Vera

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
6.117
Pravoslavlje kao pravozivlje......... :shock: ......Pozdravljam urednike kultne teme........nadam se da su se pokajali i prisli pravoslavlju,pljunuli na svoj dosadasnji duhovno ne ispunjeni zivot...jos ako su resili da se krste.. :lol: ..Evo kuma........ ;-)
 
chuj, pravoslavlje kao pravozhivlje.........? jest... prichaj to budistima.... :?
samo je jedana vera prava jel? i to bash pravoslavlje.... :lol:
 
Zilot cacanski:
Pravoslavlje kao pravozivlje......... :shock: ......Pozdravljam urednike kultne teme........nadam se da su se pokajali i prisli pravoslavlju,pljunuli na svoj dosadasnji duhovno ne ispunjeni zivot...jos ako su resili da se krste.. :lol: ..Evo kuma........ ;-)
'Ebao te urednik, znaš! :D

Nema te, nema, a onda uletiš sa ovom demagogijom, a?
 
laaadno se vratilo bitje...e josh da se vrati dont break the oath il kako god...livija je takav jedan pochetnik da je to smeshno...e pa liki upoznaj zilota...religioznog frika koji je svojevremeno spamovao ceo forum svojim tumachenjem religije...religija u porodici...religija kao filozofija...zhene i religija...notjni zhivot ili religija...nauchna fantastika bogohuljenje...bashtovanstvo u sprskim manastirima...pravoslavni qvar...duhovna muzika...snimi choveq profil...a uz sve to i lak na zhene tipa niki...stvor o kakvom starci shaputju deci uz pucketanje vatre...iskreno se nadam da tje nestati pre nego postigne svoje klerichke chiljeve...jomini...sada je sve u tvojim rukama...
 
Upoznala sam ja jednu Veru, baš je bila fina devojka, mislim pu pu valjda je još uvek. I još jednu baka-Veru, al ona je umrla, a bila je prava dama, nosila je frizuru ko Jovanka Broz. A šta to vama smeta te pominjete neko vaskrsavanje i pravoslavljanje? Biće zato što je baka-Vera pokojna..da da.
 
Šakal:
Hm...ma nema ništa od toga...na žalost...:lol:

e bedaka :(

baš sam hteo da mi, nako, udruženim snagama, kažu da ću goreti u paklu po 100 jubilarni put. mislim da smo se zaustavili negde kod 99 pa reko da zaokružimo i da obojica napišu istovremeno, zarad jačeg efekta.


хаџи михајло banovan u svim pojavnim oblicima, zilot se pojavljuje retko...tuga... :cry:
 
Zilot cacanski:
Pravoslavlje kao pravozivlje......... :shock: ......Pozdravljam urednike kultne teme........nadam se da su se pokajali i prisli pravoslavlju,pljunuli na svoj dosadasnji duhovno ne ispunjeni zivot...jos ako su resili da se krste.. :lol: ..Evo kuma........ ;-)

Ово је требало да поставиш на форуму Огласи:

Кумујем по кућама!
 
Elvin:
e bedaka :(

baš sam hteo da mi, nako, udruženim snagama, kažu da ću goreti u paklu po 100 jubilarni put. mislim da smo se zaustavili negde kod 99 pa reko da zaokružimo i da obojica napišu istovremeno, zarad jačeg efekta.


хаџи михајло banovan u svim pojavnim oblicima, zilot se pojavljuje retko...tuga... :cry:


Hm...navrati do ''istorije'' tamo ih ima u prilično velikim količinama...čak se i ''rahmetli'' mihajlo pojavi ponekad...:lol:
 
AntunTun:
laaadno se vratilo bitje...e josh da se vrati dont break the oath il kako god...livija je takav jedan pochetnik da je to smeshno...e pa liki upoznaj zilota...religioznog frika koji je svojevremeno spamovao ceo forum svojim tumachenjem religije...religija u porodici...religija kao filozofija...zhene i religija...notjni zhivot ili religija...nauchna fantastika bogohuljenje...bashtovanstvo u sprskim manastirima...pravoslavni qvar...duhovna muzika...snimi choveq profil...a uz sve to i lak na zhene tipa niki...stvor o kakvom starci shaputju deci uz pucketanje vatre...iskreno se nadam da tje nestati pre nego postigne svoje klerichke chiljeve...jomini...sada je sve u tvojim rukama...
e bash ti fala shto si nas upoznao.... sad mi kazhesh.... a nisam ti verovala.. rekoh zaebavash se... al pogledala sam profil.... :shock: brrrr
pretpostavljam da nije dobra ideja da priznam ovde da nema hrama/crkve na ovoj qgli koju se ne bih usudila da zapalim.. al ne mogu da odolim.. :-D
mis'.... :shock: :arrow:
"da li neko može od danas da prihvati činjenicu da skidanje u masi i kupanje sa ženama,golim(jer današnje kostime nećemo ni porediti sa nekadašnjim 8) ),po crkvenim zakonima,koji su u jedno i temelj morala nije dozvoljeno.....Znači prskanje zezanje,bazen-žurke,i ostale letne atrakcije sa pratećom muzičkom podlogom su direktan sodomsko-gomorski krik ka nebu...Mislite o tome....jer ulazimo u antihristovu eru"Sve je dozvoljeno"...."
jao ja bih se sad odmah posvadjala.... al nije tu zhilot.... tz.. shteta.. .stvarno shteta...
 
Zilot cacanski:
Pravoslavlje kao pravozivlje......... :shock: ......Pozdravljam urednike kultne teme........nadam se da su se pokajali i prisli pravoslavlju,pljunuli na svoj dosadasnji duhovno ne ispunjeni zivot...jos ako su resili da se krste.. :lol: ..Evo kuma........ ;-)
zilote moram priznati da mi je nedostajalo tvoje uzviseno prisustvo i snaga diha :D
 
livija:
Mislite o tome....


grandmaheavenyj8.jpg


taj rad...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top