Barbie

  • Začetnik teme Mirka šizika
  • Datum pokretanja
M

Mirka šizika

Gost
Dragi roditelji i ostali koji se spremate za Deda Mraza...
Kako Vam ide ?

Meni fali jedna Barbika koje ko za baksuz bas nigde nema...
e136.gif

Jel ima medju vama dobrim dusama neko da je video ovu lutku?



JA se ubi da je nadjem ..ima je po svetu, ovde bas nikako..
A ja u svet necu do nove godine , niti ce neko iz sveta kod mene ...

Treba mi pomoc...

Jel znate gde ima ili dal znate nekog ko ce doci iz SVETA pred novaka da mi kupi. Ne pitam sta kosta...
 
Ja ozbiljno pristupila problemu a sad vidim da ste bre neozbiljni. Bobe sutra da se obuces lepo i da sve radnje obidjes u potrazi za lutkom . Bices nagradjen ... :wink:
 
pa stvarno mirka sto nisi rekla ranije, mogla sam da ti potrazim. za novu godinu je kasno, sledeci put pitaj par nedelja ranije da bude dovoljno vremena i da se potrazi i da se ako treba naruci i da tebi stigne.
 
Ma bi ja al moja klinka pocela da kuka za njom od ponedeljka....Nije vazno ako vidite negde javljajte, sta zna ona sta je Nova godina.... Kad stigne reci cu zaksanio Deda Mraz..Smislicu nesto...

Dakle pitanje je , gde je ima , gde je kupila sestra od Kexi_90 ?

Mojra ,Hani svi koji zivite Van zemlje please kad imate vremena i setite se ...bacite pogled...
Eto
 
Јао, ја имам дечаке, па немам појма где има да се купе барбике. Ајде, за нас који смо одавде, реци где си све тражила, па да видимо ....
 
Ma draga Mili gde oces...Kozmolino je uvoznik , imaju milion modela e bas tu nemaju. :twisted:
Onda Dexy co, pa Ofy, pa sitne radnje po centru i van njega...Taj model- nema niko.
A bas ta je u svim pismima deda mrazu. :???:
Kupila sam i JAgodicu Bobicu, i Arijel i Brac , a ona ko za k samo nju pominje. Sve ovo dodje posle.

Pi...
 
А јеси ли гледала у подземном пролазу код Дома синдиката? Не верујем да имају, али памтим да су биле неке барбике.
 
mirka ja sam videla na sajtu king jouet cini mi se, oko 23 evra je kostala, ali pogledacu posle bozica (tj u toku sledece nedelje) u prodavnicama, jer ce biti snizenja pa ti javljam
 
ovo je vishe nego jadno...skoro sam u bgu video bilbord kazhe "za sretjnije detinjstvo...dexy co" tako neshto...i na njemu neka igrachka...pazi sretjnije detinjstvo...se.rem se na barbike...iskreno...
 
Gde ti zaluta na moju temu...
Nisi ni dete, ni devojcica , i bas nas nesto zabole sta ti mislis o barbikama..
Pitanje je bilo jel zna neko gde ima , a ne sta mislite o.....

Dakle ajd shic sa teme ...Setnja....
 
Ja sam opajala ceo grad..ne videh kucu za barbiku al videh delove namestaja...Nana ima kuhinju i spavacu sobu. Cena te kutije sa jednom prostorijom je oko 1800 din. Mozda bi joj se to dopalo, kupis tako nekoliko kompleta pa nek sam araspodeli kako zeli...

A inace sam za razlicite lutke morala na razlicita mesta. Uvoznik za BArbie KOZMOLINO, za Bratz - DEXY-co, za Jagodicu bobicu TURBO LIMAC....

Da odlepis od vozikanja , al ako zelis pravi poklon...nista nije tesko.
Bar meni...

E sad cene su diskutabilne , manje vise slicne...BRATZ bebe su najjeftinije u tempu...
A ni Dexy - co nije los....

Ma ne znam .... Ja sam se ispucala na paketice ...do zadnjeg dinara..i jos bi...da sam imala :lol:

Jednom se zivi....
 
e, miro, stavrno si DD.
svaka čas'.
dakle..šta znači najeftinije u tempu?
koliko je to jeftinije, ja ne bi baš išla...
ja volim na jednom mestu, pa nek košta:?
dakle idem u dexy u sava centru? za brats?
u kosmolino za barbi nameštaj?
a u ofiju šta ima?
dal da idem tamo uopšte?
jel ima u ofiju barbike? nemM GDE DA SE PARKIRAM DA IDEM U KOSMOLINO.
e, mrzi me da pišem ponovo, izvinite omaklo mi se caps lock.
 
Namestaj je u kozmolinu kad sam ja bila u nedelju bio vrlo proredjen....Treba ipak otici svakodnevno se dopunjavaju...Ima pored doma sindikata neka nova prodavnica igracaka ...I imas maza toys u skojevskom naselju , tamo ima sve....

Brazike su svugde ..napadaju nas sa svih strana ....

Ofy imas na Novom bgd , tako da mozes jednim udarcem da zavrsis Dexyco i OFY ...

A za kozmolino prvi parkig je na obilicu, mada smo mi ipak birali onu garazu kod skupstine...

Ima barbika i u Ofiju i u Dexycu....Ma samo ti odvoj pare sve ostalo je lako... :wink:
 
A mozes bre i da skocis do glavne nam ulice , pored Lili ima mali ofy, pa nek ti telefonom provere jel ima namestaj...Videh danas ima bratz, ima lutke barbi, ima sve i ok su cene ...
 
ma jok, oi ovde deru.znam da u ofiju na autoputu sve te stvari koštaju mnoogoo manjae...
e, lete mi prsti po ovoj tastaturi izvinte bogz gutanje slova:lol:
 
idem u dexy, pa ofy.
ako tamo ne navatam ništa idem u kosmolino kasnije.
eto.
a jel se za kada luc besson potpisuje knjige?
kud queen ne radi više u knezu:lol:
 

Back
Top