DOMACINSKI , NEGO KAKO........

inagadadavida

Poznat
Poruka
9.864
DSS: Ko finansira koncert za doček


Beograd -- Dilema da li će Svetlana Ražnatović pevati u organizaciji Vlade Srbije ili DSS-a nije razrešena ni danas.

Estradna pevačica eksluzivno je najavila da će koncert u Beogradu organizovati Vlada Srbije, dok u DSS-u kažu da se radi o stranačkom aranžmanu koalicije DSS –NS. Novinarima je na konferenciji te koalicije saopšteno da folk pevačicu zvanično nije angažovala Vlada Srbije i da njen nastup neće plaćati poreski obveznici.

Da li će Beograđani imati mogućnost da za doček Srpske nove godine čuju Svetlanu Ražnatović i dalje nije jasno. Iako je pevačica obelodanila da će ispred nekadašnje Savezne skupštine pevati na poziv Vlade Srbije, u koaliciji DSS-NS to demantuju.

"Ne. Da, da... Što se toga tiče, ne organizuje Vlada Srbije. Zašto bi to Vlada radila", zapitali su funkcioneri DSS-a Andreja Mladenović i Slobodan Vuksanović.

Na insistiranje novinara da je Ražnatovićeva informaciju o svom nastupu ekskluzivno objavila u dnevniku Televizije Pink, dobili smo sledeći odgovor: "Moraćete da pitate gospođu Raznatović da vam ona objasni šta je ona mislila time da kaže. Tu izjavu nisam ni video na televiziji, a lično nisam kontaktirao Ražnatovićevu", rekao je Mladenović.

Slobodan Vuksanović, funkcioner DSS-a, koji je i ministar prosvete, kaže da o ukusima ne treba raspravljati, ali navodi da, bez obzira šta ko misli o Ceci, na njene koncerta dolazi 100.000 ljudi. Ipak, ta pevačica nije baš po ukusu ministra prosvete: "Ja volim Tomu Zdravkovića, Mikija Jevremovića...", rekao je Vuksanović.

DSS je, kako kažu, samo rezervisao prostor ispred nekadašnje Savezne skupštine, planirajući doček pet dana pred izbornu tišinu, ali sada nisu sigurni da li će uspeti da ga organizuju jer je to previše glomazan projekt.

Oni ostaju pri tvrdnjama da nisu kontaktirali sa Ražnatovićevom. Nije im ni poznato da li je njihov koalicioni partner Nova Srbija angažovala Svetlanu Ražnović. Ta pevačica pevala je na sličnim manifestacijama u Čačku i Nišu.


Domacin Velja , i domacin Palma, sve skupa sa domacinom Vojom mlohavim, odlucili da se otvore nasim parama, i da debelo plate svoju ljubimicu , mafijaskog fukosa, nesudjeni alibi Siptara i Kuma, za zavijanje pred skupstinom ..........naravno, placaju poreski obveznici .............
 
Evo barem negde da se složimo. Sve je to jedna velika "banda", čista glupost i skretanje pažnje na mnogo bitnije i važnije stvari. Ja sam odavno zaključio da nemamo ni jednog normalnog političara, sve same fukare i ološi. Ne zna se ko je gori od njih, a narod i dalje pati i čeka na nešto novo i bolje...

Sve su to samo "interesne grupe", nema tu političara, mamu im *ebem....
 
Да су рекли ЕТО НЕЋЕМО ДА ПРАВИМО НИКАКАВ ДОЧЕК И НИКАКВУ ПРОСЛАВУ - ОПЕТ БИ ИСТА ЕКИПА ГРАКТАЛА ДО ИЗНЕМОГЛОСТИ..........постаје убитачно досадно... па наравно да МОРА и ТРЕБА да постоји прослава...

Народ највише воли неке певаче, а сада што они нису по укусу учесника инагдаидивидиги, то је његова ствар.......и мени ти певачи и певаљке нису по вољи али знам да сам на ту тему у МАЊИНИ и зато ЋУТИМ !!!!!!!!!!!
 
Мени се чини да је овде проблем што је у питању Цеца.Јер како би ''демократе'' реаговале да гостује нека англо-саксонска певаљка?Рецимо Мадона?

Овде многе ''демократе'' пљују по ''кичу и шунду'' у Србији,а воле то исто само кад је са запада.Не разумем да неко не воли Цецу,а воли Мадону...
Па та ''кич и шунд'' индустрија је најразвијенија на западу.Њихове државе подстичу тај развој,јер тако шире и намећу своју културу и начине схватања и размишљања.Тако је лакше извршити инвазију.Преко културе...Не мора увек преко бојног поља.Ето,Србија је добар пример.Колико је тај про-западни блок у Србији јак?Доста.А,можемо рећи да је за то најзаслужнија западна ''индустрија забаве''.Она је,просто,помогла да се мишљење промени и наметне српском народу,када је у питању однос према западу.Зато и раде шта хоће,и отимају како хоће...
 
eremita:
Да су рекли ЕТО НЕЋЕМО ДА ПРАВИМО НИКАКАВ ДОЧЕК И НИКАКВУ ПРОСЛАВУ - ОПЕТ БИ ИСТА ЕКИПА ГРАКТАЛА ДО ИЗНЕМОГЛОСТИ..........постаје убитачно досадно... па наравно да МОРА и ТРЕБА да постоји прослава...

Народ највише воли неке певаче, а сада што они нису по укусу учесника инагдаидивидиги, то је његова ствар.......и мени ти певачи и певаљке нису по вољи али знам да сам на ту тему у МАЊИНИ и зато ЋУТИМ !!!!!!!!!!!


notworthy.gif
 
prof.Grof:
Evo barem negde da se složimo. Sve je to jedna velika "banda", čista glupost i skretanje pažnje na mnogo bitnije i važnije stvari. Ja sam odavno zaključio da nemamo ni jednog normalnog političara, sve same fukare i ološi. Ne zna se ko je gori od njih, a narod i dalje pati i čeka na nešto novo i bolje...

Sve su to samo "interesne grupe", nema tu političara, mamu im *ebem....

Kumicu,potpuno ste u pravu..
 
urospo:
Simpaticno da didudalilidudada nije spomenuo da ce pevati i Riblja corba, Rambo Amadeus, Zeljko Samardzic i Zeljko Joksimovic. :D

Nije poenta, ko ce pevati, vec ko to placa???


Placa i tvoj cale, iz Pozarevca , koji nece videti ni cuti tu proslavu.........i njemu uzimaju od doprinosa , za svoju promociju, i punjenje masnih ****** svojim pevacima............ :evil:

Da li je moguce , da ste toliko plitki???? :confused:
 
jedite_kod_Joa:
Мени се чини да је овде проблем што је у питању Цеца.Јер како би ''демократе'' реаговале да гостује нека англо-саксонска певаљка?Рецимо Мадона?

Овде многе ''демократе'' пљују по ''кичу и шунду'' у Србији,а воле то исто само кад је са запада.Не разумем да неко не воли Цецу,а воли Мадону...


Ja sam čuo da Ristanovićeva Seljačka stranka dovodi Pink da im peva na promociji. Pratiće je orkestar Branimira Đokića, a koreografija će biti zadužena onim "balerinama" iz "Grand"-a..........

Šta je ona lošija od Cece i Madone..........
 
inagadadavida:

Nije poenta, ko ce pevati, vec ko to placa???


Placa i tvoj cale, iz Pozarevca , koji nece videti ni cuti tu proslavu.........i njemu uzimaju od doprinosa , za svoju promociju, i punjenje masnih ****** svojim pevacima............ :evil:

Da li je moguce , da ste toliko plitki???? :confused:
Па јасно је да није нормално да се то плаћа из буџета,што се вероватно и не ради.Али,се питам да ли би тако крештао да су платили Мадону,Бритни Спирс,Шакиру,Кристину Агилеру или неку другу представницу западног кича?
 
jedite_kod_Joa:
Мени се чини да је овде проблем што је у питању Цеца.Јер како би ''демократе'' реаговале да гостује нека англо-саксонска певаљка?Рецимо Мадона?

Овде многе ''демократе'' пљују по ''кичу и шунду'' у Србији,а воле то исто само кад је са запада.Не разумем да неко не воли Цецу,а воли Мадону...
Па та ''кич и шунд'' индустрија је најразвијенија на западу.Њихове државе подстичу тај развој,јер тако шире и намећу своју културу и начине схватања и размишљања.Тако је лакше извршити инвазију.Преко културе...Не мора увек преко бојног поља.Ето,Србија је добар пример.Колико је тај про-западни блок у Србији јак?Доста.А,можемо рећи да је за то најзаслужнија западна ''индустрија забаве''.Она је,просто,помогла да се мишљење промени и наметне српском народу,када је у питању однос према западу.Зато и раде шта хоће,и отимају како хоће...

Браво Џо, пре неко вече је био даса др наука гост на једној од ТВ и управо говорио о том феномену - да је Цеца = Мадона, а да овде празилук малограђани падају на англосаксонски кич и њихов турбо-фолк... одлично си ово запазио.....
 
jedite_kod_Joa:
Па јасно је да није нормално да се то плаћа из буџета,што се вероватно и не ради.Али,се питам да ли би тако крештао да су платили Мадону,Бритни Спирс,Шакиру,Кристину Агилеру или неку другу представницу западног кича?

Ма пусти бре ову бесмислену расправу, нека идивидиги одговори КО ПЛАЋА ЕГЗИТ и од чијих пара И КОЛИКО........шат ап......!!!!!!!!!!!!!!!!
 
inagadadavida:

Nije poenta, ko ce pevati, vec ko to placa???


Placa i tvoj cale, iz Pozarevca , koji nece videti ni cuti tu proslavu.........i njemu uzimaju od doprinosa , za svoju promociju, i punjenje masnih ****** svojim pevacima............ :evil:

Da li je moguce , da ste toliko plitki???? :confused:


Covece, proslave mora biti, to je tradicija, obicaj.
Druga je stvar, sto vama smeta sto je to Srpska nova godina, pa i ta tradicija, ako cemo iskreno.
Inace, ja vec nekoliko godina slavim samo Srpsku novu godinu, ova druga mi prodje kao maltene obican dan.
 
jedite_kod_Joa:
Па јасно је да није нормално да се то плаћа из буџета,што се вероватно и не ради
jedite_kod_Joa:
.Али,се питам да ли би тако крештао да су платили Мадону,Бритни Спирс,Шакиру,Кристину Агилеру или неку другу представницу западног кича?

pa, mashane , mucni malo glavom , pa kazi odakle se placa, ako ne iz budzeta??? :confused:

Placa Kostunica, iz svoga dzepa??? :-D :-D :-D
 
urospo:
Covece, proslave mora biti, to je tradicija, obicaj.
Druga je stvar, sto vama smeta sto je to Srpska nova godina, pa i ta tradicija, ako cemo iskreno.
Inace, ja vec nekoliko godina slavim samo Srpsku novu godinu, ova druga mi prodje kao maltene obican dan.

Decko, proslava na ulicama nije nas specijalitet.......treba da je ima, i ona je postala lepa tradicija u Beogradu...........ALI, Mashane..........to svuda organizuje GRADSKA SKUPSTINA , i u Berlinu, i u Londonu, i u Moskvi............a ne politicke partije i koalicije......

Jel sada jasnije, mashane???? :confused:

1) Ne moze da se placa docek u reziji partije ili koalicije parama iz budzeta, aloooooooo
2) Ne mogu partije i koalicije da organizuju doceke novih godina ......sem u Severnoj Koreji...
 
I ja volim da slavim ovu "našu" , ali ona nije samo Srpska nova godina , već - pravoslavna....
Ali ipak ne volim da je slavim uz muziku ovih "turbo - folkera", i još pogotovu da idem i da ih gledam kao neki majmun....
A znam da je to sve samo jedna "igra", iskorišćavanje takvog jednog događaje za neke druge interese, i kao navodno "oni" to sve rade za džabe. I oni koji će da se kurobecaju iza tribina od političara i oni koji će te noći da se smrzavaju kao *ičke dok pevaju za džabe ( osim Cece ona to jeste i to velika... )

Nemojte da ste smešni, neko to debelo sve plaća....
 

Back
Top