Akcija protiv Velikog Brata i TV B92

Ti to ono u stilu "PALI BRATE NARODNJACI SU ZAKON - GLEDAJTE PINK "
Brate srbine mi zivimo u 21 veku, svaka nova godina nesto novo donosi, veoma je diskutabilno sta su nasi srpski obicaji jer treba da se zapitamo koliko u nazad treba da idemo, jednostavno je ko voli nek' izvoli a ostali zaobidji u sirokom luku i mirna Backa
 
Kakve veze ima pink sa temom? To sto mislim da je BB smece znaci da gledam pink ?! Svasta. Pa naravno da i pink godinama bombarduje gledaoce odvratnim glupostima, i sto se mene tice BB bi se odlicno uklopilo i u pinkovu programsku semu (mada priznajem b92 je prosto idealna tv za takvu emisiju).
Drugo to sto smo usli u 21. vek znaci da moramo da bezrezervno prihvatamo najrazlicitije idiotarije samo zato sto dolaze sa zapada? E pa sta da radim, kad mi mozak za razliku od mnogih jos nije odumro, a smece je smece.
I prosto je divno sto imamo tako dobar izbor izmedju 'narodnog' pinka i 'urbanog' b92. Ili shabani vs narkosi. Neka hvala, ne mogu da se odlucim sta je odvratnije.
 
zamišljam jednu sliku, kako mi narkomi što gledamo b92 samo možemo.. velika slagalica, lepa, skoro završena.. želiš da staviš jedan deo koji po boji odgovara, ali je zato veći i drugačijeg oblika od mesta na koji hoćeš da ga postaviš... i sad ga ti tu guraš, ali ono jednostavno ne pristaje.
 
LPhoklica:
zamišljam jednu sliku, kako mi narkomi što gledamo b92 samo možemo.. velika slagalica, lepa, skoro završena.. želiš da staviš jedan deo koji po boji odgovara, ali je zato veći i drugačijeg oblika od mesta na koji hoćeš da ga postaviš... i sad ga ti tu guraš, ali ono jednostavno ne pristaje.
Samo nastavi da zamisljas i haluciniras, "kako samo vi mozete"......
 
jelen.co:
Jel ova tema bila zakljucana ili mi se to samo ucinilo? Zar ne rekose da ce da ima samo jedna tema o BIG BROTHERU?

Jest, i ja video
3.gif
, ali kao sto vidis opet je neko pustio u promet.
 
Autobus 88:
SAOPSTENJE SRBSKE DESNICE

Pomaze Bog braco Srbi sestre Srbkinje!!!!

Kao sto je mnogo puta do sada to pokazala,anti-srbska TV B92 ponovo je nastavila da radi protiv interesa Srbskog naroda I nase napacene Otadzbine.
Ovoga puta ponovo ispiraju mozak Srbskoj omladini nekakvim produktima Zapada,degenerisuci Srbsku omladinu oni udaraju direktno u srce nase Srbije.
Tkz. ,,Veliki Brat,, je samo jedan u nizu projekata sektaskih centara za Zapada koji ima za cilj da skrene ljudima paznju sa njihovih dnevnih problema i sa drzavnih problema u nasem slucaju.
Otima nam se Kosovo a nasa deca i zabludeli roditelji bave se nekakvim bolesnim emisijama koje unistavaju mozak,Sorosevi placenici ubijaju nas lagano vec godinama ali tome se mora stati u kraj.
Vec je svima jasno delovanje ove sektaske televizije na kojoj se prikazuju serije sa pederskim sadrzajem,politicke emisije koje forsiraju liberalizam,levicarenje i koje pljuju po nasoj Srbskoj Pravoslavnoj Crkvi.
Stanimo toj kuci zla,bluda,Zapadnim krvopijama u kraj….
Ko je Srbin i Srbskoga roda nece gledati TV B92,spasice sebe a i svoje najmilije….SVI U BOJKOT B92!!!!

SACUVAJMO VREDNOST ZDRAVE PORODICE!!!!

SRBSKA DESNICA

www.srpskadesnica.tk
Hahahaha.Hohohoho.Kaze se Srpski,Srpkinje,to je prwo.Owa emisija treba da ima zabawni karakter i da zabawlja ljude a ne da bude emisija protiw Srpstwa.Ako ti se ne swidja emisija promjeni kanal,a ako ti se ne swidja televizija B92 izbrisi je iz memorije.Mozda sam glupo odgoworila ali to nije nista u odnosu na to koliko je glupa tema...
 
mala vestica:
Hahahaha.Hohohoho.Kaze se Srpski,Srpkinje,to je prwo.Owa emisija treba da ima zabawni karakter i da zabawlja ljude a ne da bude emisija protiw Srpstwa.Ako ti se ne swidja emisija promjeni kanal,a ako ti se ne swidja televizija B92 izbrisi je iz memorije.Mozda sam glupo odgoworila ali to nije nista u odnosu na to koliko je glupa tema...

Torrente-BG:
Pa kad smo kod pravopisa ne znam sta slovo w trazi u recima:prvo,zabavni,protiv,srpstva.....
E to "W" ti je fancy, sluzi da pokaze kako doticna u stvari nije sa sela, nego je moderna riba koja gleda b92 ;)
Ili joj samo fali "V" na tastaturi.......
 
Pazite te "pro" srpske organizacije chesto namerno pišu sbski, srbska itd... To je da bi vishe bilo u značaju SRB od srbija, srbi itd... mislim to je teška glupost... ali tako je... čak i obraz koji kao neka značajnija organizacija propangira korišćenje te gramatičke greške... kao rodoljubivog izraza... :P
mislim b92 antisrpka televizija, blah blah truć truć kao ono b92 jevrejska televizija... mislim... pa šta.. program je bitan... a dal televizijom upravljaju, jevreji, crnci, srbi ili trenirani majmuni uopšte me nije briga... program je ono što je bitno...
 
Miki 13991:
Сад ме подсети ово око нео-нациста на оно што сам јуче чуо на Б92. Наиме рекли су:

"Б92 жели да помогне Србији да се суочи с својом прошлости, па зато емитује емисију о томе како су се Немци суошавали с својом после WWII"

Толико о "Најбољој теливизији у Србији" која пореди Србију с нацистичком, фашистичком и злочиначком Немачком, Трећим рајхом. Па саветујем вама свима, да се манете ћорава посла и идетет мало да јурите јевреје... Пошто смо ми, јелте, к'о нацисти... И има људи који воле ову телевизију... а она их назива нацистима... Боже...
Miki, da li ti je ovaj broj u niku (13991) datum rodjenja?
 

Back
Top