Komunizam ili Demokratija

??

  • Komunisti

  • Demokrate


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
connie_25.gif

glasao, nema potreba da kažem za koju opciju, valjda!
 
ТНикола:
Ама људи какав комунизам, па наш избор треба да буде социјал-демократија. Комунизма ваља само у теорији.
Pa ako si mislio na komunizam Pol Pot-a,takav komunizam nije ostvariv,ali Kineski i Vijetnamski jeste...liberalniji komunizam sa mesanom svojinom.
 
ja sam glasao za demokratsko uredjenje drzave. Mislim da ono nema alterntivu. Ali demokratija nisu demokrate. Demokratija je vladavina u interesu gradjana i drzave a demokratske stranke su interese gradjana i drzave izdale i stavile na poslednje mesto.
 
Уопште не разумем ову тему а ни анкету ??? Како може да стоји "комунизам или демократија", без везе...требало би да стоји диктатура пролетаријата или демократија
а можда и: социјализам или капитализам... овако не могу да гласам.....
 
Norma Kampl:
А ко су уопште комунисти, а ко демократи?
Комунисти: чедика (мали Крцун), млађа (јурио комунистички новац, нашао га и пактира са СК), мићун (стара комуњара, јахач на поповите!), богдановић (Тилетов пионир, носач црвене мараме-трећи дан, до подне!), тијанић (капо од РТСа, писац СК колумни, ватрени обожавалац Мире Марковић!), човић (кобајаги у сукобу са СК), бане (мамин велики син, у тражењу 5. Интернационале!).... О вику и да се не говори, писац говора Мике Шпиљка. И Шешељ, наравно, иако је пропатио под СК у Зеници.
 

Back
Top