SRBIJA SE SAGINJATI NECE........

Strela:
Ма немој, нису навикли да раде! Лепо сам ти навела примере у истој делатности, "Це маркет" какав је био до пре пар година и "Макси" какав је данас.
Немој да се правиш луд! :evil:
Strelo... Nemoj meni o C-marketu i o Tempu. Veruj mi.
 
jomini:
Pomenuo sam uvoznike i veće privatnike da bih naglasio da nije jedini Mišković tu profitirao kako ti insinuiraš.

Мишковић ми је посебно занимљив, не само зато што је најкрупнија риба, већ и због свог блиског сродства са министром финансија Динкићем, што значи да Динкић вуче оне потезе који одговарају његовом ујаку и осталим тајкунима, а ти потези су увек у супротности са интересима огромне већине грађана!
 
Strela:
Мишковић ми је посебно занимљив, не само зато што је најкрупнија риба, већ и због свог блиског сродства са министром финансија Динкићем, што значи да Динкић вуче оне потезе који одговарају његовом ујаку и осталим тајкунима, а ти потези су увек у супротности са интересима огромне већине грађана!
To ne sporim. Jednostavno ne znam da li je to istina i to je to. I još jednom... Nije jedini Mišković profitirao od pada eura. Memoriši ovo da se ne nastavljamo bezveze.
 
jomini:
To ne sporim. Jednostavno ne znam da li je to istina i to je to. I još jednom... Nije jedini Mišković profitirao od pada eura. Memoriši ovo da se ne nastavljamo bezveze.

Да, није једини, профитирало је још 10-ак тајкуна, а шта ћемо са оних 8.000.000 људи који живе од свог рада?
 
jedite_kod_Joa:
Стрело,ту се не бих сложио што се тиче пада евра.У интересу је већине грађана да динар јача.Тако расте стандард и куповна моћ.

Нешто нисам приметила. Мени је стандард никад гори, чак ми је картица блокирана...
 
Strela:
Нешто нисам приметила. Мени је стандард никад гори, чак ми је картица блокирана...
Пад евра притиска цене.Ако се буде наставио овакав тренд или се евро задржи на овој вредности,могу се очекивати појефтињења(понека и ретка,али боље ишта него ништа).Са растом евра,неминовно је поскупљење цена!
Циљ је да инфлација буде што мања...
Међутим,ово је само предизборна мућка.После избора ћете видети како ће почети да скаче.
 
jedite_kod_Joa:
Пад евра притиска цене.Ако се буде наставио овакав тренд или се евро задржи на овој вредности,могу се очекивати појефтињења(понека и ретка,али боље ишта него ништа).Са растом евра,неминовно је поскупљење цена!
Циљ је да инфлација буде што мања...
Међутим,ово је само предизборна мућка.После избора ћете видети како ће почети да скаче.


Kazem ja........opasan prevarant ovaj Kostunica i njegova vlada....... :evil:
dolevladaradovith05df4.jpg
 
jomini:
Eto, baš rekoh.... Koju si karticu koristila '93? Koliki ti je bio dozvoljeni minus? :lol:

93-ће сам користила чекове, као у осталом и већина грађана и без икакве позајмице прегурала инфлацију. Ова 2006. ми је финансијски најгора у животу - не поновило се!
 
Strela:
93-ће сам користила чекове, као у осталом и већина грађана и без икакве позајмице прегурала инфлацију. Ова 2006. ми је финансијски најгора у животу - не поновило се!
Ahaaaaa, lepo je bilo plaćati čekovima, a? Varala si državu? Platiš čekom, a kad dođe na naplatu, ne vredi ništa. I onda zaposleni u toj radnji gde si platila čekovima nemaju plate, a? :lol:
 
Strela:
93-ће сам користила чекове, као у осталом и већина грађана и без икакве позајмице прегурала инфлацију. Ова 2006. ми је финансијски најгора у животу - не поновило се!

Pa, eto, Kostunica i njegovi narodnjaci.........glasaj ti lepo za Cedu, i bice ti bolje 2007me :D :D :D :D :D
 
jedite_kod_Joa:
Пад евра притиска цене.Ако се буде наставио овакав тренд или се евро задржи на овој вредности,могу се очекивати појефтињења(понека и ретка,али боље ишта него ништа).Са растом евра,неминовно је поскупљење цена!
Циљ је да инфлација буде што мања...
Међутим,ово је само предизборна мућка.После избора ћете видети како ће почети да скаче.

Знаш шта, овде се догађају невероватне ствари. Сељаци на сточним пијацама нуде свиње за 70-80 динара кг, а нама у Мишковићевом "Максију" продају кило свињетине за 360 динара :confused:
И ајде сад ти мени реци ко је ту луд, а ко само збуњен :confused:
Где су та појефтињења? Евро опада већ једно 6 месеци, а ништа не појефтињује!
 
Strela:
Где су та појефтињења? Евро опада већ једно 6 месеци, а ништа не појефтињује!
Halav narod, pa to ti je. Čim skoči malo euro, oni dignu cenu. Ali Srbenda neće da spusti cenu kada euro padne. To nema veze sa politikom, političarima, Tadićem, Miškovićem. To radi taj isti narod što kuka naokolo...
 
jomini:
Ahaaaaa, lepo je bilo plaćati čekovima, a? Varala si državu? Platiš čekom, a kad dođe na naplatu, ne vredi ništa. I onda zaposleni u toj radnji gde si platila čekovima nemaju plate, a? :lol:

Svasta pricas. Zato se primenjivalo prakticno eskontovanje cekova gde se za neku robu placalo u kesu 100 dinara a cekom recimo 120. Dakle danas je situacija sa karticama ista kao i ona sa cekovima - zivi se na minus i na odlozeno.
Situaciuja u kojoj je dinar ovoliko precenjen a spoljnptrgovisnki deficit onoliki koliki je jako losa po drzavu.
 

Back
Top