Sindrom "da ispadnem riba"

Bg8333

Ističe se
Poruka
2.383
Lep decko, kulturan, nije od onih lepotana koji samo zele da udaraju recke. I svaka skoro nasa devojka ce da ga odbije da bi ispala riba. E to mi nije jasno, stalno kukaju na momke a kad im pridje takav momak one ga iskasiraju i oduvaju da bi posle mogle da se hvala
"E zamisli oduvala sam onog, kakva sam ja riba, zamisli i lep je i fin je i kulturan i vaspitan ali je ja sam sada riba"
Ono ne ide mi u glavu tak fazon.
 
AcaBg82:
Lep decko, kulturan, nije od onih lepotana koji samo zele da udaraju recke. I svaka skoro nasa devojka ce da ga odbije da bi ispala riba. E to mi nije jasno, stalno kukaju na momke a kad im pridje takav momak one ga iskasiraju i oduvaju da bi posle mogle da se hvala
"E zamisli oduvala sam onog, kakva sam ja riba, zamisli i lep je i fin je i kulturan i vaspitan ali je ja sam sada riba"
Ono ne ide mi u glavu tak fazon.

pa ni meni ne ide ovaj fazon u glavu, i sta cemo sad?
 
FrojdSigmund:
Prosto mi je ovo neverovatno. Zapanjujuce je kako su ljudi ubedjeni, ali pazi, ubedjeni da sam Aca?!?
Prosto me zanima kako mozete da budete toliko sigurni? Na kraju cu ipak morati da prihvatim da od danas imam novo ime. :confused:
E, meni je zapanjujuce da nisi sebi dao nick FrojdSigmund82 :lol:
Uchish polako. Mozhda te jednom i necemo provaliti.
 
znaci ovo je ZA NEVEROVATI !!!!!!!
od kada su te fore?
15,16 godina...
ocigledno ili poznajes veoma malo devojaka ili ih poznajes puno ali povrsno ili samo odredjenu grupu recimo nekih fensi fufica ..... i tako jos hiljade primera ali meni se cini da si ZELJAN OGOVARANJA.....i to je ok ali...ispade da su sve zene takve po tebi..... ?????????
 
LePiaf:
E, meni je zapanjujuce da nisi sebi dao nick FrojdSigmund82 :lol:
Uchish polako.Mozda te jednom i necemo provaliti.
:lol: :lol: :lol:

2i23dkx.jpg
 
Samantha Jouns:
ne mogu vise da te gledam na ovom forumu.....

Jel ovog Acu? :lol:

Prosto mi je neverovatno... i naravno interesantno. Ljudi moji, pa ona xiaoyu je odvalila da sam ja Aca i onda su svi to prihvatili zdravo za gotovo. Ajte malo razmislite...... Na osnovu cega prihvatate tu tvrdnju....... Na osnovu cega verujete da sam ja taj Aca..................?

Inace da vas podsetim: Znanje je opravdano, istinito verovanje.
Dakle, mora da bude istinito (sto u ovom slucaju nije) i mora da bude potkrepljeno odredjenim dokazima, odnosno argumentima.
Ovo iskustvo, koje sam za tako kratko vreme doziveo ovde na forumu, zaista je poucno. :)
 

Back
Top