DIVX --------> DVD

deejayo

Obećava
Poruka
77
verovatno je bilo hiljade i hiljade ovakvih tema, ali sa hitnoshcu koja ima ova moja tema,molio bih vas da mi odgovorite u najkracem mogucem roku, hvala unapred!

naime, zhelim da prebacim avi film na dvd medij da mozhe da mi prochita na kucnom bioskopu..koji program koristiti!??????????
 
vishe informacija,ovako samo dvd chita (kucni bioskop) znachi nije od onih koji chitaju divx format (snashao bih se ja brzinom svetlosti da je tako) i to bi bilo to
ocu da divx film prebacim tj da narezhem na dvd medij da mozhe da ga prochita na kucnom bioskopu koji nepodrzhava divx!
 
hm....mislim, ali samo mislim da to moze da odradi VirtualDub....
ono sto ti treba je MPEG2 kompresija, sto je kompresija DVD-ova.....
e sad, postoje neke zakoljice oko titlova i oko tih sranjaca, ali to ne znam, tako da eto...imas jednu info od mene :) - MPEG2 :)
 
evo ja cu da ti objasnim mada ima x tema o ovome
Ja to odradim sa programom win avi video converter a titlove nalepljujem na sam film preko vob sub-a e sad kada pustis da prebacuje pojavi tise strelica u trju i to znaci da se film titluje a wavc pravi na hdd video ts fajl.kada zavrsi preko dvd shrink-a narezes dvd i to je to
 
Matori,koristi WINAVI VIDEO KONVERTER.To ti je programcic od 3mb,a pravi cuda.Moze da uradi kako ti hoces,iz avi u dvd(sto tebi treba),ili iz dvd u avi.Ej,super program.Ja sam sa tim programom napravio na stotine dvd-ova.Probaj,neces se pokajati.
 
Pa ljudi vi ste coveku zakomplikovali stvar tako da ni sam sada nezna stace.
jednostavno resenje za tvoj problem je program VSO XvidtoDvd.veoma prost program za prebacivanje iz divx u dvd podrzava i titlove(kada prebacujes titlove stavi velicina titla 24 a duzina 47)
Ima i opciju da uradis meni.
Skini za svaki slucaj i program subtitle workshop ima opciju na srpskom.Pomocu njega mozes da konvertujes titl iz jednog formata u drugi(ako kojim slucajem xvid to dvd program ne prepozna neke titlove)
I to je to.
 

Back
Top