STOMAČIĆ.......................................

storm cloud nije bas tako lako,recimo kako je sad krenula neka opsta frka kod mene na poslu nemam vremena da se pozabavim sa sobom,tacnije nemam snage nizasta,prema tome malo sam se i zapustio.Naravno da treba u dvadeset i nekoj godini biti dobro gradjen ali se prilagodjavamo trendovima koje zivot namece,nije dovoljna samo dobra volja.
 
Daltonista:
storm cloud nije bas tako lako,recimo kako je sad krenula neka opsta frka kod mene na poslu nemam vremena da se pozabavim sa sobom,tacnije nemam snage nizasta,prema tome malo sam se i zapustio.Naravno da treba u dvadeset i nekoj godini biti dobro gradjen ali se prilagodjavamo trendovima koje zivot namece,nije dovoljna samo dobra volja.

Не разумем, шта није баш тако лако? Говорила сам у своје име и о томе шта се мени свиђа. У принципу увек тражим некога спрам себе, кад ја будем дебела, онда ни другима нећу замерати дебљину, сад замерам. А и више сам мислила на оне који генетски нису склони стомачићу, него што очекујем да се неко убије од вежбања за мене. :-?
 
FrojdSigmund:
Devojke, da li vam smeta kada muskarac ima stomacic?
Ne mislim da je debeo, ali da se malo opustio i da se pojavio stomacic?
Kako reagujete na to?
Da li vas to odbija?
Da li muskarac moze da vas privlaci i ako ima stomacic?
iskreno nista lepse od zategnutog muskog tela,ali ne onog nabildovanog u teretani.vise mislim na one sto kada ih pipnes po telu ili stomaku,a ono sve glatko i ravno.
ne smeta mi da ima malo sala,niko nije savrsen, ali oni bas trbusasti muskarci su mi grozni.takodje mislim da muskarci ne pridaju previse paznje tome, zdeu sta stignu, piju ko stoka i slicno, a sa druge strane je poznato da oni lakse formiraju misice,i tope salo nego zene :?
uostalom ako ja mogu da se potrudim, sto ne bi mogao i on.

imala sam nekog decka, kad ga pipnes po telu nema ni gram sala, sve zategnuto, vretenasto a opet vitko :shock: jos plava kosa i zelene oci :D vidi se da mu je predak bio neki vikinski ratnik ili neko germansko bozanstvo...savrsena gradja....
 
FrojdSigmund:
Devojke, da li vam smeta kada muskarac ima stomacic?
Ne mislim da je debeo, ali da se malo opustio i da se pojavio stomacic?
Kako reagujete na to?
Da li vas to odbija?
Da li muskarac moze da vas privlaci i ako ima stomacic?

zar ovo nije vec bilo 2pike je postavio brdo ispod zita tj kukuruz ili sl. :lol: U svakom slucaju vec sam odgovarala! p.s da nisi ti taj isti covek???
 
Zato Aco što smo ti svi videli sliq. :lol:

2i23dkx.jpg
 

Back
Top