Fakultet organizacionih nauka

polaze se matematika.U stvari biras.Ili samo matematiku da polazes,ili matematika i test opste informisanosti...ne znam,valjda to zavisi od smera.Tezak jeste stvarno...Treba imati veliku i zelju i volju da upises i zavrsis.Mada sa njihovim diplomama moze se preko,znam sigurno
 
Nisam sa tog faxa ali moj brat jeste.
Jedini fax ( koji ja znam) da je uzeo nesto od ove proklete bolonje.
Ispite mozes da das preko kolokvijuma imas i dosta popravnih mogucnost da odgovaras samo prvi ili drugi deo ako si pao kolokvijum iz tih oblasti ma kombinaciju u nedogled kazu da je najteza ekonomija u prvoj godini i svi se eto trude da je daju preko kolokvijuma znam ljude koji uopste mnogo ne uce i prolaze. Samo bice malo ismevanja pogotovo od etf-ovaca jer ETF ( e trebo sam fon) MTF matematicki (ma trebo sam fon)
 
Ma ne obracaj paznju sta drugi ljudi misle... evo ja i drugar smo bili najbolji ucenici u srednjoj skoli, na fonu smo... imamo mnogo drugara i na etf-u i na matematickom koji su uvek bili losiji od nas iz mate i eto svi nekako guramo, nije se bas pokazalo da je fon mnogo laksi kako se pricalo pre nego sto sam ja upisao...(nismo mi nista brze polozili ni mat1, mat2, mat 3, javu...).... razlika je jedino sto fon upisuju odlicni ucenici a na etf-u i matematickom bukvalno imas ljude koji su imali 2 iz matematike u srednjoj, (naravno ne mislim na sve, ali nemojte kulirati cinjenicu da smo svi mi koji smo jedva upisali fon prethodnog dana polozili prijemni za matematicki i etf, gde se upada bez problema) ... morate prihvatiti da se situacija promenila, etf jeste fakultet sa tradicijom, nekad je bio veoma jak, ali nije lepo da se fon podcenjuje, jer su na fon-u 90 % ljudi koji su bili najbolji ucenici u srednjim skolama (pogledajte listu)...tako da kad cujem pricu da je ortaku teska mata na etf a znam da mu je bila teska i u cetvrtom srednje... sta da vam kazem... zakljucite...
 
razlika je jedino sto fon upisuju odlicni ucenici a na etf-u i matematickom bukvalno imas ljude koji su imali 2 iz matematike u srednjoj, (naravno ne mislim na sve, ali nemojte kulirati cinjenicu da smo svi mi koji smo jedva upisali fon prethodnog dana polozili prijemni za matematicki i etf, gde se upada bez problema) ... morate prihvatiti da se situacija promenila, etf jeste fakultet sa tradicijom, nekad je bio veoma jak, ali nije lepo da se fon podcenjuje

daj ne lupaj, 80% onih koji upisuju matematicki fakultet svake godine su bili odlicni /ili vukovci u gimnazijama, vidi se po listi sa prijemnog....za etf ne bih znao
sto se tice konkretno poredjenja matematickog i fon-a, sta da kazem....bio sam vukovac u srednjoj, upisao sam matematiku (teorijsku, doduse) pre dve godine i nisam uradio nista, niti imam blage veze sta se tamo uopste uci, prosle sam presao na fon i do sad imam prosek 9.60, pa vi prosudite sami...
 
to sve zavisi od tvog znanja matematike i bodova iz skole... prosle godine je trebalo vise od 80 poena da se upise na budzet.
Kupi zbirku na faxu i predji je celu bar jednom, mislim da imas jos vremena. Ja sam pocela da ucim pocetkom aprila, ali odlicno znam matematiku i nisam imala problema sa prijemnim.
 

Back
Top