Tadic na Pinku

Torrente-BG

Iskusan
Banovan
Poruka
5.431
Da li je gledao neko malo pre Tadica sa nekim tinejdzerima na Pinku kako lupeta i prodaje pricu na americki nacin.Covek nije normalan.Umirao sam od smeha :)
Stvarno je kralj.Treba ga u Hoolywood!
 
Ali najludje je to se DS predstavlja kao socijal-demokratska partija, a upravo oni su uveli participaciju za lekove i lecenje, podigli skolarine u nebesa i sl. Evo i sad Boki prica o tim stvarima.
 
Нисам могао да верујем кад сам гледао ту секташку фору са њим у средини, заврнутих рукава и оним несретницима шћућуреним око њега како гледају у свог месију. Ужас.
Чија ли је то идеја била, онај Шапер мора да је прсо с мозгом дефинитивно....
 
Novotarija na političkoj sceni, ništa loše.
c045.gif
 
Odlicna, opustena emisija.......
Tadic laganica, opusteno objasnjava jos opustenijim klincima, od kojih ga neki oslovljavaju sa "Borise"............skroz ok

Zamisli, mlohavog sa onim tikovima rukama, i grimasama , kao , opusteno......:):):):)......ne ide
A tek onog grobara, kad bi poceo da plasi klince sa "Velikom Srbijom"i "srBskim grobovima "......
 
Mozda mu taj bio neki rod.Nece valjda teci,ujaku ili sta mu vec dodje da kaze godn predsednice.

A u ostalom zar mislis da nisu klincima sugerisali da ga tako zovu.To vise pali kod gledalaca.Eto i ti si se primio :)
 
Torrente-BG:
Mozda mu taj bio neki rod.Nece valjda teci,ujaku ili sta mu vec dodje da kaze godn predsednice.

A u ostalom zar mislis da nisu klincima sugerisali da ga tako zovu.
To vise pali kod gledalaca.Eto i ti si se primio :)

Ma ne ulazim u "teorije zavere".... :wink:

Naravno da nisu doveli neke "mlade radikale".......pa to se tako radi svuda u svetu..
Samo kazem da je emisija opustena, laganija..........skurcili mi se vise oni mentoli mlohavi , Toma i Aca sa onim smrtno ozbiljnim facama kao :" mi smo vanzemaljci , dosli smo da vam prenesemo esenciju mudrosti........." :roll:
 
inagadadavida:
Ma ne ulazim u "teorije zavere".... :wink:

Naravno da nisu doveli neke "mlade radikale".......pa to se tako radi svuda u svetu..
Samo kazem da je emisija opustena, laganija..........skurcili mi se vise oni mentoli mlohavi , Toma i Aca sa onim smrtno ozbiljnim facama kao :" mi smo vanzemaljci , dosli smo da vam prenesemo esenciju mudrosti........." :roll:
Gde Toma smrknut, pa video si mu plakate: ima osmeh od uva do uva :D
 

Back
Top