Spontanost...ima li je?

Cupavka

Domaćin
Poruka
3.593
:???: Nesto mi pade na pamet ovo pitanje, dok sam postovala sa mojim zelenim, cupavim drugom na temi o tehnikama, kvantitetu i sl. ...
On rece da je spontanost nestala, spontano i da sve dolazina silu...ja bih dodala- i vestacki...skoro sam cula podatak dobijen iz neke ankete da se velika vecina studenata slabo ljubi il se uopste i ne ljubi pre no sto krene u sex... :shock:
Da ne bude zabune- neke stvari ne mogu sigruno bez reziranja, al, ja bih rekla da se, ipak preteruje sa tim, narocito u sexu...tj., rezira se i ono sto i ne mora da bude rezirano...
Ajde, pametni moji, da vas cujem... :)
 
Ja sam još uvek spontan, ali stoji da mi se na ulicama i po kafićima u bg stalno potvrdjuje ta teza da nema spontanih....
Unutrašnjost malo bolje stoji što se toga tiče.....In ribe moraju da budu u skladu sa beogradom, ali zato se ove druge mnogo bolje provode , bez toga da budu lujke ili cave....
 
Cupavka:
:???: Nesto mi pade na pamet ovo pitanje, dok sam postovala sa mojim zelenim, cupavim drugom na temi o tehnikama, kvantitetu i sl. ...
On rece da je spontanost nestala, spontano i da sve dolazina silu...ja bih dodala- i vestacki...skoro sam cula podatak dobijen iz neke ankete da se velika vecina studenata slabo ljubi il se uopste i ne ljubi pre no sto krene u sex... :shock:
Da ne bude zabune- neke stvari ne mogu sigruno bez reziranja, al, ja bih rekla da se, ipak preteruje sa tim, narocito u sexu...tj., rezira se i ono sto i ne mora da bude rezirano...
Ajde, pametni moji, da vas cujem... :)

...a sta je sa malom vecinom studenata... :D :D :D ...el se oni ljubu...

...cmok...
 
Hellen:
Не знам шта би било ''режирање'' у сексу. Да ли то подразумева унапред заказано време, начин, или шта?

Da, nisam bila bas konkretna...mislila sam i na rezirano vreme, mesto, nacin, ali i na rezirane detalje svega toga...pa i na, unapred rezirane, da ne kazem programirane emocije i stavove...
 
Tuzni_patak:
Ja sam još uvek spontan, ali stoji da mi se na ulicama i po kafićima u bg stalno potvrdjuje ta teza da nema spontanih....
Unutrašnjost malo bolje stoji što se toga tiče.....In ribe moraju da budu u skladu sa beogradom, ali zato se ove druge mnogo bolje provode , bez toga da budu lujke ili cave....

Vidis, nisam imala na umu da pitam za takvu paralelu,al, moze biti da i ona ukazuje na neke bitne stvari za gubljenje svakodnevne spontanosti...
 
Bad_Wolf:
Ti stvarno verujes u gubljenje spontanosti?

Ista takva pitanja su se, verovatno, postvaljala tokom tzv. sexualne revolucije.

Pa, ne znam u sta da verujem, pravo da ti kazem... :-? ...nekako, previse je price o tehnikama, kvantitetu, kvalitetu...svi dobro potkovani teoretski o tim stvarima...a, ne znaju ono osnovno da urade- da se poljube...sad, ajde, nek sam ja staromodna il previse emotivna, sta znam, al, mislim da ipak puno gube time...jbt., ispravite me ako gresim, al cini mi se i da je mnogo manje sexa, uprkos svom tom silnom teoretskom znanju...bar onog kvalitetnog
 
Cupavka:
:???: Nesto mi pade na pamet ovo pitanje, dok sam postovala sa mojim zelenim, cupavim drugom na temi o tehnikama, kvantitetu i sl. ...
On rece da je spontanost nestala, spontano i da sve dolazina silu...ja bih dodala- i vestacki...skoro sam cula podatak dobijen iz neke ankete da se velika vecina studenata slabo ljubi il se uopste i ne ljubi pre no sto krene u sex... :shock: Da ne bude zabune- neke stvari ne mogu sigruno bez reziranja, al, ja bih rekla da se, ipak preteruje sa tim, narocito u sexu...tj., rezira se i ono sto i ne mora da bude rezirano...
Ajde, pametni moji, da vas cujem... :)

Ako je to istina to je stvarno strasno da ne kazem morbidno :-|
 

Back
Top