Koliko?

Nole1

Zainteresovan član
Poruka
332
1. Koliko smo duzni trenutno po glavi stanovnika (i nerodjenog deteta) raznim bankama i klubovima. tacno. Kada je planirano da se te pare vrate i kako? Da li neko zna?
2. Koliko ima zaposlenih - stvarno a koliko ih radi na crno?
3. Kolika je stvarna prosecna plata?
4. Koliko treba pojedincu da prezivi mesec?
5. Koliki je minimum u svetu da bi se bio siromasan?
6. Da li smo mi siromasna zemlja kao one u Africi?
7. Da li ovaj naroda ima mozga kada trpi ovakve politicare?
Pozzz.
 
Torrente-BG:
1.Duzni smo koliko hoces
2.nemam pojma
3.200 evra
4.nemam pojma
5.dalje
6.pa nismo bas ali...
7.nema

slazem se sa ovim gore, a sto se tice Ronalda....sta da ti kazem Obere, vec blago Srbiji sa 2mil siptara i njihovim pravom glasa ;)

p.s. Blago drugima dok srbin udara na srbina, a sto se tice siptara, srece pa su plitke pameti, jer da je imalo imaju preyebali bi nas za 50g i uzeli celu srbiju, a ovako nas mozda i usere da nesto i ostane od Beogradskog Pasaluka pa da u njemu jos koji vek Beogradjani glasaju bar o necemu :D
 
Upravo tako.Umesto da su zivelu u bratstvu i jedinstvu sa nama i mnozili se kao pacovi oni odmah zapeli za kosovo.Ovako bi sto ti rece za 50 godina bili vecina u Srbiji generalno a ne samo na KiM
 
ХЕРЦ:
slazem se sa ovim gore, a sto se tice Ronalda....sta da ti kazem Obere, vec blago Srbiji sa 2mil siptara i njihovim pravom glasa ;)

p.s. Blago drugima dok srbin udara na srbina, a sto se tice siptara, srece pa su plitke pameti, jer da je imalo imaju preyebali bi nas za 50g i uzeli celu srbiju, a ovako nas mozda i usere da nesto i ostane od Beogradskog Pasaluka pa da u njemu jos koji vek Beogradjani glasaju bar o necemu :D

nije se pristojno smijati tuđoj nesreći, ali

:lol: :lol: :lol: :lol:

morao sam

mada ka bolje sagledam stvari ni kod nas ništa bolje
samo nas beznačajne nijanse dijele u mnogim stvarima....
 
prof.Grof:
Neka opširna koalicija.............Što se te stranke ne ujedine u jednu kada imaju iste nazive. Možda bi bile ujedinjene - jače. Ne znam to je moj predlog...

jel nije zabranjeno u vas isticanje kukastih križeva?!?
kod nas jest!

moderatori gdje ste!?

Grof očito nezna da je to protuzakonito u gotovo svim civiliziranim zemljama!
Dobro za Djukanistan neznam al za Srbiju znam da jest zabranjeno!
 
Prosecna plata je oko 23000 csd zvanicno,sto mu dodje oko 280 e ali razlike postoje u zavisnosti od regije.A u prosek ulaze i sestocifrene plate direktora,poslanika i sl. kao i onih nesretnika koji rade za manje od 10000,tako da je to relativna kategorija
 
ceca_alexa:
jel nije zabranjeno u vas isticanje kukastih križeva?!?
kod nas jest!

moderatori gdje ste!?

Grof očito nezna da je to protuzakonito u gotovo svim civiliziranim zemljama!
Dobro za Djukanistan neznam al za Srbiju znam da jest zabranjeno!
Kao što reče profesor, pogledaj malo bolje. Svakom loncu možeš biti poklopac, ali ako je lonac malo inteligentniji uvek nagrabusiš...
 
naocare.jpg
 
prof.Grof:
Nije ovo "kukasti križ", pogledaj malo bolje ?

Ko vidi ovde "svastiku" , taj mora da je ćorav....

И мени ово стварно личи на кукасти крст...
Нисам ћорав,можда сам ...заостао ?
Шта ће ти ово ?
 
Norma Kampl:
Лепо. А како стојите са забраном истицања усташких симбола?

a koji su to moliću lijepo?!
šahovnica, možda?
pa to nije ustački simbol
već slovo U
a takvih ako uopće ima na hrvatskim forumima se i ja osobno zgražam
 
Poslednji su podaci da je prosecna plata 23873 din. :) , znaci okruglo 300 evra,
ovo sam bas danas video , za ostala pitanja uglavnom ne znam, cuti, niko nece da kaze! :)
A ovo su samo prijavljeni prihodi, tako da je realna plata prosecna, verovatno dosta veca s obzirom koliko se radi na crno u Srbiji, i moj cale deo plate prima na ruke ,50 %!
 
kyo:
a koji su to moliću lijepo?!
šahovnica, možda?
pa to nije ustački simbol
već slovo U
a takvih ako uopće ima na hrvatskim forumima se i ja osobno zgražam
А што опет истрчаваш? И кажеш за шаховницу ти сам. Али, добро, кад си је поменуо... Није, сама по себи. Али, ипак, има нешто и у вези с њом. Хм... Да ли да те оставим да се сам сетиш?
А што се тиче слова "У"... Не мислим само на њега - у оквиру усташке иконографије - већ и на остало.
А, шире гледано, у ово спада не само пуко истицање симбола. Него, уопште, величање усташких злочинаца и идеолога, и припадника тог покрета. Такође, истицање фотографија, Павелића и осталих усташа... Мислим, има ли тога, и како се раагује на то?
Не само на форумима, наравно, него било где.

А да не идем даље, вероватно ће ти бити превише компликовано, али ипак, поменућу: чини ми се да добро стојите са Старчевићем, и Радићем. (С овим другим сте, уосталом увек, и за време СФРЈ стајали добро, то знам).
 
ceca_alexa:
jel nije zabranjeno u vas isticanje kukastih križeva?!?
kod nas jest!

moderatori gdje ste!?

Grof očito nezna da je to protuzakonito u gotovo svim civiliziranim zemljama!
Dobro za Djukanistan neznam al za Srbiju znam da jest zabranjeno!



Znas kako se kaze: zlo je u oku posmatraca... :-P
 
a060.gif
c090.gif
p010.gif
:mrgreen:
giovaniI:
previse pitanja-premalo odgovora,..\zato ja kazem SRS-SRS-SRS-SRS-SRS!!!!!!
Bice bolje kad pochnu opet vikend ratovi, kad razje**** granicu prema hrvatskoj, bosni, pa kad pochnu frizideri i tv-i da pristizu..........Platicemo opet skupu cenu ali koga briga :roll: :roll: :roll: ......
 

Back
Top