KO CEPA PLAKATE DS?

Sto vise tih cepaca plakata to cistiji grad.Ne ovde kod mene nalepili ceo blok sa g_ovnarskim plakatima.Cepa ih ko stigne iz prostog razloga sto naruzuju blok a ne zato sto je to plakat DS-a,DSS-a,SRS-a ili onih narkomana
 
Torrente-BG:
Sto vise tih cepaca plakata to cistiji grad.Ne ovde kod mene nalepili ceo blok sa g_ovnarskim plakatima.Cepa ih ko stigne iz prostog razloga sto naruzuju blok a ne zato sto je to plakat DS-a,DSS-a,SRS-a ili onih narkomana
Kod mojih roditelja kući redovno lepe na ulazna vrata garaže, i bez obzira što su friško ofarbana. Otac ih redovno cepa, ali avaj, pocepaš danas jedan, sutra nalepe 3.
 
filatelista:
Kod mojih roditelja kući redovno lepe na ulazna vrata garaže, i bez obzira što su friško ofarbana. Otac ih redovno cepa, ali avaj, pocepaš danas jedan, sutra nalepe 3.

I onda jednom tvoj cale naleti bas u momentu kada ovi lepe i popizdi i polupa im glave i onda odmah vest :"NAPADNUTI AKTIVISTI TE I TE STRANKE KAKO LEPE PLAKATE".
Ja kad bi uhvatio nekoga da lepi preko moje garaze umocio bi mu glavu u onu kofu sa lepkom i otkinuo od batina.Naterao bi ga sve plakate da pojede.Jos ako je iz LDP-a jeo bi sve plakate po bloku. :)
 
Torrente-BG:
I onda jednom tvoj cale naleti bas u momentu kada ovi lepe i popizdi i polupa im glave i onda odmah vest :"NAPADNUTI AKTIVISTI TE I TE STRANKE KAKO LEPE PLAKATE".
Ja kad bi uhvatio nekoga da lepi preko moje garaze umocio bi mu glavu u onu kofu sa lepkom i otkinuo od batina.Naterao bi ga sve plakate da pojede.Jos ako je iz LDP-a jeo bi sve plakate po bloku. :)
Zadnji put je teška srca cepao jer su bili "njegovi" "Živela Srbija", ali zna da bih ja pocepao u param parčad, pa on to nežnije, da "plakata ne boli" :lol:
Ja sam se nervirao, ali ne vredi, stoka su stoka. aljda ih pali što su vrata sveže ofarbana u jarko crveno pa se vidi i sa satelita....
 
Torrente-BG:
Neka prikljuci vrata na struju ;)
Ma poginuće neki klinac što ima 16 godina i misli da je uhvatio Boga .... zato što lepi plakate svoje stranke. Znam ja kako je to bilo kad sam lepio plakate pre iha-ha. Da su rekli na gradski odbor socijalista (tad su radikali bili bezopasni), tamo bi nalepili. Krivi su likovi u strankama što im ne objasne kako i gde i kad, nego ih samo potpaljuju. Klinci ne misle svojom glavom.
 

Back
Top