Devojke i njihov IQ

Alex#6

Početnik
Poruka
8
Posto sam novi na ovom forumu,prvo zelim pozdraviti sve forumase,a pogotovo
forumasice. ;-)

Mozda je bila ovakva slicna tema ali novi sam pa...

Zanima me sta vi mislite da li je velika razlika izmedju devojaka koje fakultetski
skolovane i onih koje su nesto manje skolovane...mislim na njihov IQ...
Sta me navelo na ovu temu?
ovako...kao prvo,ne potcenjujem nikog ali mi se desilo da npr.muvam frizerku
koja ne moze shvatiti da je muvam iako joj to bukvalno direktno kazem dok recimo
neke devojke koje npr.studiraju,shvate to da im bukvalno ne stignem ni 3 reci reci...

Ne kazem da su sve neskolovane glupe,niti da su sve studentkinje pametne ali iz mog iskustva se ispostavilo da manje skolovane cure imaju puno,naglasavam puno manji IQ od skolovanijih cura...

Zanimaju me vasa misljenja o tome...

p.s.izvinjavam se frizerkama,nemam nameru nikog vredjati ali govorim samo iz mog iskustva... ;-)
 
Izvini Alex jel' ti to o meni? Pa sta fali nama frizerkama? Pa sta i ako malo sporije kapiramo to muvanje, nije to valjda nesto strasno? A i taman malo prodje vreme dok shvatimo pa ispada da nismo lake ribe, zar ne?! ;-)
 
vanjusica:
Izvini Alex jel' ti to o meni? Pa sta fali nama frizerkama? Pa sta i ako malo sporije kapiramo to muvanje, nije to valjda nesto strasno? A i taman malo prodje vreme dok shvatimo pa ispada da nismo lake ribe, zar ne?! ;-)

Pa ne fali nista,zato vas i muvam... :-D ;-)
Samo malo slabije kapirate,ali nema veze,i meni bude lakse.. ;-)
 
Alex#6:
Posto sam novi na ovom forumu,prvo zelim pozdraviti sve forumase,a pogotovo
forumasice. ;-)

Mozda je bila ovakva slicna tema ali novi sam pa...

Zanima me sta vi mislite da li je velika razlika izmedju devojaka koje fakultetski
skolovane i onih koje su nesto manje skolovane...mislim na njihov IQ...
Sta me navelo na ovu temu?
ovako...kao prvo,ne potcenjujem nikog ali mi se desilo da npr.muvam frizerku
koja ne moze shvatiti da je muvam iako joj to bukvalno direktno kazem dok recimo
neke devojke koje npr.studiraju,shvate to da im bukvalno ne stignem ni 3 reci reci...

Ne kazem da su sve neskolovane glupe,niti da su sve studentkinje pametne ali iz mog iskustva se ispostavilo da manje skolovane cure imaju puno,naglasavam puno manji IQ od skolovanijih cura...

Zanimaju me vasa misljenja o tome...

p.s.izvinjavam se frizerkama,nemam nameru nikog vredjati ali govorim samo iz mog iskustva... ;-)


Ono sto si ti naveo kao primer je klasican slucaj nesigurnosti. Naravno da se svakoj devojci desava da je u nekom periodu svog zivota oseca nesigurnost. Nekima je to i trajno stanje..nazalost...To stvarno nema veze sa obrazovanjem.

Vrti mi se po glavi u zadnjih par nedelja recenica "Volela bih da znam manje nego sto znam , jer mislim da bi bila drasticno srecnija"....
 
Butterflies And Hurricane:
Ono sto si ti naveo kao primer je klasican slucaj nesigurnosti. Naravno da se svakoj devojci desava da je u nekom periodu svog zivota oseca nesigurnost. Nekima je to i trajno stanje..nazalost...To stvarno nema veze sa obrazovanjem.

Vrti mi se po glavi u zadnjih par nedelja recenica "Volela bih da znam manje nego sto znam , jer mislim da bi bila drasticno srecnija"....

Bojim se da se nismo razumeli... :?
Ne bih to nazvao nesigurnoscu nego nekom vrstom neznanja...
Jednostavno,neke cure ne mogu razumeti da ih neko npr. muva a ti im to,kao
sto sam rekao,bukvalno kazes u facu!
Kad sretnem takvu devojku,vise nemam volje ni da je muvam pa makar bila ne znam kakva za oko,i za ono drugo... :-D
 
Alex#6:
Bojim se da se nismo razumeli... :?
Ne bih to nazvao nesigurnoscu nego nekom vrstom neznanja...
Jednostavno,neke cure ne mogu razumeti da ih neko npr. muva a ti im to,kao
sto sam rekao,bukvalno kazes u facu!
Kad sretnem takvu devojku,vise nemam volje ni da je muvam pa makar bila ne znam kakva za oko,i za ono drugo... :-D


Ti najbolje znas...ti si bio tamo...:)
 
paradizo:
Tema ti je dobra, ali ne vidim razlog da si zbog toga morao/la da menjas NIK.


Ne razumem...
Sve mislim da si nesto pogresno razumeo/la!
Ako je ova tema vec bila,nemam nista s njom i da sam znao da ima
ne bih otvarao novu temu nego bi potrazio staru,ali stvar je u tome sto se meni nije
dalo preturati po forumu...

Jasnije?ili i dalje sumnjate u ovo sto govorim?
 
Da li se ovde radi o PIQ?
Verujem da svaka razume samo ono što joj apsolutno odgovara....još ako ga i oseća....inteligencija je maksimalna....

Baš mi nije jasno što si pomenuo frizerke , kad uglavnom one umeju da pokupe vazone i fore dok friziraju klijentelu....
Uz fazone i PIQ ostaje rezultat da ne razumeš lukavstvo u odgovoru da je ne zanimaš kao činjenica , a kamoli kao muškarac....
 
Alex#6:
p.s.izvinjavam se frizerkama,nemam nameru nikog vredjati ali govorim samo iz mog iskustva... ;-)



Sta ima da se izvinjavas?

Ja isto iz iskustva bas sa frizerkama mogu da kazem da su sve bile zesce livade ;)

E sada znam ih i gomilu sa faxom da su glupe ko noc.


Na prste bih zapravo mogao nabrojati pametne devojke koje poznajem.
 

Back
Top