Ambasador Velike Britanije verovali ili ne prica o izborima

anntaylor

Zainteresovan član
Poruka
346
Novi ambasador Velike Britanije Stiven Džon Vordsvort u svom prvom izvestaju za medije odmah poceo direktno mesanje u unutrasnje stvari Srbije.

Zar je jedina tema za ambasadore ko ce pobediti u Srbiji i cijoj se pobedi nadaju tj. ko bi uveo zemlju u nezivesnost?


Ako im je to jedini posao onda je bolje bez njih.


SRAMOTA ENGLEZI SRAMOTA

MI SMO TI KOJI ODLUCUJEMO A NE VI!


BLIC
 
Ма стока једна англосаксонска..... :wink:
И ја заиста примећујем да се и енглески и амерички амбасадори овде исувише комотно понашају и мимо дипломатске пристојности - КАО ДА СУ У СВОЈОЈ КОЛОНИЈИ... то ме невероватно нервира, а још више ме нервира што ови наши
не упућују никакав протест њима !!! :confused:
 
eremita:
Ма стока једна англосаксонска..... :wink:
И ја заиста примећујем да се и енглески и амерички амбасадори овде исувише комотно понашају и мимо дипломатске пристојности - КАО ДА СУ У СВОЈОЈ КОЛОНИЈИ... то ме невероватно нервира, а још више ме нервира што ови наши
не упућују никакав протест њима !!! :confused:
ne ponašaju se oni tako samo kod nas......u 80%zemalja se ponašaju kao da su to američke kolonije......ovo je stvarno sramota.....mora neko njih da spusti na zemlju....
 
Mafijaš:
ne ponašaju se oni tako samo kod nas......u 80%zemalja se ponašaju kao da su to američke kolonije......ovo je stvarno sramota.....mora neko njih da spusti na zemlju....

То такво њихово безобразно понашање траје већ дуже време......сећам се да је једне године за време Милошевића на дан рођендана њихове оне маторе (сада је покојна) Британске Краљице - центром Београда прошла маскерада на челу са њиховом музиком у оним шкотским ношњама - ја сам био болестан три дана... јер знам да такве ствари само раде у својим колонијама......па онда онај скандал са Монтгомеријем који је пошто-пото хтео да у нашој цркви при Патријаршији прослави Божић - када су студенти Теолошког факултета направили ексцес...... и тај прасац Монтгомери се залепио овде, никако да оде, већ се и настанио овде...јбт...и стално пише неке политичке коментаре на сајту НСПМ......

... Неко треба да им саопшти да овде НИСУ код своје куће.......
 
Ekskluzivno: Stiven Džon Vordsvort, ambasador Velike Britanije, za „Blic“
Demokratski blok će da vodi Srbiju


Svi moji dosadašnji kontakti sa političarima u Srbiji govore da će se demokratski blok ujediniti i da će narednu vladu činiti koalicija demokratskih snaga u Srbiji - kaže u intervjuu za „Blic“ Stiven Džon Vordsvort, ambasador Velike Britanije u Srbiji.

Ambasador dodaje da se još ne zna koja će od dve najjače demokratske stranke dobiti veći broj glasova i ko će predvoditi buduću koaliciju, ali se nada da će to, kako je rekao, biti jedna od velikih demokratskih partija.

Vordsvort je pozvao građane Srbije, posebno mlade, da glasaju na izborima 21. januara, rečima: „Ulog je prevelik, kao i rizik“.

- Shvatam da je ovde mnogo ljudi razočarano domaćom političkom scenom. To nije slučaj samo u Srbiji. Ali ovo zaista nije vreme da prepustite drugima da odlučuju o vašoj budućnosti - kaže Vordsvort.

--------------

Pedercina anglosaksonska :evil: :evil: :evil:
 
Torrente-BG:
J_ebala ih ona njihova pedercina od princa Charlsa :)



yebiga Torente, ta pedercina svake godine bar jednom poseti Hilandar, i najveci je pojedinacni
donator . A posle pozara je dao milion funti za obnovu Hilandara........inace, baja je dokazani prijatelj Srba i postovalac nase vere...........ne znam sto bi ga nazivao pedercinom :confused:

A politiku V.Britanije na vodi kraljevska porodica, nego vlada........
 
Princ Carls je pravoslavac po ocu i uopste ne krije da je sklon pravoslavnoj crkvi.Posto je kralj Engleske istovremeno i poglavar Anglikanske crkve on ne moze zvanicno uzeti bilo koju drugu veru,ali njegovi gestovi pokazuju privrzenost.Ako je neko pratio njegovo vencanje sa Kamilom Parker mogao je da cuje nekoliko ruskih duhovnih kompozicija.
A za one koji ne znaju,on ima uticaja na politiku Britanije koliko i ja ili vi na politiku Srbije.Cak i manje jer mi bar mozemo javno da se izjasnimo a on ne.
 
Мало верујем да је телесни сатисфактор Камиле П., умешан у неку политику. Педерчина је Тони Блер. Та гњида је амерички полтрон и каска за Бушом као Фифи. Тако, иза Блера стоји и амбасадор који је део тог англоФифинског подворништва. Може он то овде, има "демократских снага" које су лепо плаћене као бодигард тим белосветским наказама. Срећом, направили су грешку, чачкају Путина, а тај ће им се наје... начеститати миле нове године !
 
pa i jeste stoka anglosaksonska. Sta se kojeg djavola mesa u to koga cemo mi da izaberemo?

Jel ide nas ambasador da daje izjave u britanskim medijima tipa "dobro bi bilo da izaberete konzervativce"? Ne daje. E pa nema ni ambasador te neprijateljske zemlje koja nas je bombardovala sta da prica ovde. Da mi imamo nezavisnu vlast njemu bi posle ove izjave odmah bilo receno - MARS IZ SRBIJE.

Navedi mi jos u kojoj zemlji neki ambasador daje izjavu "dobro bi bilo da izaberete ovoga ili onoga"?
 
Jerry Ropero:
pa i jeste stoka anglosaksonska. Sta se kojeg djavola mesa u to koga cemo mi da izaberemo?

Jel ide nas ambasador da daje izjave u britanskim medijima tipa "dobro bi bilo da izaberete konzervativce"? Ne daje. E pa nema ni ambasador te neprijateljske zemlje koja nas je bombardovala sta da prica ovde. Da mi imamo nezavisnu vlast njemu bi posle ove izjave odmah bilo receno - MARS IZ SRBIJE.

Navedi mi jos u kojoj zemlji neki ambasador daje izjavu "dobro bi bilo da izaberete ovoga ili onoga"?


U svakoj banana zemlji , kao sto je danas Srbija....................
 
ambasador prenosi stav svoje zemlje, koji je inace i stav evropske zajednice da se nadaju da ce ovde biti stvorena demokratska vlada.
dakle nada se, ne utiche, ne nameshta izbore. mlade je samo pozvao da izadju da glasaju.
normalno da medjunarodna zajednica ima stavove koje iznosi. neprihvatljivo im je da saradjuju sa odredjenim ljudima. isto kao i sa hajderom u austriji, ili le penom u francuskoj.

ne odredjuju oni srbima koga ce slobodno izabrati na izborima, niti sa tim imaju veze. izbor je na nama. oni samo prenose svoj generalni stav i nadanje da to nece biti antisistemski radikali


@jomini

ok je to,kapiram...ali je bezveze
 
Norma Kampl:
Како банана, кад овде банане не расту?

pa ne rastu banane, uvoze se , ali za mnostvo.........
zi10on6.gif
.......koji u Srbiji uspevaju bolje nego u Africi :D
 

Back
Top