Akcija protiv Velikog Brata i TV B92

Autobus 88

Primećen član
Banovan
Poruka
634
SAOPSTENJE SRBSKE DESNICE

Pomaze Bog braco Srbi sestre Srbkinje!!!!

Kao sto je mnogo puta do sada to pokazala,anti-srbska TV B92 ponovo je nastavila da radi protiv interesa Srbskog naroda I nase napacene Otadzbine.
Ovoga puta ponovo ispiraju mozak Srbskoj omladini nekakvim produktima Zapada,degenerisuci Srbsku omladinu oni udaraju direktno u srce nase Srbije.
Tkz. ,,Veliki Brat,, je samo jedan u nizu projekata sektaskih centara za Zapada koji ima za cilj da skrene ljudima paznju sa njihovih dnevnih problema i sa drzavnih problema u nasem slucaju.
Otima nam se Kosovo a nasa deca i zabludeli roditelji bave se nekakvim bolesnim emisijama koje unistavaju mozak,Sorosevi placenici ubijaju nas lagano vec godinama ali tome se mora stati u kraj.
Vec je svima jasno delovanje ove sektaske televizije na kojoj se prikazuju serije sa pederskim sadrzajem,politicke emisije koje forsiraju liberalizam,levicarenje i koje pljuju po nasoj Srbskoj Pravoslavnoj Crkvi.
Stanimo toj kuci zla,bluda,Zapadnim krvopijama u kraj….
Ko je Srbin i Srbskoga roda nece gledati TV B92,spasice sebe a i svoje najmilije….SVI U BOJKOT B92!!!!

SACUVAJMO VREDNOST ZDRAVE PORODICE!!!!

SRBSKA DESNICA

www.srpskadesnica.tk
 
Autobus 88:
SAOPSTENJE SRBSKE DESNICE

Pomaze Bog braco Srbi sestre Srbkinje!!!!

Kao sto je mnogo puta do sada to pokazala,anti-srbska TV B92 ponovo je nastavila da radi protiv interesa Srbskog naroda I nase napacene Otadzbine.
Ovoga puta ponovo ispiraju mozak Srbskoj omladini nekakvim produktima Zapada,degenerisuci Srbsku omladinu oni udaraju direktno u srce nase Srbije.
Tkz. ,,Veliki Brat,, je samo jedan u nizu projekata sektaskih centara za Zapada koji ima za cilj da skrene ljudima paznju sa njihovih dnevnih problema i sa drzavnih problema u nasem slucaju.
Otima nam se Kosovo a nasa deca i zabludeli roditelji bave se nekakvim bolesnim emisijama koje unistavaju mozak,Sorosevi placenici ubijaju nas lagano vec godinama ali tome se mora stati u kraj.
Vec je svima jasno delovanje ove sektaske televizije na kojoj se prikazuju serije sa pederskim sadrzajem,politicke emisije koje forsiraju liberalizam,levicarenje i koje pljuju po nasoj Srbskoj Pravoslavnoj Crkvi.
Stanimo toj kuci zla,bluda,Zapadnim krvopijama u kraj….
Ko je Srbin i Srbskoga roda nece gledati TV B92,spasice sebe a i svoje najmilije….SVI U BOJKOT B92!!!!

SACUVAJMO VREDNOST ZDRAVE PORODICE!!!!

SRBSKA DESNICA

www.srpskadesnica.tk
B92 je stvarno SUPER televizija za razliku od mnogih nasih televizija!
a vi protest?
STO NE PROTESTUJETE PROTIV PINKOVOG GRAND SHOWA?!to nekvari srpski narod?!?!
Tvoj powst lici na delo nekog cice :wink: :roll: bez uvrede!ali preterah sa srbijom i narodom i VELIKIM BRATOM vidis li da cela Srbija gleda BIG BROTHER i ako svi tvrde da je zivo sranje!?
i zato KO JE BILO KAKVOG RODA GLEDACE B92 ako mu se dopada!!!
,,Vec je svima jasno delovanje ove sektaske televizije na kojoj se prikazuju serije sa pederskim sadrzajem,politicke emisije koje forsiraju liberalizam,levicarenje i koje pljuju po nasoj Srbskoj Pravoslavnoj Crkvi.,,
UF MOLIM TE ?! sektaska televizija? pederske emisije????!!!Je si ti u Nedodjiji, kao ,,SRPSKI NAROD,, SRBIJA ,, i ostalo a tu imas srca da lazes?
pa zar tvoji svi ,,Casni Srbi,, lazu???!!!
Razmisli pre nego sto izlupetas gluposti! :evil:
 
Hahahahhahahahahahhahahahahahaaaaaaaaaaaa
Jao Boze ko se jos bavi bojkotovanjem Velikog Brata!!??
Hahahahahaaaaaaaaaaa ispiranje mozga hahahahahaaaa
Dajte ljudi!!!!!Ja ne gledam Velikog Brata jer nemem vremena ali i da imam ne bih gledala jer je glupo!
Ali se ne bavim bojkotovanjem Velikog Brata jer imam daljinski a i to nije moj problem.
Manite se gluposti!!!Haaaaaaaaaaa sektaska televizija hahahahaha
 
zanimljivo....Veliki Brat nije najbolji reality show, daleko od toga. On je onaj pravi reality show...i sta sa tim?Umjesto da pljujete ''Leteci start'' i ''Menjam zenu'' okomili ste se na Velikog brata, koji niti je dobar,ali ne moze se reci da radi nesto Srbiji...ljudi, to je sve zabava, ne mjesajte politiku i reality show.Naravno Veliki brat je proizveden da bi donio pare, ali o kakvom crnom bojkotu pricate?!Nista nije savrseno, ali umjesto da nam je Amerika donjela nesto dobro, od nje smo primili samo reality-e koji su SA VREMENA NA VRIJEME zabavni...fantome piromane ti si king!
 
znam da nije tema za te realitye...plus, ima malo Srba koji nisu pravoslavne vjere...pa znam ja neke Srbe katolike!!!Molim vas, ne mjesajte babe i zabe, kao sto rekoh VELIKI BRAT je sada hit i niko mu nista ne moze, iako nije ''fabulozan'' ''nevjerovatan'' ''strasno dobar''...pa niti je dobar...
 
sarabubasara:
zanimljivo....Veliki Brat nije najbolji reality show, daleko od toga. On je onaj pravi reality show...i sta sa tim?Umjesto da pljujete ''Leteci start'' i ''Menjam zenu'' okomili ste se na Velikog brata, koji niti je dobar,ali ne moze se reci da radi nesto Srbiji...ljudi, to je sve zabava, ne mjesajte politiku i reality show.Naravno Veliki brat je proizveden da bi donio pare, ali o kakvom crnom bojkotu pricate?!Nista nije savrseno, ali umjesto da nam je Amerika donjela nesto dobro, od nje smo primili samo reality-e koji su SA VREMENA NA VRIJEME zabavni...fantome piromane ti si king!
Thanks! 8) 8) 8) 8)
 
Belgrade girl:
Hahahahhahahahahahhahahahahahaaaaaaaaaaaa
Jao Boze ko se jos bavi bojkotovanjem Velikog Brata!!??
Hahahahahaaaaaaaaaaa ispiranje mozga hahahahahaaaa
Dajte ljudi!!!!!Ja ne gledam Velikog Brata jer nemem vremena ali i da imam ne bih gledala jer je glupo!
Ali se ne bavim bojkotovanjem Velikog Brata jer imam daljinski a i to nije moj problem.
Manite se gluposti!!!Haaaaaaaaaaa sektaska televizija hahahahaha
Слажем се са тобом. Moja сeстрa глeдa и нeмaм хiштa прoтiв aли мени није нешто. имам свој живот што би гледо неки други.
@Аутобус 88
Па јa сaм неутралан али стварно...па мaкaр нa граматици мало поради и неким иѕраѕима. А и нервирају ме ти који све представљају као секте. Исто то причате и ѕа муѕику. Метал секта панк секта рок секта. Па мислим стварно....ајде ѕа промену смисли
шта да кажеш па то лепо онако културно а не...овако.
 
MarijA`:
Dete... ne seri... pročitaj opet celu temu... malo dublje razmisli pa se javi...
marija,da temu nije postavio covek neonacista koji velica lik i deo hitlera mozda bi ga neko ozbiljno i shvatio.
ovako moze da tupi u prazno.
i da ovaj covek nije postavljao teme o trovanju pasa i da mui nije prethodni nick bio ciklon b mozda bi i imao pravo nesto da kaze.
ovako,ko sto rekoh moze samo da tupi u prazno i gubi se u svojim kontradiktornim idealima.
spc i porodica sutra malo.a ovamo salutira na slici.i zove se ciklon b :neutral:
prosto se divim gluposti ovog coveka koji je u dve teme sposoban da kaze toliko razlicitih stvari i da lupi a da ostane ziv :neutral:
 
fantom piroman:
Ne mozes ti nista protiv B92!Oni imaju puno pravo da emituju Velikog brata!Jeste da ja ne volim BB,bolim televiziju B92 i znam da ti ne mozes nista protiv njih!
Sad nas je dvoje :)
B-92 je zakon,ali BB je pravo smece.Jako mi je zao sto ide na B-92, a ne na Pinku,gde mu je prirodno i mesto sa svim drugim ogavnim,needukativnim emisijama.
Ah,prokleti novac i rejting.Para vrti... :-(
 
Nisam imala nista proitiv B92 ali jbt da ukinu RTL televiziju i to preko KDS samo zbog toga sto kod njih vec 3 godine ide Big Brother i zato sto se u Vojvodini gleda BB i zbog toga su ukinulu celu televiziju ne racunajuci na to da osim BB na toj TV ima mnogo bolji program od jebene B92 i da ima ljudi koji ni ne gledaju HR Big Brother,..
e to je jako zalosno za ovu TV!!!! Boje se konkurencije jer i sami znaju da je VB SRANJE!!!!
***** mater TV B92 i ne mogu da se upisem u FORUM na B92 !!!! kakvi debili jbt!!!
 

Back
Top