Русиај дозволила Србији извоз оружја у Јерменију

Alekasandar2

Iskusan
Poruka
5.546
:)
Како је јављено из Москве, дозвољен је извоз Српског оружја у Јерменију до нивоа који не би нарушио баланс наоружања у каспијском региону.
Станковић каже да никада није ни забранила Русија извоз него да неко у Србији није дао да Србија извози оружје.
 
Torrente-BG:
Kakav je sada samar popio taj svinjoliki Stankovic i ostali strucnjaci :)

Није у питњу генерал Станковић - ЗАБРАНУ ИЗВОЗА ОРУЖЈА У РУСИЈУ НАПРАВИО ЈЕ ДЕБИЛНИ ВУК ДРАШКОВИЋ - чак сам чуо његово јавно образложење да: он "неће да дозволи да се извози оружје којим би могли
бити убијани Руси".......кретен кретенски............зашто би Јермени убијали
Русе......... :roll: :roll: :roll:
 
eremita:
Није у питњу генерал Станковић - ЗАБРАНУ ИЗВОЗА ОРУЖЈА У РУСИЈУ НАПРАВИО ЈЕ ДЕБИЛНИ ВУК ДРАШКОВИЋ - чак сам чуо његово јавно образложење да: он "неће да дозволи да се извози оружје којим би могли
бити убијани Руси".......кретен кретенски............зашто би Јермени убијали
Русе......... :roll: :roll: :roll:

Pa ti si prvi ovde arlaukao, kako nema izvoza ako nam rusi ne odobre, da mi necemo slati oruzje koje ce se upotrebiti protiv tvoje "brace"......... :D :D :D :D :D

Celu glupost su napravili upravo takvi rusofili , koji su se samoinicijativno uvlacili rujama u doope, a da im to niko nije trazio..........vole takvi da plivaju prsno u ruskim zadnjicama, ma koliko to i samim rusima bilo odvratno :D
 
Torrente-BG:
Smajseri :)
Pa s obzirom da je nase sigurno nije neko extra razorno

9.jpg


М-21 5,56мм

4.jpg


М-92 "Црна стрела" 12,7 мм

8.jpg


АБГ-30, 30 мм

11.jpg


М-87 "Курјак" 12,7 мм
 
inagadadavida:
Pa ti si prvi ovde arlaukao, kako nema izvoza ako nam rusi ne odobre, da mi necemo slati oruzje koje ce se upotrebiti protiv tvoje "brace"......... :D :D :D :D :D

Celu glupost su napravili upravo takvi rusofili , koji su se samoinicijativno uvlacili rujama u doope, a da im to niko nije trazio..........vole takvi da plivaju prsno u ruskim zadnjicama, ma koliko to i samim rusima bilo odvratno :D

Како можеш овако нешто идиЈотски да ИЗМИСЛИШ... јеси ли удуван или пијан... или луд....... где сам ја тако нешто написао ???

Тачно је да сам ја некад према Русима необјективан јер имам наклоности према ПРАВОСЛАВНОЈ РУСИЈИ - али.......стваааааарно си претерао........

п.с. А што се твоје МРЖЊЕ ПРЕМА РУСИМА тиче.....даће Бог, дочекаћу ја да те видим како под хитно учиш да играш казачок као и све шлихтаре .....ево овако ће то бити........ :lol:


 
Torrente-BG:
Bas gledao pre neko vece na Discovery-u uporedjivali m16 i ak47.
Nahvalise prvo svoj m16 (precizniji,gadja komarca u letu u jaja,laksi itd) ali kad pocese da pricaju o prakticnoj upotrebi ispade da m16 mozes da bacis. Pa pustali neke americke vojnike da pricaju iskustva sa m16;oni ga napljuvase.Umro sam od smeha.

Гледао и ја. А на крају као кеже "Ипак су подједнако добри оба", закључак "Дискаверија" :shock:

Иначе одушевљава ме када технички упоређују пушке, на папиру М-16 је супериоран у сваком погледу.
Изузев на бојишту:)

Иначе у Авганистану два пута дбевно морају д ачисте М-16 да не би зарибао.
 
Ma najjace im je ono uputstvo za ciscenje puske.Glupi ameri.
Ma gledao sam ja jos tih uporedjivanja.Na kraju je uvek nereseno.
Cak su uporedjivali i Shermana sa Tigrom.Bez obzira sto u sukobu u kome ce se naci 4 shermana i jedan tigar 3 Shermana stradaju a tek cetvrti unistava Tigra na kraju su podjednaki.Ali na pitanje i americkim veteranima u kom bi se tenku pre nalazili,odgovor je Tigar
 
Ааааи-доун-ниид-ноу-тинеееџ-куин,
Ааааи-џас-уонт-ма-ем-фортиин...


Где је Марлон? Он ће се сетити цитата, гарант. Иначе, да, сећам се и ја да су према нашем оружју увек имали респект, и Руси а и Амери са својим "најбољим на свету" :roll: (наравно, мислим на ово, цеви и понеки тенк,молим вицкасте да ми не реплицирају са "аха, највише воле наше интерконтиненталне ракете и једни и други" :-D ).
 
Sunchaser:
Ааааи-доун-ниид-ноу-тинеееџ-куин,
Ааааи-џас-уонт-ма-ем-фортиин...


Где је Марлон? Он ће се сетити цитата, гарант. Иначе, да, сећам се и ја да су према нашем оружју увек имали респект, и Руси а и Амери са својим "најбољим на свету" :roll: (наравно, мислим на ово, цеви и понеки тенк,молим вицкасте да ми не реплицирају са "аха, највише воле наше интерконтиненталне ракете и једни и други" :-D ).

Хмммм... јел то кад онај дебели на крају скења наредника са М-14 и онда себи проспе мозак?
 
Alekasandar2:
Хмммм... јел то кад онај дебели на крају скења наредника са М-14 и онда себи проспе мозак?


Јес, баш тај. Али на половини, не на крају (тј. на крају обуке, али то је тек пролог у филм).
 
Исправка вести:

"Руски амбасадор је посетио председника Тадића и обавестио га да сме да извози оружје у Јерменију" РТС1

Рус се смешка а Тадић церека к`о идиот...

Резиме ДС политике
"Србија на западу- Ако нам Руски амбасадор то дозволи!"
 
Alekasandar2:
Гледао и ја. А на крају као кеже "Ипак су подједнако добри оба", закључак "Дискаверија" :shock:

Иначе одушевљава ме када технички упоређују пушке, на папиру М-16 је супериоран у сваком погледу.
Изузев на бојишту:)

Иначе у Авганистану два пута дбевно морају д ачисте М-16 да не би зарибао.
Kalašnjikovu je najveća mana što nekad hoće da se zaglavi municija u okviru od peska ili prašine. Valjda opruga zariba, šta li... To sam odavno slušao da zameraju. Ostalo ne.
Inače, sviđa mi se ova ponuda... :wink:
Još dok sam ja bio u vojsci, u opciji je bila nov automat (ne automatska puška, što je AK, odnosno M70 AB2). Evo je:

3.jpg


Ne znam da li se još proizvodi...
 

Back
Top