Ds za LDP!

Samanta_

Iskusan
Poruka
6.229
DS ZA LDP!
Politički zaokret: Funkcioneri Demokratske stranke najavljuju da su spremni da naprave koaliciju sa čedističkom koalicijom. Vlahović: Ukoliko bude bilo neophodno, možemo u vladu da pozovemo i DSS, ali su odnosi sa strankama Čedomira Jovanovića i Mlađana Dinkića nešto na čemu mora da se radi!

Tadić i Jovanović
http://www.pressonline.co.yu/admin/image.jpg?imageId=667&thumb=1

Demokratska stranka nema ništa protiv eventualne postizborne koalicione saradnje sa LDP-om Čedomira Jovanovića! Ovakvu promenu kursa među Tadićevim demokratama prva je najavila Ružica Đinđić, supruga pokojnog premijera Zorana Đinđića, koja je mogućnost saradnje sa „čedistima” obrazložila sledećim rečima:

- Neumesno je postavljati pitanje da li LDP ili G17 Plus! Pa, ukoliko pređu cenzus, naravno! Nema nas previše, ali nas uvek ima dovoljno kad su nam ugroženi sloboda, ponos i pogaženo dostojanstvo - rekla je Ružica Đinđić, i dodala da će priključenje vladajućeg DSS-a ovoj koaliciji zavisiti od volje birača:

- Svakako da i DSS spada u taj demokratski „koš”. Narod će na izborima reći da li sadašnji premijer opravdava prefiks demokratski - istakla je Đinđićeva udovica.

Da se sa mišljenjem prve dame DS-a slažu i ostali funkcioneri ove stranke, potvrđuju Aleksandar Vlahović, Marko Đurišić i portparolka demokrata Jelena Marković. Bivši ministar za privatizaciju Vlahović tvrdi da saradnja sa LDP-om ne samo da je moguća, već je i poželjna.

- LDP je, baš kao i G17 Plus, deo demokratskih snaga. Apsolutno delim mišljenje da su to partije sa kojima DS može i mora da sarađuje. Ukoliko bude bilo neophodno, možemo u vladu da pozovemo i DSS, ali su odnosi sa strankama Čedomira Jovanovića i Mlađana Dinkića nešto na čemu mora da se radi! - kaže Vlahović.

Predsednik IO DS-a Marko Đurišić slaže se sa mišljenjem svojih partijskih kolega.

- U zavisnosti od izbornih rezultata, DS će praviti vladu sa svim onim demokratskim snagama koje pređu cenzus. Tu, pre svega, mislim na LDP i G17 Plus, ukoliko pređu cenzus. Tu je, naravno, i DSS - kratak je Đurišić.
Portparol DS-a Jelena Marković ponavlja da se Tadićeve demokrate neće olako odreći saradnje sa sebi bliskim strankama.

- Bilo je dosta kritike u proteklom periodu, ali je to od strane DS-a izrečeno u najboljoj nameri. Reč je o konstruktivnoj kritici, koja će nam pomoći da sa demokratskim strankama uspešno sarađujemo u novoj vladi - ističe Markovićka. Na pitanje koga vidi u demokratskom korpusu, osim DS-a, ona kaže da su to stranke Čede Jovanovića, Mlađana Dinkića i Vojislava Koštunice.

DSS odlučno protiv!

Demokratska stranka Srbije odlučno odbacuje svaku mogućnost saradnje sa čedistima. Ministar za nauku i potpredsednik DSS-a Aleksandar Popović ranije je kategorički rekao da ova stranka nikada i ni pod kojim uslovima neće sarađivati sa LDP-om.

- Nikada nećemo sarađivati sa onima koji se zalažu za nezavisno Kosovo. Nikada, dakle, sa političarima kakvi su Čedomir Jovanović i Nenad Čanak - rekao je Popović.

- Mi hoćemo vladu čistih ruku. Zato je bitno zaobići saradnju sa svima onima koji su kršili zakon. Postoje brojne manjkavosti vlade koja je još uvek na vlasti, pre svega, izostanak pune saradnje sa Hagom, visoka nezaposlenost, korupcija, loš rad pravosuđa, ali se sa DSS-om i G17 Plus mora sarađivati. LDP takođe nije sporan, bez obzira na sve optužbe koje smo u prošlosti izneli jedni na račun drugih - zaključuje Markovićka.

Čedisti ćute

Kakav je stav LDP-a o budućoj saradnji te stranke sa DS-om (ali i DSS-om i G17 Plus) juče nismo uspeli da proverimo, jer ni Čedomir Jovanović, ali ni Nenad Prokić i Branislav Lečić, nisu hteli da daju izjave za Press.

Međutim, u predizbornoj kampanji sam Jovanović je više puta ponovio da je jedan od ključnih prioriteta njegove stranke „sklanjanje Koštunice s vlasti”. Kako će ova dva suprotna stava (DS za saradnju sa DSS-om, LDP protiv) uspeti da se pomire i da li će doći do koalicije Tadića, Koštunice, Jovanovića i Dinkića, biće jasnije posle 21. januara.
 
Samanta_:
DS ZA LDP!
Politički zaokret: Funkcioneri Demokratske stranke najavljuju da su spremni da naprave koaliciju sa čedističkom koalicijom. Vlahović: Ukoliko bude bilo neophodno, možemo u vladu da pozovemo i DSS, ali su odnosi sa strankama Čedomira Jovanovića i Mlađana Dinkića nešto na čemu mora da se radi!


Desi li se ovo nedaj boze, definitivno odlazim iz Srbije! :cry:
 
Yan:
I sta sad ja treba da kazem koji glasa za DS a cediste mrzi podjednako koliko i radikale :roll:
Priznacete da sam u nezgodnoj situaciji :-|

Ali ako uzmemo u obzir da DS bez kostunjavog ne moze a bez cedice moze a kostunjavi i cedica ne zele, onda ne moram mnogo da strahujem :lol:
 
Pa to je jedan od razloga zahto ne glasam..jer jedino za koga bi glasao je DS ali zbog ovakvih svinjarija nemam nameru.
Ali pitanje je samo po sebi krajnje hipotetichko i spada u sferu fantazijskih romana jer niti cheda nidi G17 netje pretji cenzus.
Treba se zabrinuti ako ih DS ne "ugura"u skupshtinu dajuci im svoje mandate i ako ih ne zasluze na izborima....
 
Samanta_:
Glasajte za Bogoljuba. ;)
:lol:
Salata-men moze da bude jedino humoristichka razbibriga u chasovima dokolice ko i onaj s Palme.:lol:
Pa kako bi on nesretjnik i da nekim sluchajem predje cenzus shto nema shanse,uchestvovao u radu parlamenta?
S ajrodroma bi ga otpremili pravo u padinjaq.:lol:
 
Боље за Богољуба,него Чеду...

Иначе,ако је већ тако да ДС прихвата Чеду и сепаратисте,гласајте за Коштуницу.Он вам је најближи.
 
Enfroz2891.:
:lol:
Salata-men moze da bude jedino humoristichka razbibriga u chasovima dokolice ko i onaj s Palme.:lol:
Pa kako bi on nesretjnik i da nekim sluchajem predje cenzus shto nema shanse,uchestvovao u radu parlamenta?
S ajrodroma bi ga otpremili pravo u padinjaq.:lol:
Потписујем

А онај што врти оловку с Палме је стварно blast from the past

Колумниста Драгољуб Петровић је имао добар напис о њему под називом "Палмамуђење"
 
Samanta_:
Sta si tako nervozan? Cega se plasis?

Bogoljuba???
bogoljub je prevejani kriminalac i lopurda,bandit na poternici interpola,djubre koje je opljackalo ovu zemlju i od gradjana pokrao najmanje 2 milijarde dolara da bi sponzorisao zaebancije svoje mnogobrojne seljacke i retardirane familije..go-vno od choveka..a kakvi li su tek retardi koji glasaju za tu bagru to tek ne mogu da zamislim...
 
serb_pagan:
bogoljub je prevejani kriminalac i lopurda,bandit na poternici interpola,djubre koje je opljackalo ovu zemlju i od gradjana pokrao najmanje 2 milijarde dolara da bi sponzorisao zaebancije svoje mnogobrojne seljacke i retardirane familije..go-vno od choveka..a kakvi li su tek retardi koji glasaju za tu bagru to tek ne mogu da zamislim...
Svi su oni Lopovi samo treba da se glasa ko zasluzuje prvo mesto. ;)
 
serb_pagan:
bogoljub je prevejani kriminalac i lopurda,bandit na poternici interpola,djubre koje je opljackalo ovu zemlju i od gradjana pokrao najmanje 2 milijarde dolara da bi sponzorisao zaebancije svoje mnogobrojne seljacke i retardirane familije..go-vno od choveka..a kakvi li su tek retardi koji glasaju za tu bagru to tek ne mogu da zamislim...

Provalio si ga, svaka cast! :lol:
 
serb_pagan:
bogoljub je prevejani kriminalac i lopurda,bandit na poternici interpola,djubre koje je opljackalo ovu zemlju i od gradjana pokrao najmanje 2 milijarde dolara da bi sponzorisao zaebancije svoje mnogobrojne seljacke i retardirane familije..go-vno od choveka..a kakvi li su tek retardi koji glasaju za tu bagru to tek ne mogu da zamislim...
Опљачкао 2 милијарде?
Хахаха...Како ти то знаш?
Ово први пут чујем.Где су докази?
Нико га није оптужио та тако нешто.
 
jedite_kod_Joa:
Опљачкао 2 милијарде?
Хахаха...Како ти то знаш?
Ово први пут чујем.Где су докази?
Нико га није оптужио та тако нешто.
ma shta mi napricha...ccc..pa zasto je seoski muzikant-slobin tajkun zbrisao? ima tu i mnogo vishe love,prica se o citavih 5 milijardi koje je zbrisao,a za te dve postoje dokazi..to je ono sto je isisano iz mobtela....
 
Прича се...хаха...
Па зна се зашто је он оптужен.ДСС,г17+ и НС би остали без половине свог бирачког тела.И СРС би остао без доброг дела.Вероватно би ДС-у однео по нешто(али за то је ту Чеда,што се ДС-а тиче).

Ја не знам да ли је он криминалац.Али ми је очигледно да је ово политички монтирано.Многима је сметао...
А,докзи-прича се...
 
serb_pagan:
ma shta mi napricha...ccc..pa zasto je seoski muzikant-slobin tajkun zbrisao? ima tu i mnogo vishe love,prica se o citavih 5 milijardi koje je zbrisao,a za te dve postoje dokazi..to je ono sto je isisano iz mobtela....
Heheh da bi ja imala 2. miljarde uh de bi bila. hehehehhe Smesno. ;)
 
Ma postenjacina znam coveka... :roll: :roll: :roll:
 

Prilozi

  • kb.jpg
    kb.jpg
    6,5 KB · Pregleda: 31
serb_pagan:
bogoljub je prevejani kriminalac i lopurda,bandit na poternici interpola,djubre koje je opljackalo ovu zemlju i od gradjana pokrao najmanje 2 milijarde dolara da bi sponzorisao zaebancije svoje mnogobrojne seljacke i retardirane familije..go-vno od choveka..a kakvi li su tek retardi koji glasaju za tu bagru to tek ne mogu da zamislim...

Slazem se u potpunosti... jedino sto mi je jos manje jasno od toga ko glasa za karica je KOJI RETARDI GLASAJU ZA LDP BAGRU?
 
Yan:
Slazem se u potpunosti... jedino sto mi je jos manje jasno od toga ko glasa za karica je KOJI RETARDI GLASAJU ZA LDP BAGRU?
evo ja glasam i nisam retard...tako su slobisti govorili za djindjica negde pocetkom devedesetih,bio je glavni izdajnik i dezurno "djubre"...sad se opet srbi pecaju na istu udicu..neka..jedva chekam da vas gledam kako se ponovo tuchete za veknu hleba i litar zejtina..mozda cu i ja da propadnem sa vama,ali cu se bar smejati... :grin: :grin:
 
jedite_kod_Joa:
Опљачкао 2 милијарде?
Хахаха...Како ти то знаш?
Ово први пут чујем.Где су докази?
Нико га није оптужио та тако нешто.

nije opljackao..dao mu onaj iz pozarevca da vrti onaj cuveni ''zajam za preporod srbije''
pa kad su se uigrali...bilo je mnogo para u igri, posle...
njegova bliza rodbina je svirala po kafanama pre dolaska milosevica..
a sada ih predstavljate kao clanove kraljevske porodice :shock:
kratke li pameti!
 

Back
Top