Transport NATO trupa kroz Srbiju

gost 8170

Veoma poznat
Poruka
10.963
koje su vase teorije zavere?:grin:
salim se naravno,

sta mislite koji je motiv ovoga? taman pred izbore.
da li je to demonstracija sile? mislim da bas kod Srba to izaziva najgori kontraefekat moguc. niko nas jos nije od rata odvratio. bio jaci il slabiji. tako da mislim da njihov show-off moze samo da iziritira narod, i to opravdano jer ipak su rusili ovo pre 7 godina.
i s jedne strane, deo americke politike je podcenjivanje svih ostalih, me nebi cudilo da hoce da zastrase narod, da vidi s kim ce imati posla ako glasaju za radikale. i to bi bio toliko glup potez da me ne cudi da ga ameri sprovedu.

ili je to jednostavan transport trupa, slucajno pred izbore
 
ja ne shvatam sto bi me to iritiralo, jbt nece prolaziti kroz moj stan...
verujte, 99.9% populacije srbije nece ni znati da su te trupe prosle kroz nasu zemlju dok im neko to ne kaze... nema bre sta ameri da se dokazuju srbiji, zabole ih bre dj0ka za srbiju i sta mi mislimo o njima!

smatram da je to jednostavan transport trupa, konacno ne moraju da idu okolo naokolo, vec bre nasom dzadom :)
 
SIGNATURE 350:
koje su vase teorije zavere?:grin:
salim se naravno,

sta mislite koji je motiv ovoga? taman pred izbore.
da li je to demonstracija sile? mislim da bas kod Srba to izaziva najgori kontraefekat moguc. niko nas jos nije od rata odvratio. bio jaci il slabiji. tako da mislim da njihov show-off moze samo da iziritira narod, i to opravdano jer ipak su rusili ovo pre 7 godina.
i s jedne strane, deo americke politike je podcenjivanje svih ostalih, me nebi cudilo da hoce da zastrase narod, da vidi s kim ce imati posla ako glasaju za radikale. i to bi bio toliko glup potez da me ne cudi da ga ameri sprovedu.

ili je to jednostavan transport trupa, slucajno pred izbore

Mislim da je ovo ipak stranacko-ogranicen komentar, jedan od onih ciji autor ne vidi sumu od drveta... (bez ljutnje :) )
 
Zasto ne bi dozvolili NATO konvoje kroz srbiju kad smo usli u PZM, a kranji cilj nam je ulazak u NATO?

Ja kao prvo mislim da Srbija ne treba da bude NATO clan, jer moze imati vise koristi kao "neutralna" izmedju "zapada i istoka" (primera je mnogo, od Ruskog gasa pa na dalje), ali ako je vec to zvanicna politika ove zemlje da udjemo u NATO, onda zasto se ponasati neprijateljski.

Srbi prvo treba da odluce koji su nam ciljevi i onda se ponasati shodno tome. Sve politicke stranke imaju svoju platformu za izbore, a sada na narodu je da odluci sta zeli, bilo da je to put ka NATO, EU, nezavisnom Kosovu ili bilo cemu drugom sto stranacki lideri obecavaju, Isto tako narod je video sta je vlast uradila u zadnjih 6g, i ako smo zadovoljni treba im opet ukazati poverenje, ako ne....vreme je za promene.
 
Говедари НИКАДА и НИШТА не раде случајно, за сваки и најмањи потез имају потпуно израчунат и предвиен "тајминг" - а какве ће ефекте изазвати, ја мислим само НЕГАТИВНЕ.

Србија треба да буде у Партнерству за мир али не у НАТО-у, треба да достигне СТАНДАРДЕ ЕУ - али не да "уђе" у ЕУ. Нама више одговара НЕУТРАЛНА ПОЗИЦИЈА. И надам се, и верујем да ће тако и бити.
 
giovaniI:
treba biti ",ilosrdan"kada ti konvoji krenu kroz Srbiju istom mjerom kao i oni 1999 prema nama,..
predlazem molotovljeve koktele da im se serviraju!!
evo sta je ervegovnjacka licemena kukavica uzivo :roll: pa kroz tvoju zemlju hode vec 10 godina al se nisi setio da uzimas molotovljeve koktele da malo gadjas SFORovce siguran sam da nisi ni jaje jedno nisi imao muda da bacis a sada nama preporucujes koktele :evil:
 
ne, vidim sumu od drveta:) nego,
najvise me brinu one stavke tipa da su oni izuzeti od lokalnog pravosudja. tj da konvoj pregazi nekog klinca nedaj boze ili nemam pojma sta napravi, i masa napravi sranje oko toga i onda pocnu da bacaju molotovljeve ko sto je neko gore ponudio
 
i ja sam za to da ostajemo neutralni kolko je to moguce. jer gas i nafta od rusa nam trebaju. poslednje sto nam treba je da nam zavrcu slavine. ne zelim ni da se distanciram od zapadnih integracija, ali ipak ne zelim da nato prodje nekaznjeno za ono sto su radili 1999. i tada su ljudi izginuli i nemoze to tek tako da puj pik i nevazi
 
Неутрална Шведска ј епуштала хитлерове трупе преко своје територије у 2. С.Р.
Србија ј то одбила па ратовала...

Данас се нико не сећа Шведске колаборације са Хитлером.
 
Где год су до сада биле НАТО трупе направили су неко сра*е--- (осим у земљама које су "тврд орах") тако да верујем да ће им присуство овде причињавати нарочито задовољство садистичког иживљавања...
 
eremita:
Говедари НИКАДА и НИШТА не раде случајно, за сваки и најмањи потез имају потпуно израчунат и предвиен "тајминг" - а какве ће ефекте изазвати, ја мислим само НЕГАТИВНЕ.

Србија треба да буде у Партнерству за мир али не у НАТО-у, треба да достигне СТАНДАРДЕ ЕУ - али не да "уђе" у ЕУ. Нама више одговара НЕУТРАЛНА ПОЗИЦИЈА. И надам се, и верујем да ће тако и бити.
Ima jedna izreka za takvo stanje, ****** bi se a da ti ne uđe. Hoćeš u Partnerstvo, nećeš u NATO, hoćeš standarde, nećeš u EU. Sediš na dve stolice, kad izmakne jedna padaš sa obe....
 
SIGNATURE 350:
koje su vase teorije zavere?:grin:
salim se naravno,

sta mislite koji je motiv ovoga? taman pred izbore.
da li je to demonstracija sile? mislim da bas kod Srba to izaziva najgori kontraefekat moguc. niko nas jos nije od rata odvratio. bio jaci il slabiji. tako da mislim da njihov show-off moze samo da iziritira narod, i to opravdano jer ipak su rusili ovo pre 7 godina.
i s jedne strane, deo americke politike je podcenjivanje svih ostalih, me nebi cudilo da hoce da zastrase narod, da vidi s kim ce imati posla ako glasaju za radikale. i to bi bio toliko glup potez da me ne cudi da ga ameri sprovedu.

ili je to jednostavan transport trupa, slucajno pred izbore
TO ti je ovako: njima se moze a nama ne...jaci vlada-uvek bilo i bice :)
Znas ono: ne mozes ih pobediti-pridruzi im se
 
arton225.jpg
nato.weak.jpg
 
Слика ми је била интересантна, обзиром да сам је нашао на гооглу под "Down with new colonialism ! " Никакве инсинуације на "ресторе" СФРЈ ... Слика није адекватна, али је интересантно од када датира појам неоколонијализма који се "легално" претворио у "нови светски поредак" ...Застаава каже да је то најмање 20 година и с НАТО-ом нема директне везе, али индиректне да.
Нема у том посту јасноће, очигледно my failure.
 
Lacibg:
Слика ми је била интересантна, обзиром да сам је нашао на гооглу под "Down with new colonialism ! " Никакве инсинуације на "ресторе" СФРЈ ... Слика није адекватна, али је интересантно од када датира појам неоколонијализма који се "легално" претворио у "нови светски поредак" ...Застаава каже да је то најмање 20 година и с НАТО-ом нема директне везе, али индиректне да.
Нема у том посту јасноће, очигледно my failure.

ОК.........разумели смо се........ :razz: :razz: :razz:
 

Back
Top