Zivotinje

ja sam uvek imala kucice..macke ne...a sad nemam nikoga....:(
imala sam prosle godine jednog malog..bio je sladak dok je bio mali..a posle kad je porastao.ono dzukela...spala mu dlaka i bas je bio ruzan..dali smo ga....nije mi ga bilo zao..

a imali smo jednog...boska...on je bio tako lep...i dobar....ali je uginuo...svima nam je bilo zao...ali ga nismo ni imali nesto dugo...mozda godinu-dve...

a leni...od kad znam za sebe znam i za njega....kad sam imala 6 godina..on je imao 13...razboleo se...kako su rekli "naduvao"...i umro...svi smo plakali..toga se secam :cry: :cry: bio je crne duge dlake...bio je divan...
 
I ja sam imala papagaje...2 su mi pobjegla kroz prozor,a 1 mi je uginuo na rodjendan...:(:(:(

Sad imam dalmatinca-moju Tinicu-....:D...i njeno malo kucence,kon+me je BTW jedno oko crno,a drudo plavo...:):):)
 
Ma nije problem zaviriti, nego moze da bude i jedno i drugo.
Veterinarka rekla da je zensko, a svi okolo kazu da je musko. Ja iskreno ne znam sta da mislim. :)
A cini mi se da veterinarka nema pojma.
 
Volela bih da imam lavica, tigrica ili tako neshto. Da ih gajim dok su mali...posle bi ih pustila u divljinu. Ne bi ih nikako dala u zoo vrt, mrzim zooloshke vrtove. Kao oni odrzavaju vrste zivotinja itd, a ustvari ih samo muche :cry: Pogotovo ovaj beogradski, ima jako malo prostora, bolje da te zivotinje da u neki nacionalni park ili bar neki veci zoo vrt.
 
Moj omiljeni ljubimac to je kucence koje je upola lutalica, ali ipak ima svog gazdu, koji ce da se brine o njemu ali ono je stalno tu negde blizu mojih vrata od kuce, i dobro me poznaje i voli da se igra, takve ljubimce volim, to jest takvo kucence volim volim.
 
Obozavam zivotinje !!! Imam samo ribice,a zelela bih da imam psa !!! Al to se nece desiti u skorije vreme,tako da moram da se zadovoljim time sto imam ribice !!! Al ja kazem,bolje ista nego nista !!! Bar zive u svom akvarijumu i ne prave dzumbus po stanu,a i simpaticne su!!! :-D
 
Ja imam retrivera... :-)
 

Prilozi

  • IMAG0043.JPG
    IMAG0043.JPG
    47,9 KB · Pregleda: 1

Back
Top