kako vam se dopadaju politicki slogani

ajde...ne dopada mi se specijalno nijedan.
mada, uvek zapazim 'domacinsku' reklamu...ide polako, spiker nesto pricha, rezultati, putevi, pa voja nesto gnjavi...blabla..taman se smorim, kad voja uleti neochekivano jakim i brzim tonom onu haiku mantru- zivla srbja! i kraj. yebo je kevu, kolko je energichan i koja je to harizma:lol:
 
Најгоре од свега је што нисам чуо како ће нека странка конкретно решити проблеме, ево ја сада кажем смањићу незапосленост за 50%,или самном ће Србија ући у ЕУ за 2 године, а то ништа не значи јер нисам рекао како.Ма да ретко и обећавају више се међусобно пљују.Е па нећу за никог да гласам.Док не видим прави максимално добар план који није склапан из уџбеника економије већ који се орјентише на наш народ, наше размишљање, и наше проблеме, и док не видим стабилне, искрене и способне људе који раде часно, поштено, који су тотално одани српској држави, дотле нећу да гласам.
И препоручујем свима да не гласају,кад су им слогани овако непрофесионални и збуњујући како ће после...али добро ајде боримо се и верујемо у боље сутра...шта човек да ради.
 
marko717:
Е па нећу за никог да гласам.Док не видим прави максимално добар план који није склапан из уџбеника економије већ који се орјентише на наш народ, наше размишљање, и наше проблеме, и док не видим стабилне, искрене и способне људе који раде часно, поштено, који су тотално одани српској држави, дотле нећу да гласам.

Znaci za zivota neces ni glasati :)
 
Ma volem ih sve al mi najbolji ovaj
news_1074.jpg

news_287.jpg

:)
 

Back
Top