Google AdSense

Robertos

Zainteresovan član
Poruka
339
OK...konkretno. ZBUNJEN SAM

Ne moze da se stavlja na nase sajtove, zabranjeno je. Moze odnedavno kod Hrvata. Medjutim...surfujuci vidim sve vise nasih sajtova sa Google-ovim AdSensom na njima...sadrzaj na Srpskom, a reklame kako na engleskom tako i na nasem.

Ajde neko u par recenica neka napise sta se dogadja ovde, jer cu da pocupam kosu od muke :lol:
 
Meni su odobrili pre par dana. Samo pogledaj dobro mail koji imas na Gmail-u. Sad sam optimizovao i ubacio na par meste i sad cekam...Usput cituckam malo pravilnik.

P.S. Inace reklame koje se reloaduju su na hrvatskom i engleskom.

[offtopic]
Mene zanima da li ja mogu da iskoristim isti ovaj kod sto su mi dali kad premestim sajt na drugi domen tj. lokaciju? Glupo je da i ono malo para sto zaradim bacim tek tako...
[/offtopic]
 
==Nemesis==:
Meni su odobrili pre par dana. Samo pogledaj dobro mail koji imas na Gmail-u. Sad sam optimizovao i ubacio na par meste i sad cekam...Usput cituckam malo pravilnik.

P.S. Inace reklame koje se reloaduju su na hrvatskom i engleskom.

[offtopic]
Mene zanima da li ja mogu da iskoristim isti ovaj kod sto su mi dali kad premestim sajt na drugi domen tj. lokaciju? Glupo je da i ono malo para sto zaradim bacim tek tako...
[/offtopic]

mozes ako i taj drugi sajt postuje njihova pravila
 
Naravno da moze. Moj sajt je 100% na srpskom i odobrili su ga posle dva dana. Cak nije ni do pola uradjen ;) .

Evo posle par dana rezultati - NISTA :D

googleads.jpg


Ali nema veze...Tek sam poceo, ima jos dosta da se radi...
 
Zanima me u cemu je razlika izmedju ovih reklama koje nudi Google?

Oglasna jedinica i Jedinica veze ???

Google.jpg


(izvinjavam se sto nije na engleskom, ali podeseno mi je na hrvatski!)

Na koji nacin i koliko se placaju jedan i drugi i sta je pametnije da stavim?

P.S. Imam problem, a to je da skoro 90% reklama mi vrti jedvu veliku reklamu,a nikako one mali iako sam podesio da se vrte 4 male kao i na ostalim sajtovi?
 
Adsense je za samo neke neozbiljne sajtove. Sta ti znaci to malo para mesecno? Izgleda lose na sajtu... smara tvog posetioca, skrece paznju sa sadrzaja zbog kog je i postaljen sajt...

Ako ozbiljno radis posao onda ti tih par dolara mesecno zaista nista ne znace. Mnogo bolji program je Adwords... adsense je za decu
 
/I/I@Ī@:
Da imas tako veliku zaradu treba da imas strasno dobar promet ljudi na sajtu...
build it and they will come :lol:

Za takvu stvar dragi moj treba da rintas ili da nekom debelo platis da ti radi SEO :)
moze meni na primer
i tako... to ti je jednostavno, onda te pare i nisu tako velike, ali ne skode :D
 

Back
Top