ČEDISTI U PANICI ZBOG REJTINGA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Samanta_

Iskusan
Poruka
6.229
ČEDISTI U PANICI ZBOG REJTINGA
LDP: Naše novo istraživanje pokazuje da uprkos žestokoj kampanji nismo preskočili ni četiri odsto podrške!


Čedomir Jovanović

Vrh koalicije okupljene oko LDP-a Čedomira Jovanovića nalazi se u velikoj panici pošto su i njihova interna istraživanja pokazala da na izborima 21. januara najverovatnije neće preskočiti cenzus, saznaje Press.

- Naše najnovije istraživanje koje je radila jedna nama bliska agencija pokazuje da uprkos žestokoj kampanji i velikom radu nismo preskočili ni četiri odsto podrške, što je strašno!

Čeda je zato izdao nalog ljudima iz vrha stranaka da pojačaju rad na terenu i osmisle nove akcije i predizborne metode... - kaže za Press sagovornik iz vrha ove koalicije. Prema njegovim rečima, posebno veliki problem jeste otkazivanje podrške nekih od većih finansijera.

- Počelo je da nam ponestaje i novca, dugujemo već velike pare za plakate i reklame. Dvojica biznismena koji su nas do sada podržavali odbijaju da nam daju pare pošto su i sami dobili istraživanja po kojima se vidi da su nam male šanse da preskočimo cenzus. Ostalo nam je još samo da se oslonimo na neke sitnije donacije. Problemi su veliki - kaže sagovornik Pressa. Prema njegovim rečima, mala podrška čedistima oseća se i u kampanji, na terenu:

- Sale na našim tribinama i promocijama su poluprazne. Angažovali smo nekoliko kamermana koji slikaju krupne planove i "sa kuka", kako bi u TV izveštajima izgledalo kao da je dupke puno, ali je, nažalost, daleko od toga - prepričava izvor Pressa. Prema njegovim rečima, u vrhu čedističke koalicije se već oseća prilična malodušnost.

- U javnosti glumimo veliku, pobedničku kampanju, pričamo o deset i više odsto podrške, ali istina je daleko od toga... - završava naš sagovornik.
 
DS - Boris Tadić 7 %
G17 plus - Mlađan Dinkić 2 %
LDP - Ceda Jovanovic 2 %
SRS -dr Vojislav Šešelj 53 %
DSS - NS - dr Vojislav Koštunica 3 %
PSS - Bogoljub Karić 24 %
SPO -Vuk Drašković 0 %
SPS - Ivica Dacic 0 %
Stranke manjina 0 % (1)
Necu izaci na izbore 5 %


Hehehe Bogoljub hehheehe, zajeba sve :)
 
Samanta_:
DS - Boris Tadić 7 %
G17 plus - Mlađan Dinkić 2 %
LDP - Ceda Jovanovic 2 %
SRS -dr Vojislav Šešelj 53 %
DSS - NS - dr Vojislav Koštunica 3 %
PSS - Bogoljub Karić 24 %
SPO -Vuk Drašković 0 %
SPS - Ivica Dacic 0 %
Stranke manjina 0 % (1)
Necu izaci na izbore 5 %


Hehehe Bogoljub hehheehe, zajeba sve :)
Ма, да. Ово писала браћа Грим? Или Андерсен?
 
Korner zastavica:
Gde su mogli...? Kad za svake izbore rezultati su bili tek oko ponoci ili malo posle ponoci i RIKu treba ponedelju dana da sve to parfira.
U Americi se sve zavrsi za 48 sati...i cao...sutra se radi. :D:D
Jest' kao 2000. na primer, kad im je trebalo par nedelja da demokratski prebroje glasove, u par selendri na Floridi. I na kraju je morao Vrhovni sud da odlucuje ko je pobedio na izborima (a pobedio je onaj koji je dobio manje glasova :shock: )
Cudo jedno ta americka demokratija :roll:
 
Nisam bas siguran u ova predvidjanja. Pre ce biti da radikali uzmu oko 34 - 36%, DS oko 25%, DSS - NS oko 22 - 24%, G17, SPS oko 5 - 6 %, i, moguce da LDP predje cenzus (nazalost)...

U svakom slucaju, mislim da ova Vladsa koja ce doci ima da bude jos slabija od prethodne (mada je u tako nesto tesko poverovati). Pretpostavlja se da ce novu Vladu praviti DS i DSS, ali postoji i realna mogucnost da se Vlada ne formira ili brzo poadne, pa iam utisak da nam novi izbori slede za 6 meseci...
 
Gastarbajterska Pesma


Osecam se ko poslednje *****
A to skrivam i cuvam ko tajnu
Samo cutim, a glasno bi psovno
Oj, Frankfurtu, ***** li ti Majnu
Ne izlazim, samo kuci sedim
Vredno sljakam svoje dane radne
Svaku marku gledam da pristedim
Jedva cekam da subota padne
Kad subotom narodnjaci dodju
Ja na vratu okacim kravatu
Pa izvedem sebe i gospodju
I ponesem celu svoju platu
Kada cujem zvuke rodnog kraja
Ja se onda otkacim do jaja
Kad muzika kolce mi zasviri
Praziluk mi iz dupeta viri
Pijem pice, jedem cevapcice
Sa kosulje pokidam dugmice
Pevaljka se malo razgoliti
Celo drustvo markama je kiti ...
U nedelju, u podne se budim
Da se bilo cega setim ja se trudim
Samleven sam ko mleveno meso
A mozda sam cak i zenu kreso
POZDRAV ZA DRUGARICU SAMANTU :mrgreen: :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top