GENTLEMAN

e,kako mu se zove ona pesma,najveci njegov hit....pokushao sam da skinem ali se ne secam imena.....a pesma ono ima neki politichki motiv i bash je malo kako da kazhem.....jaka....
 
volim tu njegovu meshavinu reggae-a i nekog hip hop-a... mada nisam slushao puno pesama 4-5... prvo sam chuo chini mi se superior... mada sam sad mozda i lupio, al ajde...
 
Gentleman... Ah, to su bila dobra vremena... Volim ga, mada nisam chula ni jednu njegovu pesmu josh od osnovne... Moj ludi brat dao cd nekome, i zaboravio ko je to bio... Shteta... Sad kad ste me podsetili, mozda i nabavim od nekoga... Thanks! Poz! :)
 
heheheh :mrgreen: samo ti nastavi mene da slusash mozda te navucem na jos nesto :p ..btw..ne mogu da izdvojim jednu omiljenu,ali cu vam recji njih vise ;) ...ovako.......
unconditional love,runaway,superior,jah jah never fail,rainy days,dem gone,see dem coming,leave us alone,zatim ima ona sa Mustafom Sandalom...zove se Isyankar :D sajna je..eto to su otprilike moji favoriti...mada svaka pesma mu je sjajna stvarno...eto ljudi poslusajte ga,probajte da nabavite neke od ovih pesama,i mislim da ce vam se svideti...pozzz ;) :D :D :D 8-)
 
jao ja sam se slucajno zadesila ispred skca kad je bio...cula pola minuta..ostatk koncerta sam odslusala u parku...tek posle sam pogledala sta je to bilo :D jednom recju woow
 
Djordja:
Ja obozavam njegove pesme..uopste reggae mi je bas super...cula sam da dolazi na EXIT...pa sta mislite o njemu..sve o njemu ovde!!! :D :D

Aaaaa,odakle ti info da dolazi na EXIT?!Znam da dolazi na Sziget,ali ovo prvi put cujem,bice straaava ako dodje.Inace,Leave us alone i Runaway su nenadjebive!
 

Back
Top