IGRA ili IGRACKA

:D
na prvom mestu fudbalica, "na kocke", 1-9, "na odbitke" - to su igrice koje smo pikali sa loptom!
pa onda igre sa jurcanjem: farbanih jaja (to kad smo bas bili klinci), lozinke, rata, lopova i zandara, jure oko zbunja, jure oko trafika...
Klasika: janine banine i trule kobile i t d . . .

Ni znam koliko vama znace neke od ovih igrica s obzirom da svaki kraj ima neki svoj naziv! ;)
 
klikeri...
ostalih se i ne secjam.. ne vezujem se za stvari... vishe sam voleo da se igram sa drugarima...
a omiljene igre su mi bile kradje vocja... em se fino izigrash, em se fino naklopash... sada vishe nema ni vocjki po ulicama... ovi mladji domacjini povadili i zasadili neka drva oko kojih nema posla... lipe, bagrenje... i ostale boranije... dud je potpuno nestao iz grada... hm.. mislim da cju se potruditi i zasaditi dud sledecje godine ispred kucje... pa makar me gushjenice izjele...
 
Artinve:
klikeri...
ostalih se i ne secjam.. ne vezujem se za stvari... vishe sam voleo da se igram sa drugarima...
a omiljene igre su mi bile kradje vocja... em se fino izigrash, em se fino naklopash... sada vishe nema ni vocjki po ulicama... ovi mladji domacjini povadili i zasadili neka drva oko kojih nema posla... lipe, bagrenje... i ostale boranije... dud je potpuno nestao iz grada... hm.. mislim da cju se potruditi i zasaditi dud sledecje godine ispred kucje... pa makar me gushjenice izjele...
Jao klikeri jebt.. iz nekog razloga to se kod nas igralo samo godinnu dana i odjedno ispalo iz mode! :(
Ni ovde nema vise dudova, bas beda, nadje se po koji, ali tesko.. Ali ostalog voca ima, vidim klince u akciji ponekad.. ja sam vise voleo da maznjavam kukuruz sa drugarima, pa ih posle ispecemo, posolimo uz neki sok...
 

Back
Top