Zasto Jozef Kasa nece da preuzme Ministarstvo Unutrasnjih Poslova?

besniris:
Siris propagandu.SRS se zalaze za savez sa Rusijom i Belorusijom sto bi za nas bilo od izuzetnog znacaja kako finasiski tako i po pitanju zaustavljanja daljeg komadanja Srbije.

Pa skupstina je donela odluku da se integrisemo sa Rusijom i Belorusijom.......pa koga mi imamo blizeg i drazeg na svetu, nego nasu bracu ruse i bele ruse???

Nego, niko ne odgovori........sto nas ne primise, u savez???
Nismo dovoljno dobri za Rusiju i Belorusiju??? :confused: .......onda ajde svi na kolektivni harakiri :roll:
 
giovaniI:
pa mora prvo da udje u skupstinu na ovim izborima ,da bi bio u skupstinskoj vecini i u Vladi,.
pa nece u vladu valjda kao nestranacka licnost,.znam da nacionalne manjine imaju zakonom manji cenzus ali nije svejedno koliko ce poslanika imati.
jesi li skontao boy ili da ti i nacrtam,..?

Nemoj da se vadiš sad i nemoj 'leba ti ti meni da objašnjavaš:lol:
Kasa može da bude Tomin ministar nevezano od toga da li će ući u skupštinu ili ne, i to ne bi bio prvi primer i to nema nikakve veze sa njegovim prelaskom cenzusa.
Uostalom kad već predvidjaš daće radikali osvojiti 52-54% ajde mi objasni-nacrtaj šta će im kasini eventualni poslanici?
 
DellBoy-011:
Nemoj da se vadiš sad i nemoj 'leba ti ti meni da objašnjavaš:lol:
Kasa može da bude Tomin ministar nevezano od toga da li će ući u skupštinu ili ne, i to ne bi bio prvi primer i to nema nikakve veze sa njegovim prelaskom cenzusa.
Uostalom kad već predvidjaš daće radikali osvojiti 52-54% ajde mi objasni-nacrtaj šta će im kasini eventualni poslanici?
ma samo opusteno,....
 

Back
Top