Peticija Protiv dočeka Nove godine na trgu u N. Sadu

xxxman

Zainteresovan član
Poruka
273
Tokom citave godine uredno placamo komunalije, doprinose, gradske takse i svakakve rente da bi nam se taj novac slio u dzep nekoj pevacici ili muzickom ansamblu sumnjivih vrednosti za samo nekoliko sati u toku Novogodisnjeg programa.Ko je taj koji uzima desetogodisnju platu obicnog smrtnika za samo par sati svog "rada" ili jos bolje -Ko je taj koji ima obraz sve to da plati?
I ZATO

Pozivam sve savesne građane Novog Sada da zbog bahatosti GRADSKE VLASTI Novog Sada u organizovanju doceka Nove Godine na trgu gde se planira utrositi nasih 200.000 evra

NE PRISUSTVUJU ISTOM IZ MORALNIH RAZLOGA !!!!
 
d026.gif
d026.gif
d026.gif
 
xxxman:
Tokom citave godine uredno placamo komunalije, doprinose, gradske takse i svakakve rente da bi nam se taj novac slio u dzep nekoj pevacici ili muzickom ansamblu sumnjivih vrednosti za samo nekoliko sati u toku Novogodisnjeg programa.Ko je taj koji uzima desetogodisnju platu obicnog smrtnika za samo par sati svog "rada" ili jos bolje -Ko je taj koji ima obraz sve to da plati?
I ZATO

Pozivam sve savesne građane Novog Sada da zbog bahatosti GRADSKE VLASTI Novog Sada u organizovanju doceka Nove Godine na trgu gde se planira utrositi nasih 200.000 evra

NE PRISUSTVUJU ISTOM IZ MORALNIH RAZLOGA !!!!

Al si ti prolupo komsija...
 
filatelista:
s020.gif

Misliš da je on jeftin? Najveća zvezda "duginog posela", ajd molim te.
Pre par večeri sam sedeo do kasno i šaltajući kanale naletim na njegov kviz, stomak me boleo od smeha....Pa takvog primitivca nije Srbija videla 50 godina.
:evil: Nedjo je instiucija ovog grada i prigradskih naselja pogotovo. Covek je nevidjeni kralj koji ce program jedne televizije drzi na svojim krhim plecima, one man show :-D a uz to je i veliki saljivdzija i osvedoceni patriota .
Idemo dalje ,idemo sire, idemo duze ... :mrgreen:
 
svetolik trpkovic:
:evil: Nedjo je instiucija ovog grada i prigradskih naselja pogotovo. Covek je nevidjeni kralj koji ce program jedne televizije drzi na svojim krhim plecima, one man show :-D a uz to je i veliki saljivdzija i osvedoceni patriota .
Idemo dalje ,idemo sire, idemo duze ... :mrgreen:
Idemo jedan moj dobri drug i ja Spensom pre odlaska u vojsku, recimo bio mart ili april i spazi on Neđu i onako u neverici ne može da veruje da je to on i ludak spazi da ga ovaj gleda (misleći da je fan) i priđe i rukuje se sa nama. :grin: :grin:
Ja se tako neprijatno nisam osećao, pa ne pamtim, ljudi se smeju, on galami i kaže da mu se javimo da dobijemo karte za neku žuraju....
 
Pa i nije neka lova. 1€ po čoveku. Hajde izračunajte koliko košta bačena so i rizla po ulicama i putevima u i oko Novog Sada za jedan dan. Jedan kamion sa sobom ponese 10 tona soli i nekoliko puta se puni dnevno. Pa sagledajte ostale troškove koje grad ima na dnevnom nivou. Nije to mnogo, ali bi zaista mogli da dodaju još 100.000€ pa da obraduju najsiromašnije sugrađane nekim komadom odeće ili obuće....
 
xxxman:
A tebi se svidja izbor. Šaban , Brega,Garavi sokak i Apsolutno ciganično...
Pa kad vec slavimo romsku N. Godinu mozemo i Kinesku valjda neko i od njih zna da peva....

Дијагноза: Хронична мржња на верској основи уз честа испољавања фашистичке идеологије и мржње засноване на расизму, оболели је очигледно дуго времена провео у ЛДП и као последицу тога навукао комплекс обожавања вође као једионог исправног и идеологије странке као једине исправне уз мржњу према различитостима.

Терапија: Живот у стварном свету око тебе. Денацификација
 

Back
Top