Nova Komunisticka Partija Jugoslavije krece u pobednicku kampanju

B.A.L.

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.610
Posto vidim da svako ovde reklamira svoju stranku,a garant je vise od 50% vas koji ste clanovi omladine stranaka koje reklamirate,resio sam i ja da promovisem stranke koje su minorne a koje 100% sastavljaju vladu. :grin:
Iako nisam clan nijedne partije,vec samo ideopoklonik komunizma,odlucio sam da vam navedem neke stranke,koje ce kad budem ljudima skrenuo paznju na njih,moci same da sastave vladu,a svi se se otimati oko saradnje sa njima. :grin:
1.Nova Komunisticka Parija Jugoslavije
2.Partija rada
3.Jugoslovenski Komunisti
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Tana nanana tana nanana SUPERMEN!

communistar4.jpg
 
B.A.L.:
Posto vidim da svako ovde reklamira svoju stranku,a garant je vise od 50% vas koji ste clanovi omladine stranaka koje reklamirate,resio sam i ja da promovisem stranke koje su minorne a koje 100% sastavljaju vladu. :grin:
Iako nisam clan nijedne partije,vec samo ideopoklonik komunizma,odlucio sam da vam navedem neke stranke,koje ce kad budem ljudima skrenuo paznju na njih,moci same da sastave vladu,a svi se se otimati oko saradnje sa njima. :grin:
1.Nova Komunisticka Parija Jugoslavije
2.Partija rada
3.Jugoslovenski Komunisti
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ti si osnivac prve,tata ti je generalni sekretar druge,deda ti je bivsi udbas i pocasni predsednik trece navedene partije :lol: :lol: :lol:
 
filatelista:
TO!
pioniri.gif

To je realno obećanje.
I da će svako voziti novu Ladu!
I da će se fabrike vratiti radnicima, a novac iz inostranih banaka podeliti sirotinji
Tako je...da svi budemo jednaki kao na Kubi ili S.Koreji. .ebes parepare ljude kvare
Zdrav zivot,mir,tolerancija,humanost.
Vise necete morati da gledate debele svinje od kapitalista kako se sepure po gradu.
Vazi ce parola:OTMI OD BOGATOG I PODELI SIROTINJI JER ON TO LEGALNO NIJE STEKO.
 
pa nema ih...od ove 3 sto je livorno stavio ,2 imaju naziv ''jugoslovenski''..
a posto jugoslavije nema,onda su i te stranke utopija..
a i supermen se uklapa u koncept :lol: ... humor :lol:

mada mi srbi smo podlozni budalastinama...
kao veliki borci za pravdu i jednakost u svetu..trpeli smo komunizam najduze od svih...
i dok su padale petokrake sirom evrope,..mi smo u neverici zvali moskvu 2 puta dnevno,da nam kazu, da to sto gledamo na tv-u je laz,..i nismo verovali ...pa smo opet zvali i pitali...
i kad smo konacno dobili rusko ''njet''.... onda smo postali socijalisti,slomljenog srca...
tako da skoro ispade da smo bili primorani da ukinemo komunizam..,ne voljom,nego moranjem
ispade ono staro..da je sve sto je vredelo izginulo 1912..1914,1917...pa i 1941-45,a mi smo samo ''deca komunizma'' sa iskrivljenim moralom i pogresnim vrednostima
... da se nadovezem na @BAL cuvene radne akcije.....dok su gluplji clanovi SK lopatali po vukojebinama...pametniji komunisti su vatali pevaljke ,uz pecenje..usput imali licnog sofera,sluzbeni put u pariz...

niko ,nikad nije bio jednak u yebenom komunizmu.kraj price!!

ps. a eno i dokaza o nasem ''osvescenom'' srbinu u anketi ''komunizam ili demokratija''
skoro izjednaceno :shock: :evil: ..nije smesno,vise je zalosno
 
south:
pa nema ih...od ove 3 sto je livorno stavio ,2 imaju naziv ''jugoslovenski''..
a posto jugoslavije nema,onda su i te stranke utopija..
a i supermen se uklapa u koncept :lol: ... humor :lol:

mada mi srbi smo podlozni budalastinama...
kao veliki borci za pravdu i jednakost u svetu..trpeli smo komunizam najduze od svih...
i dok su padale petokrake sirom evrope,..mi smo u neverici zvali moskvu 2 puta dnevno,da nam kazu, da to sto gledamo na tv-u je laz,..i nismo verovali ...pa smo opet zvali i pitali...
i kad smo konacno dobili rusko ''njet''.... onda smo postali socijalisti,slomljenog srca...
tako da skoro ispade da smo bili primorani da ukinemo komunizam..,ne voljom,nego moranjem
ispade ono staro..da je sve sto je vredelo izginulo 1912..1914,1917...pa i 1941-45,a mi smo samo ''deca komunizma'' sa iskrivljenim moralom i pogresnim vrednostima
... da se nadovezem na @BAL cuvene radne akcije.....dok su gluplji clanovi SK lopatali po vukojebinama...pametniji komunisti su vatali pevaljke ,uz pecenje..usput imali licnog sofera,sluzbeni put u pariz...

niko ,nikad nije bio jednak u yebenom komunizmu.kraj price!!

ps. a eno i dokaza o nasem ''osvescenom'' srbinu u anketi ''komunizam ili demokratija''
skoro izjednaceno :shock: :evil: ..nije smesno,vise je zalosno
Moracu da ti repliciram,to sto je komunizam padao u Evropskim drzavama pocetkom devedesetih,nije nista strasno.Ljudi su bili u zabludi i hvalili su sve sto dolazi iz Amerike.Danas...Amerika i zapad su sve omarazeniji.Pa tako u Nemackoj postoje pokreti (sacinjeni od mladih ljudi mahom od 20-40 g.) koji su za vracanje DDR-a.
A sto se tice radnih akcija...one nisu usmerene samo ka gradnji puteva i unutrasnjosti republike.Na taj nacin je sagradjen i Novi Brograd koji danas ima skoro 300 000 stanovnika.Da su Cetnici i monarhija pobedila u ll sv.ratu...ovi sa Novog Beograda bi jos ziveli u mocvarama i zemunicama. 8)
 

Back
Top