SPO TRAŽI DA SE RASFORMIRA SLUŽBA BEZBEDNOSTI

odgovor0

Zainteresovan član
Poruka
245
Potpredsednik Srpskog pokreta obnove Srđan Srećković izjavio je da ta stranka zahteva hitno rasformiranje sadašnje službe bezbednosti i otvaranje svih dosijea svih tajnih službi od 1945. godine do danas. On je zatražio i da se svim žrtvama komunističkih režima isplati nadoknada zbog tamničenja i patnji.

'SPO je učinio prvi korak u tom pravcu, time što je predsednik stranke Vuk Drašković uradio ono što je bilo u njegovoj moći - odlučio da otvori dosijea zaposlenih i bivših radnika Ministarstva inostranih poslova', istakao je on.

Srećković je kazao da SPO zahteva da se, na isti način, otvore i dosijei službi bezbednosti, od čijih izveštaja su 'zavisili životi i smrt ljudi i njihovih porodica'.

Prema njegovim rečima, da bi 'oživela umrla pravda u Srbiji krivci moraju da se kazne, jer se na nepravdi i nekažnjenim zločinima ne može graditi državna budućnost i sreća'.
 
Vuk je prsao ....sigurno mu Danica ne da pizzu :)))

84577715-1.gif
 
Да се расформира служба безбедности?И шта онда?Да пустимо шиптарску да вршља?
Вук нека остави своје личне борбе за суд,а не да вечито штети Србији.

Вук је као тројанац којем смета фајервол или антивирусни програм.
 
miloseviceve strukture i u ekonomiji, i indirektno u politici, i u policiji i u sluzbama i danas upravljaju nasim zivotima

На који начин управљају нашим животима?Како си дошао до таквог закључка?
Баш,напротив,ја стичем утисак да овде управљају неке друге службе,с обзиром на развој догађаја.
 
Ja generalno imam problema sa političarima koji obećavaju da će nešto raditi, a to nisu uradili u sadašnjem mandatu. Zašto to Vučko nije postavio recimo u 2004 godini? Tada je bio poslanička grupa od 22 poslanika ili čistih 13 svojih. Dovoljno jak da sruši Vladu ako mu ne izađe u susret. Uzgred budi rečeno je i koalicioni partner, valjda ga se nešto pita. Nije, biće da trebaju glasovi. Nije iskreno, to je problem
Bez rezerve sam da se zna ko je "saradnik" u ovoj zemlji i ko je bio. Mislim naravno na ove viđenije, ne zanimaju me ovi što su špijunirali komšije da li idu u crkvu.
 
odgovor0:
kada je draskovic pokusao da postavi ovo pitanje, oteli su mu poslanike. mislim da je sve jasno
Ух,јадан Драшковић... :cry:
Он то све за Србију...не за себе.Па кад не може да истера своју правду нек се повуче из политике.Шта је запео толико?Фотеља му се осладила?

Тај Вук фура само своје интересе.За то постоји суд.Нека тамо доказује своје тврдње.

Ко нормалан може да тражи да држава укине службе безбедности!?Па то једино могу да траже шиптари и сви они којима је то у интересу.Да Вук није можда у тој интересној зони?Вероватно прима дебеле паре за те захтеве...
 
jedite_kod_Joa:
Ух,јадан Драшковић... :cry:
Он то све за Србију...не за себе.Па кад не може да истера своју правду нек се повуче из политике.Шта је запео толико?Фотеља му се осладила?

Тај Вук фура само своје интересе.За то постоји суд.Нека тамо доказује своје тврдње.

Ко нормалан може да тражи да држава укине службе безбедности!?Па то једино могу да траже шиптари и сви они којима је то у интересу.Да Вук није можда у тој интересној зони?Вероватно прима дебеле паре за те захтеве...

Nije Vuk jedini koji je na platnom spisku Kosovske mafije,lista je dosta dugacka.
 

Back
Top