"Promena" stranke

Kako cete glasati?

  • Glasacu za drugu stranku

  • Glasacu za istu stranku

  • Jos uvek ne znam

  • Necu glasati


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Da se razumemo, SRS, LDP, SPS, SPO ne dolaze u obzir.

DSS - Koalicija sa Veljom mi nikako ne odgovara, tako da nisam siguran da ce dobiti moj glas.
DS - Hoce li ikada prestati sa demagogijom o "Zoranovom putu", i okrenuti se od komunistickih termina stvarnoj demokratiji?
G17+ - Povoljni rezultati koje su postigli njihovi ministri (da pomenem fiskalizaciju) s jedne strane, a strah od miskovizacije Srbije s druge strane...

Ima li jos neka opcija koje se nisam setio?
 
Trebalo bi da čistih misli napokon svi odemo i glasamo. Da prevaziđemo naše srpsko gunđanje i kritikovanje drugih i da spoznamo šta nam je potrebno. U početku mi se G-17+ nije sviđao, ali kad su raskrstili sa Labusom i još nekim mešetarima moje mišljenje se značajno promenilo. Iza njih stoje konkretni rezultati, volja i realni planovi bez nemogućih obećanja. Dakle podrška onima koji rade a ne sede po kafanama i dele neke izmuvane pare.
Realno - SPS, SRS, SPO i par manjih stranaka su u proteklim jadnim vremenima rekle svoje i krajnje je vreme da prestanu da se bave politikom. LDP & CO - bezveze je trošiti reči i vazduh. A sa ostalima da odigramo još jednu partiju ruskog ruleta. Valjda ovog puta omašimo metak.
Pozdrav.
 
Гласаћу за Радикале, дотле док не победе - хоћу да видим шта ће да ураде. За то време изволте с епитетима клерофашиста, малоумник, љаксе итд. Тај сам.
 

Back
Top