Citroen-drumska krstarica

Ponudjen mi je ovaj auto '98 godiste presao je oko 220000km ali ima servisnu knjizicu i imao je servis dvaput godisnje u ovlascenom Citroenovom servisu malo sam ga probao i ide ko zmija trosi oko 9L. Moje pitanje je koliko moze da vredi ovakvo auto i da li ce puno izgubiti na snazi ako ugradim plin?
Unapred zahvalan!!!
 
Dovla:
Ponudjen mi je ovaj auto '98 godiste presao je oko 220000km ali ima servisnu knjizicu i imao je servis dvaput godisnje u ovlascenom Citroenovom servisu malo sam ga probao i ide ko zmija trosi oko 9L. Moje pitanje je koliko moze da vredi ovakvo auto i da li ce puno izgubiti na snazi ako ugradim plin?Unapred zahvalan!!!
Da ne bi zivcirao admin-a lepo pogledaj jer ima vec par tema otvoreno na temu PLIN!
CIAO! 8)
 
Dovla:
Ponudjen mi je ovaj auto '98 godiste presao je oko 220000km ali ima servisnu knjizicu i imao je servis dvaput godisnje u ovlascenom Citroenovom servisu malo sam ga probao i ide ko zmija trosi oko 9L. Moje pitanje je koliko moze da vredi ovakvo auto i da li ce puno izgubiti na snazi ako ugradim plin?
Unapred zahvalan!!!
Nađi isti auto ali 1,9 D. Motor provereno neuništiv. 8)
 
Ljudi situcaija je sledeca: u autu Citroen Saxo je fabricki kastofon ali trazi kod. Imam kod koji trazi ali nece da ga ukucava stoje samo cetiri tackice. Raspitao sam se pre nego sto je kupljena isla je na servis gde su menjali gume i akumulator i tip koji je dovozio vlasniku ukucao je 1111 pa onda 1234 i nije htelo i ostavio je. Medjutim kada je vlasnik usao u kola on ukuca 1111 i 4444 i nije mu htelo i zovu mene. Znaci cetiri puta su mu ukucavali pogresan kod i sad kad smo nabavili pravi on nece da ukuca nego stoje cetiri tackice. Pretpostavljam da je dekodiranje jedino resenje ali reko samo da pitam ima li nesto sto ne znam a moze da mi resi problem, i koji servisi za dekodiranje su pouzdani i kolike su cene? Unapred zahvalan! :wink:
 
Stajao je u garazi od 1989 god. pa sam resio da ga sredim. Presao je samo 86000 km,1300ccm, godiste *79. Perfektno je ocuvan,hidraulika besprekorna, pa sam razmisljao moze li da se malo i nabudzi.Ali s obzirom da je auto toliko star, dali se isplati ulagati u njega? :?
 
to je stvarno dobar auto.i komforan i malo trosi.
kad sam isao na more testirao sam ga i trosio je oko
4,8 litara nafte. ma ja se odusevio.
a vozio sam ga 80-90 km/h.
za tri godine koliko ga imam nisam pipnuo ni motor ni pumpu visokog pritiska.
ali zato me hidraulika razbila.
gomilu para sam tu bacio.
 
Ja imam GS od '78 i sve radi besprekorno, stvar je održavanja! I dobrog majstora! Ako ti neki majstor slučajno predloži da ispiraš sistem benzinom, nađi drugog majstora! I LHM menjaj redovno! Pozdrav svim Sitroenistima! 8)
 

Back
Top