Кризна група хвали ЛДП

anntaylor

Zainteresovan član
Poruka
346
Кризна група хвали ЛДП

Нова влада у Београду неће променити политику Србије према Косову, кажу аналитичари Међународне кризне групе. Они тврде да би, ако би „екстремне националистичке странке” добиле више посланика него што их имају сада, Русија морала да призна да нема изгледа да дође до споразумног решења. „Тиме би се појачао међународни контекст за наметнуто решење”, наводи се.

Ако би на власт дошле Демократска странка и „друге странке које међународна заједница сматра демократским”, Србија би од Европске уније вероватно добила „нови подстицај”. Али, Кризна група тврди да ће резултати избора бити између ове две могућности и да онда Контакт група и ЕУ „не смеју да прецене демократски, проевропски елемент у српској политици”, јер се „Тадићева ДС приклонила националистима у вези са Косовом”. „Само четворочлана коалиција Чедомира Јовановића има јасан проевропски став и реалистичну политику према Косову”, закључује Међународна кризна група.

Ja zakljucujem da Medjunarodna Krizna Grupa, sastavljena 80% od amerikanaca koji su zrtve sipratskih lobista, smatra demokratske vlasti samo one koje su za odcepljenje Kosova.

Evo i Bokija Tadica svrstase u nacionaliste, i on im nije demokratski, a setite se dao im je sve sto su trazili!

E pa radje bih se vratila na konje i volove nego bila u EU pod ovakvim zahtevima i ponizenjima!!

Ove nase nazovi demokrate nisu shvatile americke principe igre, mislili su da ce izigravanjem demokratije moci spreciti americka gladna usta, e zeznuli su se i to dobro!
 
Ја се чудим људској глупости и ономе ко може да каже да је националистичка политика очување граница сопствене државе, а које су гарантоване међународним правом?! Неко је ту луд!
 
ТНикола:
Ја се чудим људској глупости и ономе ко може да каже да је националистичка политика очување граница сопствене државе, а које су гарантоване међународним правом?! Неко је ту луд!

A ti ludi su - Shir (siroj masi poznat kao Kira), Eraserdick & Cocain-Coalition :!:
 
Yan i Eraserhead znam da se uigrana ekipa, unapred vas molim da ne skrecete sa teme sve moje postove i da na taj nacin terate moderatore da ih zatvore!

Jomini na vreme te upoznajem sa situacijom i skrecem ti paznju posto ucestalo ometaju moje teme sa nekim svoim izmisljenim neslaganjima......
 
ma udri lock
thread_hot_lock.gif
:mrgreen:
 

Back
Top