Akcija protiv Velikog Brata i TV B92

mala vestica:
Kome se ne gleda neka prebaci kanal i rijesen problem,..
Kome se gleda, neka gleda, tolerancija je lepa stvar, ako je doista ona iskrena, ali, to nije jedna od mojih vrlina.
Ne da mi se ne gleda, vec mi psihicki smeta cela ta pojava, i zelim nesto da uradim povodom toga, recimo da je ukinem.
Ali onda cete me svi gadjati svojim daljinskim upravljacima....
a i nemam te moci....
 
U jednom trenutku sam cak htela i da glasam u Velikom Bratu (nemojte sad da me gadjate :smile: ), ali kad sam videla da vecina gledalaca hoce da vrati Maju da bi se potukla sa Sandrom striptizetom oko Edina, sta reci... odlucila sam da ne dam svoj kredit na te gluposti, neka izbacuju i vracaju koga hoce.
 
Breaking:
Kome se gleda, neka gleda, tolerancija je lepa stvar, ako je doista ona iskrena, ali, to nije jedna od mojih vrlina.
Ne da mi se ne gleda, vec mi psihicki smeta cela ta pojava, i zelim nesto da uradim povodom toga, recimo da je ukinem.
Ali onda cete me svi gadjati svojim daljinskim upravljacima....
a i nemam te moci....

uz tebe sam. Ako postoji samo jedan nacin da se ukine to *****, ja sam za!
 
Koliko sam primetio ljudi su se opustili svuda, otkako se pocelo to emitovati i poceli da misle da ako imaju glas da mogu da pricaju o svemu i svacemu, kao preludijum neki za muvanje. Vise se ne muvaju uz kaficu vec uz pricu o vasioni.
Taj VB je odvezivanje jezika najgorih seljachina u zemlji, i ima veoma losh uticaj, iako delimicno oslobadjajuci, na masu jednostavnih ljudi.
 
Hahahaha....
Evo ovako, danas sam htela da vdim sta se desava u Srbiji, cisto onako. Odselila sam se pre 4 meseca. Evo me sad u Americi. I kao sto rekoh, da vidim sta se desava kao ono naletim na ovu temu. hehehehe... kako sam se smejala cim sam procitala prvi deo, pa covek mi se iskreno gadi. Ali ono sto je najsmesnije je da sam ja i liberalna i Sorosev "placenik" i sad sa Zapada. Inace, samo ga kulirajte, ovde BB vise nije IN i niko ga ne prati. Vi se bakcite sa njim jos koji mesec, max godinu dana i kraj. Inace, kako li su ostale stvari u Srbiji, pitam se ja?
OK, poljubac za sve moje pametne glavice.
 
Svi znaju da je Veliki Brat sinonim za bogate jevrejske porodice ( masoni , zidari ...) koje pokusavaju da kontrolisu ceo svet . Istoimena TV emisija je primer kako na prost nacin menjaju i kontrolisu stvari - pocevsi od ljudi koji su u samoj emisiji , preko ljudi koji je prate ( gube svoje dragoceno vreme ) , do medija koji su u pocetku non-stop brujali o Velikom Bratu .

Ja bi licno ukinuo Velikog Brata ili bih promenio sastav tj. ''glumce'' u samoj emisiji . Jer upravo ti ljudi je i kvare . Narocito one proste i nekulturne devojke .
 
melikenoother:
Hahahaha....
Evo ovako, danas sam htela da vdim sta se desava u Srbiji, cisto onako. Odselila sam se pre 4 meseca. Evo me sad u Americi. I kao sto rekoh, da vidim sta se desava kao ono naletim na ovu temu. hehehehe... kako sam se smejala cim sam procitala prvi deo, pa covek mi se iskreno gadi. Ali ono sto je najsmesnije je da sam ja i liberalna i Sorosev "placenik" i sad sa Zapada. Inace, samo ga kulirajte, ovde BB vise nije IN i niko ga ne prati. Vi se bakcite sa njim jos koji mesec, max godinu dana i kraj. Inace, kako li su ostale stvari u Srbiji, pitam se ja?
OK, poljubac za sve moje pametne glavice.
Whaaaaaaaat???!
Ti si mi sad mnogo pametan/na...kao Amerika zemlja velika i te fore,pa kako je u Srbiji je l`?Stavi koji smajlic,mozda i nama bude smesno i zanimljivo kao i tebi,mi smo sad retardi,je l`treca klasa bavimo se BB-om a ti si to prevazisao/la..coovece ti si 4 meseca u AmeriKKi eeeee facoo...
Isto kao i pre pametna glavice!
 

Back
Top