Bad case of a broken hart

  • Začetnik teme Butterflies And Hurricane
  • Datum pokretanja
B

Butterflies And Hurricane

Gost
E pa ovako....problem je sledeci...

Raskinula dugu vezu sa deckom...Pokusala da "nadjem zamenu'...tj. ubedim sebe da postoji neko bolji...i zeznula se...a i povredila one koji nisu zasluzili da budu povredjeni...

Sedim trenutno u sobi...i osecam se kao da nemam srce...i kao da ce svaki sledeci opasno nadrljati ako pokusa da udje u moj zivot..a stvarno zelim da se zaljubim ili da mi se neko svidi...a ne ide mi... :sad:

Pritom sam toliko posle svega ravnodusna za bivseg... sve vise i vise sam mu zahvalna sto je izasao iz mog zivota...

I sta sad?
 
Butterflies And Hurricane:
..i zeznula se...a i povredila one koji nisu zasluzili da budu povredjeni...

...i kao da ce svaki sledeci opasno nadrljati ako pokusa da udje u moj zivot.


Tjah tipicno zenski.

Raskine sa deckom i onda to sve vrati drugim tipovima.

I onda se pitate zasto sam ja takav? Ja se isto tako ponasam. ;) PA vi vidite.....


Nista ne brini kada naidje neko sa keshom zaljubices se ponovo. :lol: ;)
 
Aleksej_BASO:
Tjah tipicno zenski.

Raskine sa deckom i onda to sve vrati drugim tipovima.

I onda se pitate zasto sam ja takav? Ja se isto tako ponasam. ;) PA vi vidite.....


Nista ne brini kada naidje neko sa keshom zaljubices se ponovo. :lol: ;)


Da u pravu si...od sad nalazim nekog sa keshom da ga oderem...a posto nemam vise srce...taj deo cu da zaobidjem...u svakom slucaju sam na dobitku.... :p :lol:
 
Ah... slomljeno srce... ja sam citao negde da ako kravu uplasis njoj pukne srce (tj slomi se, da se izrazim nespretno) i da krava automatski padne na zemlju mrtva. Posto ti pises ovo s sama si dosla do zakljucka da ti je srce slomljeno, ja bi ti preporucio da odes do najblize bolnice. Jbote, mozda je predinfarktno stanje... :shock:
 
Aleksej_BASO:
Pa to moze samo pazi da tebe on ne odere ;)

Moras naci nekog naivcinu :P


Posto sam do sada ja bila naivcina na kub...mislim da je krajnje vreme da naidje neki naivan... :lol: :lol: :lol:

Salim se...istina je da nemam sad emocije bas ni prema kome...ali ne zelim da povredim ok coveka..ne nekog ko to ne zasluzuje...
 
Butterflies And Hurricane:
E pa ovako....problem je sledeci...

Raskinula dugu vezu sa deckom...Pokusala da "nadjem zamenu'...tj. ubedim sebe da postoji neko bolji...i zeznula se...a i povredila one koji nisu zasluzili da budu povredjeni...

Sedim trenutno u sobi...i osecam se kao da nemam srce...i kao da ce svaki sledeci opasno nadrljati ako pokusa da udje u moj zivot..a stvarno zelim da se zaljubim ili da mi se neko svidi...a ne ide mi... :sad:

Pritom sam toliko posle svega ravnodusna za bivseg... sve vise i vise sam mu zahvalna sto je izasao iz mog zivota...

I sta sad?

Мене је то стање држало више од годину дана, па ти види.....:-?
 
Butterflies And Hurricane:
E pa ovako....problem je sledeci...

Raskinula dugu vezu sa deckom...Pokusala da "nadjem zamenu'...tj. ubedim sebe da postoji neko bolji...i zeznula se...a i povredila one koji nisu zasluzili da budu povredjeni...

Sedim trenutno u sobi...i osecam se kao da nemam srce...i kao da ce svaki sledeci opasno nadrljati ako pokusa da udje u moj zivot..a stvarno zelim da se zaljubim ili da mi se neko svidi...a ne ide mi... :sad:

Pritom sam toliko posle svega ravnodusna za bivseg... sve vise i vise sam mu zahvalna sto je izasao iz mog zivota...

I sta sad?
Jednom sam bila u ovakvoj fazi - miks razocarenja i napad nenormalno visokog samopouzdanja. :arrow: Vrlo brzo u moj zivot usao frajer koji mi je onesposobio moc rascudjivanja na neko vreme. Bilo je mnogo emocija, strasti, moje tupavosti ali i bilo je i patnje. A onda opet napad visokog samopouzdanja... :lol:
 

Back
Top