napred vardar vo srce te nosam

Vardar je na terenu dobio titulu.Ali je posle one afere,sada ne mogu da se setim kako su je zvali,kada je ponisteno celo poslednje kolo ostao bez titule. Celo poslednje kolo tadasnjeg prvenstva Jugoslavije je proglaseno nevazecim. Objasnjenje je bilo nesto kao: "mnogo sumnjivih rezultata". Bez ikakvih materijalno dokaza,iako su neke itakmice zavrsene sa rezultatima kao sto su 5:0,5:5,0:5 i sl. :D
 
niko nista nije oteo :shock:
evo vam tabela 1986-87
1. PARTIZAN 34 16 11 7 58:29 (+29) 43
2. Velež 34 19 4 11 65:46 (+19) 42
3. Crvena zvezda 34 16 9 9 57:37 (+20) 41
4. Rijeka 34 14 10 10 44:42 (+2) 38
5. Vardar 34 15 8 11 40:39 (+1) 38

i uporedi bodove i gol razliku partizana i vardara :lol:
nego je ona budala sajber oduzeo celoj ligi(osim vardaru i jos po nekom) po 6 bodova zbog namestanja u prethodnoj godini

a te godine 1985-86, zadnje kolo je bilo kompletno namesteno...cirkus...rezultati 5-5,7-2,6-4 :lol:
tad uskace sajber i ponistava sve tekme i kaznjava sve timove sa -6,.....ali bez ikakvih dokaza,samo njegovo misljenje i nema zalbe na presudu :shock:
svi,sem partizana prihvataju krivicu i igraju opet iste tekme...
da ponovim,nijedan igrac,trener,sudija,funkcioner nije kaznjen..samo ''puj pike, ne vazi'' i igrajte sad posteno ove nedelje :shock: :confused:
partizan je dobio na sudu spor sa FSJ i vraceni su mu bodovi(-6) i ono je postena tabela,..na zelenom polju
ali to nije smetalo da cigani igraju KES '86 i vardar '87, :confused: a mi zvanicni prvaci obe godine
 
south:
niko nista nije oteo :shock:
evo vam tabela 1986-87
1. PARTIZAN 34 16 11 7 58:29 (+29) 43
2. Velež 34 19 4 11 65:46 (+19) 42
3. Crvena zvezda 34 16 9 9 57:37 (+20) 41
4. Rijeka 34 14 10 10 44:42 (+2) 38
5. Vardar 34 15 8 11 40:39 (+1) 38

i uporedi bodove i gol razliku partizana i vardara :lol:
nego je ona budala sajber oduzeo celoj ligi(osim vardaru i jos po nekom) po 6 bodova zbog namestanja u prethodnoj godini

a te godine 1985-86, zadnje kolo je bilo kompletno namesteno...cirkus...rezultati 5-5,7-2,6-4 :lol:
tad uskace sajber i ponistava sve tekme i kaznjava sve timove sa -6,.....ali bez ikakvih dokaza,samo njegovo misljenje i nema zalbe na presudu :shock:
svi,sem partizana prihvataju krivicu i igraju opet iste tekme...
da ponovim,nijedan igrac,trener,sudija,funkcioner nije kaznjen..samo ''puj pike, ne vazi'' i igrajte sad posteno ove nedelje :shock: :confused:
partizan je dobio na sudu spor sa FSJ i vraceni su mu bodovi(-6) i ono je postena tabela,..na zelenom polju
ali to nije smetalo da cigani igraju KES '86 i vardar '87, :confused: a mi zvanicni prvaci obe godine



E, ja sam ludi navijač Dinama, ali bar priznam da je Dinamo te godine radio budalaštine. Trebalo nam je šest golova razlike, pa smo - gle čuda - tukli Vojvodinu u Novom Sadu sa 7-1. Ali, cijelo kolo je bilo budalaština. Pazi, Partizanu je trebala pobjeda protiv Željezničara u BG s istom gol razlikom kojom bi Zvezda tukla Sarajevo na Koševu. Zbog tih su kalkulacija sve utakmice morale početi točno u isto vrijeme, u sekundu. Ali, netko se u Partizanu sjetio da Radanović ili Đelmaš igra jubilarnu utakmicu, pa su mu priredili nekakvu ceremoniju gdje mu daju cvijeće! Utakmica je počela kasnije, a kad god bi spiker objavio da je Zvezda dala gol u Sarajevu, zabio bi i Partizan! Završilo je ovako: Sarajevo - CZ 0-4, Partizan- Željo 4-0.
Budućnost i Sutjeska su imale računicu da im je dovoljan i bod, ali nekom od njih je trebalo puno postignutih golova. Završilo je 5-5...
Hajduk je trebao pobjedu protiv vinkovačkog Dinama, a centarfor Dinama Davor Čop jurio je naslov prvog strijelca lige. Završilo je 5-3, sva tri gola za Dinamo dao je Čop. Apsurd je što je ta utakmica jedna od rijetkih koje su u FSJ protumačili kao normalne - nenamještene. Kao, nogomet se ionako igra zbog puno golova...
 
tommiro:
E, ja sam ludi navijač Dinama, ali bar priznam da je Dinamo te godine radio budalaštine. Trebalo nam je šest golova razlike, pa smo - gle čuda - tukli Vojvodinu u Novom Sadu sa 7-1. Ali, cijelo kolo je bilo budalaština. Pazi, Partizanu je trebala pobjeda protiv Željezničara u BG s istom gol razlikom kojom bi Zvezda tukla Sarajevo na Koševu. Zbog tih su kalkulacija sve utakmice morale početi točno u isto vrijeme, u sekundu. Ali, netko se u Partizanu sjetio da Radanović ili Đelmaš igra jubilarnu utakmicu, pa su mu priredili nekakvu ceremoniju gdje mu daju cvijeće! Utakmica je počela kasnije, a kad god bi spiker objavio da je Zvezda dala gol u Sarajevu, zabio bi i Partizan! Završilo je ovako: Sarajevo - CZ 0-4, Partizan- Željo 4-0.
Budućnost i Sutjeska su imale računicu da im je dovoljan i bod, ali nekom od njih je trebalo puno postignutih golova. Završilo je 5-5...
Hajduk je trebao pobjedu protiv vinkovačkog Dinama, a centarfor Dinama Davor Čop jurio je naslov prvog strijelca lige. Završilo je 5-3, sva tri gola za Dinamo dao je Čop. Apsurd je što je ta utakmica jedna od rijetkih koje su u FSJ protumačili kao normalne - nenamještene. Kao, nogomet se ionako igra zbog puno golova...

A kada je bila afera SHAJBER?
 
dobro si rekao ,''kad cigani daju gol,partizan..''

tekma tek pocela ,a cigani vec vode 1-0 u sarajevu :shock: ...trebalo je posle juriti rezultat :D
da mi nismo imali malu ceremoniju,i malo kasnili ;-) ...cigani bi dali 10 komada :shock:

a vi 7 u gostima :shock:... i to samo za mesto u :???: kup uefa

ali najkomicniji su golovi sa tekme celik i ..pristina,ja mislim....
dali su 3 gola za 2 minuta..uz duple pasove sa protivnickim bekovima :lol:

to ima negde na internetu,ako nadjem...postavicu
 
south:
dobro si rekao ,''kad cigani daju gol,partizan..''

tekma tek pocela ,a cigani vec vode 1-0 u sarajevu :shock: ...trebalo je posle juriti rezultat :D
da mi nismo imali malu ceremoniju,i malo kasnili ;-) ...cigani bi dali 10 komada :shock:

a vi 7 u gostima :shock:... i to samo za mesto u :???: kup uefa

ali najkomicniji su golovi sa tekme celik i ..pristina,ja mislim....
dali su 3 gola za 2 minuta..uz duple pasove sa protivnickim bekovima :lol:

to ima negde na internetu,ako nadjem...postavicu



Istina, ono je bilo čudo neviđeno. :shock: Obrambeni su igrači zapinjali kopačkama u travu i tako kretenski neuvjerljivo glumili padove samo da bi pustili ovima da zabiju. 8-) Ta tekma nije bila u Šajberovom kolu, nego godinu kasnije.
 

Back
Top