Satelitski net

S

Sima

Gost
Imam problem. Kupio sam SkyStar2 DVB kartu instalirao uspesno posle 20 dana :)
Namucio se sa podesavanjima i registracijom.
Konacno se uspesno ulogujem i sipak.
Ne mogu ni na jedan sajt da odem, misterija ???
Bio bih zahvalan beskonacno na pomoci !
 
Cekaj Simo idemo redom nevalja preskakati. Istorija kakoi je sve pocelo: Dimni signali, Golub, Dovikivanje sa brdo na brda gde je bilo moguce,
de ne duzim u ovo vreme: ISDN Dial-up, KABLOVSI LINK, SETELITSKI LINK. I tu je caka malo ljudi zna oko Satelitskog jer je to preskupo ako si vec kupio trebao si pre toga da pitas sve o tome. Verovatno je neko blokirao nesto sto ti je onemogucilo dalji pristup a 20 dana je bilo dovoljno da ti pronadju signal, pa cisto da te ne zbuni kako je pre radilo a sada ne pomuci se ako ti uspe javi sta se desavalo
 
Koga da pitam ? Prelezao sam vecinu decijih bolesti oko instalacije i registracije : SkayStar2 karte, DVB risivera Technisat, FAZZT-a i ProgDVB-a. Koga kod sam pitao: prodajno mesto i coveka na koga su me oni uputili pa do dopisivanja sa "support" centrom u Engleskoj, zakljucak krajnje neprofesionalno i neljubazno a sto je najbitnije beskorisno. Tako da ako neko ima problema sa istim, rado cu mu lepo objasniti da moze da shvati. Moze i preko tel. ili licno.
Trenutno mucim muku sa programom FFM225. I pored procitanog upustva nije mi nista jasno. Sta sa *.efa fajlovima ? koje sam skinuo.
Ako neko zna olaksao bi muke i bio bih mu stvarno zahvalan.
 

Back
Top