Vlada nece biti formirana posle izbora 21. Januara

Istocni Vetar

Domaćin
Poruka
4.571
savin:
Italijanski mediji spekulisu da izbori 21 Januara nece doneti novu Vladu.
Tri vodece partije DS-DSS-i Radikali nece ici zajedno u koaliciju..
Kostunica hoce da zadrzi mesto Premijera-ali DS to nece podrzati..
Srbiju ocekuju novi izbori..
Tako ce se i resavanje statusa Kosova odloziti na odredjeno vreme..

http://www.adnki.com/index_2Level_English.php?cat=Politics&loid=8.0.371352998&par=0

Може бити ... и да знаш да у овим спекулацијама има логике... :lol: :lol: :lol:
 
Torrente-BG:
Ma osecam da ce vladu da formiraju tako sto ce sve ove tzv demokrate u americku ambasadu i onda ce se formirati vlada posto se oni sigurno nece moci dogovoriti ko ce sta da krade naredne 4 godine pa ce americki ambasador morati to da razdeli.
Naravno u slucaju da SRS osvoji preko 50% bice 21.01. ali male su sanse da uzmu toliko

У случају да СРС узме 50% + 1 трка се поништава!
 
savin:
Italijanski mediji spekulisu da izbori 21 Januara nece doneti novu Vladu.
Tri vodece partije DS-DSS-i Radikali nece ici zajedno u koaliciju..
Kostunica hoce da zadrzi mesto Premijera-ali DS to nece podrzati..
Srbiju ocekuju novi izbori..
Tako ce se i resavanje statusa Kosova odloziti na odredjeno vreme..

http://www.adnki.com/index_2Level_English.php?cat=Politics&loid=8.0.371352998&par=0
А, и они, што тренутно праве циркус (ваљда "јубиларни" 40 и неки од '48 на овамо) са својом владом, сад о нашој нешто пишу. Додуше, они и поред тога јесу у Г8. Што дакле, показује да је мање важно каква је влада, и колико траје него што је - сам систем, и неке друге околности

Заправо, исте су те играрије у суштини свуда. Разликују се само неке апсолутне бројке, али је сразмера иста.

А, што се тиче статуса КиМ... можда и то јесте нека тактика, одуговлачења, ко зна. Видећемо.


Али ако буде нових избора, то сигурно, сад још и чвршће знам - мене на гласачком месту опет видети неће.
 
Norma Kampl:
А, и они, што тренутно праве циркус (ваљда "јубиларни" 40 и неки од '48 на овамо) са својом владом, сад о нашој нешто пишу. Додуше, они и поред тога јесу у Г8. Што дакле, показује да је мање важно каква је влада, и колико траје него што је - сам систем, и неке друге околности

.

61 vlada u 60 godina u Italiji.
Btw: Navodno, i Italija i Srbija imaju svoje mafije, a njima ide dobro! U čemu je štos?
 
fosilvaso:
61 vlada u 60 godina u Italiji.
Btw: Navodno, i Italija i Srbija imaju svoje mafije, a njima ide dobro! U čemu je štos?
Ја сам, чини ми се чула, 47. влада. Но, добро, нисам сигурна. Тачан број ни они сами не знају. Али, то и није толико важно.

Него, штос... ?
А, ваљда у поменутој разлици тзв. "система". А, и у нешто другачијој историји.
 
Norma Kampl:
Ја сам, чини ми се чула, 47. влада. Но, добро, нисам сигурна. Тачан број ни они сами не знају. Али, то и није толико важно.

Него, штос... ?
А, ваљда у поменутој разлици тзв. "система". А, и у нешто другачијој историји.

Ukratko, Italija je bila fašistička država na strani gubitnika, a mi smo bili pobednici na strani pobednika, izgleda kao da bi trebalo biti obrnuto, ali eto, nije:)
 
fosilvaso:
Ukratko, Italija je bila fašistička država na strani gubitnika, a mi smo bili pobednici na strani pobednika, izgleda kao da bi trebalo biti obrnuto, ali eto, nije:)
А ми некако увек, и на страни победника, нахебемо, то је већ опште место.
Геополитика + лоша елита, ваљда је тако нешто?
 

Back
Top