-Mota?-

Zefirra

Iskusan
Poruka
6.123
Znaci zaista obozavam seh al sam stvarno suvise konzervativna za ovaj forum. :)
Lepo je to ljudi kad mozete da pricate tako preko neta,verovatno se bolje oseca covek koji je slobodan u tom smislu nego onaj koji je stegnut.
Mada zanimaju me dve stvari:
1)Kakve su devojke koje su stidljive ovako u javnosti,u krevetu?
2)Da li vama takva otvorenost donosi neko rasterecenje?
 
zelenooka85:
CekAJ molim te,a zasto?
Jel zvucim starije il mladje?

Ja sam jedna mala nevina devojcica a vi ste svi velike cike i mene tako sad slamota sto ovo gledam i citam.I ja sad neznam plosto sta cu :) :) :)


Nisi ukapirala jos si nova... :) Imamo ovde jednu devojku koja se imanadimak "Zelenooka" ;) Pa zato se zezam...

zelenooka85:
Juce.
Extra.
Sad imam ugrize po vratu i upalu misica.
Al ima to tako da ponovim jos bar 2x pre Nove jer cu tako da izvajam noge i guzu da ima da budem fotomodel.
Nista lepse od Nindze u krevetu. :) :) :)

:)Nevezano za ovo moj hrcak se popeo preko moje noge do kompa i sad ovo cita,bas je bezobrazan jedan pacov. >:/ :)


Hm... Nevina????
 
pa otprilike ti lepo rekose alksej i KLL , a sto se tice ovog pod 2 naravno da donosi, meni recimo ovaj forum sluzi kao ventil, ovde mogu da kazem sta ocu a da pritom niko ne misli da sam odlepio ;) kapiras?
 
Kad_LupimLupim:
Pocrveni malo, kao stidis se... to nekad bash ume da bude sexy :mrgreen:

Sto ja nesto kontam da si ti jedna od ovih ""zlo u krevetu"...
Pa jes al opet o tome mozete samo da cujete,a to vam nista ne znaci.:)
Znaci onome k kim sam u krevetu.
Al opet ne mogu preko usta da prevalim nesto tipa dr...,ku... itd.
A kakve su one sto mnogo pricaju o tome?
 
Sto samo cujemo?
Pa valjda mora s nekim da se bambusa jel tako? Znachi neko mora to da zna ipak :P
A drugo ko kaze da su one stisnute i da je do njih teze doci nego popeti se na Mont Everest?
To sto su one stidljive ne znachi da se ne moze steci njihovo poverenje i otvorenost... nit' znachi da su takve nedostupne u bilko kakvoj kombinaciji osim u ozbiljnoj vezi... samo tako deluju.
 
W.A.S.P.:
pa otprilike ti lepo rekose alksej i KLL , a sto se tice ovog pod 2 naravno da donosi, meni recimo ovaj forum sluzi kao ventil, ovde mogu da kazem sta ocu a da pritom niko ne misli da sam odlepio ;) kapiras?
Imades pravo.
Volim iskrene ljude.

:)Al ipak sa odmerenim recnikom-sve se moze dobro objasniti i bez psovki.Nekako mi tako lepse :)
 
zelenooka85:
Pa jes al opet o tome mozete samo da cujete,a to vam nista ne znaci.:)
Znaci onome k kim sam u krevetu.
Al opet ne mogu preko usta da prevalim nesto tipa dr...,ku... itd.
A kakve su one sto mnogo pricaju o tome?


Eee pa kako bi ti onda rekla svom dragom "Ja sam tvoja kur.a, i drolja i zanosu strasti dok se sexate..."????

A to ume bas lepo da zvuci.... :)
 
Aleksej_BASO:
Eee pa kako bi ti onda rekla svom dragom "Ja sam tvoja kur.a, i drolja i zanosu strasti dok se sexate..."????

A to ume bas lepo da zvuci.... :)
Tebi.
Njemu ne.
Ja njemu ne govorim te stvari ,nemam kad jer vristim od uzivanja. :) Al stvarno se lozim na njegove trbusnjake,u odredjenoj pozi...joj majcice...ex..ex Sto je lepo kad te neko ima a ti se jos vise lozis na njega dok ga gledas...auuuu
Sto sam srecna,sto sam srecna. :)
 

Back
Top