Ah, ta ZVAKA

milimail:
Posle teme o flekama od rdje, evo jedne o flekama od zvake, i to na roza dzemperu :shock:

Ima li sanse da se nesto uradi potom pitanju, napisite predloge...
LED LED LED!!!!!!!!!
Trljas dok ne crknes-mada ja sam to davala zeni koja radi kod mene u stanu jer sam non-stop sedala u neke zvake ili su se lepile za duxeve i dzempere!
 
NatasaNatasa:
Preko žvake staviš novinu i tu lepo pritisneš vruću peglu ... žvaka se zalepi za novinu i to je to .... probaj .... ne znam kako ide sa džemperima
To je super ako znas kako treba da obavis sve to.Ja sam tako skidala zvaku s jakne pa mi se na kraju cela stranica novine zalepila za rukav.Unistila sam jaknu,valjda je temperatura bila previsoka pa se jakna rastopila i zalepila.Jos su me zezali da mi sad u skoli ne trebaju novine-mogu da citam sa jakne...
 
NatasaNatasa:
Preko žvake staviš novinu i tu lepo pritisneš vruću peglu ... žvaka se zalepi za novinu i to je to .... probaj .... ne znam kako ide sa džemperima
@natasa i baki 75

Evo cim sam dosla kuci isprobala sam vas predlog i moram da priznam da je proslo prilicno dobro. Skoro se nista ne primeti, samo je nijansa malo tamnija na tom mestu (drugi mozda ne bi primetili, ali ja vidim). Srecom fleka je mala i na laktu je. Vec sam mislila da ce dzemper biti neupotrebljiv, a skoro sam ga kupila i mnogo ga volim. O tanke vunice je , one nezne, a "nakostresene"....

U svakom slucaju, dosta sam smarala sa dzemperom, hvala puno na savetu

@bob
ni tvoj predlog nije los, razmotricu ga :lol:
 
buahaha...ne novine, ostace vam......... imaces stampani dzemper sa oglasima ili cituljama......... :lol:

papir cita se p-a-p-i-r ......ili uzmi i zvaci dzemp. dok pljuvacna kiselina ne odvoji zvaku od dz. ......
 

Back
Top