Ja u shkolu idem, i dobar sam djak...... :-p

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Tusenfryd

Poznat
Poruka
7.674
E sad, sorry Sasha85 sto je ova tema vec bila, ali malko je zastarela a i od tada na Forumu ima puno novih ljudi, tako da, moje pitanje glasi u koju skolu idete, kako je dozivljavate, sta kazete za nastavnike/profesore a sta za likove iz odeljenja i uopste cele skole... I onda, ako cemo malo da filozofiramo 8) zasto je (NE) volite, sta je cini posebnom, sta joj nedostaje itd itd.... :?: :?: :?:
Ja sam sad prva godina u somborskoj gimnaziji VP, mislim da je super, likovi su skroz ql ali naravno ima i sponzorusa i seljancica i idiota sto je normalno. Onako u globalu OK su. Za profesore mislim da su totalno nenormalni i to u SVEMU (ako nekog zanima zasto nek' pita, mada cisto sumnjam jer, u sustini, malo je skroz normalnih profesora pa cete razumeti o cemu govorim). Super mi je sto ima gomila sekcija, jer na to nisam navikla iz moje osnovne, sto pustaju muziku na odmorima ali ne i to sto onaj seljak iz treceg jedan pusta narodnjake cim se jedna devojka cija je to ideja (mislim, da se pusta muzika) udalji iz skole, posto ona zagovara SVE vrste muzike - za svakoga, of course. Super je i to sto se skoro svaki mesec negde ide... i to bi otprilike bilo to. Onda, sta vi kazete
 
Filoloshka gimnazija u Beogradu.
Nemachki jezik.

Shkola je fenomenalna. Profesori su ambiciozni ali i opushteni. Normalni pre svega, zhele da djaci nauche, trude se da chas naprave zanimljivim, itd...
Gotovo da ni ne osetish sve ono shto ti usade u glavu.
Nemojte me pogreshno shvatiti. Shkola jeste teshka i neverovatno ju je teshko upisati, ali barem neshto napravi od choveka.

dakle, skroz pozitivne kritike. Osnovci, imajte ovo na umu :wink:
 
Idem u dve shkole...heheh koji shtreber :D Peta beogradska gimnazija...prirodno matematichki smer... dakle nikome ne preporuchujem...Profesori.. pa zavisi koji kadar ti zapadne...ali mislim da je ova shkola bash nepotrebno cimanje..znachi mozesh samo da shtrebash nishta drugo...ma fuj...
A druga...je srednja muzichka..PREDIVNA SHKOLA... profesori su tako opushteni i sve jooooooj :D 8)
 
Pa,bre nisam ja bas toliko "stroga"... :wink:
Ja idem u tehnicku,masinski tehnicar i vec 4 godine se pitam sta cu ja tu... Ali dobro,sad zavrsavam,pregurala sam to,tako da nije bitno... Znam samo da bezim od masinstva...
Naravno,bilo je problema i sa profeosorima i sa predmetima (jer ipak to mene ni malo ne zanima) ali sve je uvek imalo lep kraj...
Iako ovaj smer ne volim,znam da ce mi sve to nedostajati kad zazvrsim skolu... Mozda vec i sad pocinje da mi nedostaje...
 
DevouredSoul:
Filoloshka gimnazija u Beogradu.
Nemachki jezik.

Shkola je fenomenalna. Profesori su ambiciozni ali i opushteni. Normalni pre svega, zhele da djaci nauche, trude se da chas naprave zanimljivim, itd...
Gotovo da ni ne osetish sve ono shto ti usade u glavu.
Nemojte me pogreshno shvatiti. Shkola jeste teshka i neverovatno ju je teshko upisati, ali barem neshto napravi od choveka.

dakle, skroz pozitivne kritike. Osnovci, imajte ovo na umu :wink:

Pa ja sam htela da upisem filolosku ali za engleski jezik koji bolje govorim od srpskog(iz srpskog sam imala trojke a iz engleskog sve petice iako nam je nastavnica bila vrlo stroga i zahtevna).Da li je to dobar smer?
 
lolla:
Pravni fax..:)
Dobra strana je shto ne moram da visim na istom non stop (kao neke fakultetlije).. tako da me sve te price o drustvu i profesorima ne tangiraju (dok ne dodjem na ispit,jeeee:). A o vrlinama i manama bih imala da piiishem i da piiishem...

evo ja sam fakultetlija koji je svaki je8eni dan u prvom semestru proveo na fakultetu ....... druga krajnost.
uzgred, mnogo je to bolje nego da sedis kod kuce i pokushavash da shtrebash ..... ovako si bar po ceo dan posvecen tome. jeste da je zesce iscimavanje ... posebno meni ..... ali to vam je profesionalizam ... 8)
 
Megi__2:
Pa ja sam htela da upisem filolosku ali za engleski jezik koji bolje govorim od srpskog(iz srpskog sam imala trojke a iz engleskog sve petice iako nam je nastavnica bila vrlo stroga i zahtevna).Da li je to dobar smer?

Pa.... recimo da je englesko odeljenje uvek najbolje. Ako tu upadnesh sa trojkom iz srpskog svaka ti chast. Tachnije, ako upishesh Filoloshku sa trojkom iz srpskog, svaka ti chast...

Ali probaj, shto da ne. Nishta ne gubish. :wink:
 
Keeper:
lolla:
Pravni fax..:)
Dobra strana je shto ne moram da visim na istom non stop (kao neke fakultetlije).. tako da me sve te price o drustvu i profesorima ne tangiraju (dok ne dodjem na ispit,jeeee:). A o vrlinama i manama bih imala da piiishem i da piiishem...

evo ja sam fakultetlija koji je svaki je8eni dan u prvom semestru proveo na fakultetu ....... druga krajnost.
uzgred, mnogo je to bolje nego da sedis kod kuce i pokushavash da shtrebash ..... ovako si bar po ceo dan posvecen tome. jeste da je zesce iscimavanje ... posebno meni ..... ali to vam je profesionalizam ... 8)
Mislim da je to vishe do osobe i do njenih radnih navika..meni licno je lakshe da ucim kuci u svojoj sobici, pa u pauzi malo da prosetam, malo da surfujem:) i slicno, nego da proboravim po 12 sati na faxu sa cackalicama na kapcima... mada ima i takvih dana, shto jest jest, al trudim se da ih bude shto manje.
Vezano za pocetak topica... da malo ogovaram:), nije mi se svideo stav profesora prema nama u prvoj godini.. u fazonu, svi cete da popadate, svi ste gotovi... Samo si zrnce peska u moru plavom:)..
 
lolla:
Keeper:
lolla:
Pravni fax..:)
Dobra strana je shto ne moram da visim na istom non stop (kao neke fakultetlije).. tako da me sve te price o drustvu i profesorima ne tangiraju (dok ne dodjem na ispit,jeeee:). A o vrlinama i manama bih imala da piiishem i da piiishem...

evo ja sam fakultetlija koji je svaki je8eni dan u prvom semestru proveo na fakultetu ....... druga krajnost.
uzgred, mnogo je to bolje nego da sedis kod kuce i pokushavash da shtrebash ..... ovako si bar po ceo dan posvecen tome. jeste da je zesce iscimavanje ... posebno meni ..... ali to vam je profesionalizam ... 8)
Mislim da je to vishe do osobe i do njenih radnih navika..meni licno je lakshe da ucim kuci u svojoj sobici, pa u pauzi malo da prosetam, malo da surfujem:) i slicno, nego da proboravim po 12 sati na faxu sa cackalicama na kapcima... mada ima i takvih dana, shto jest jest, al trudim se da ih bude shto manje.
Vezano za pocetak topica... da malo ogovaram:), nije mi se svideo stav profesora prema nama u prvoj godini.. u fazonu, svi cete da popadate, svi ste gotovi... Samo si zrnce peska u moru plavom:)..

pa dobro, jeste tako sto se tice radnih navika al tvoje navike nece proci ako budes imala posao kakav studiras ...... naravno, navici ces se ..... ali ..... :roll:
svidelo mi se ono "12 sati na faxu sa cackalicama na kapcima" ...... my realitty :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top