Porodica i izbor, svi za jedne ili....

svi za radikale
a040.gif
 
filatelista:
Kako funkcioniše prosečna porodica pred izbore. Da li svi idete zajedno i glasate za jedne ili dođe do toga da se TV gasi 10 dana pred izbore jer su svađe konstantne.
ISKRENO
Moji su 50:50
Ćale za Koštunicu, majka sinu da učini :lol: , seja, neću da kažem :grin:
cale za SRS
keva za SPS
sestra... kako kad
uglavnom DS (nekad bojkot...)
a kako joj se drzgi uchlanio u SRS... na ovim izborima je sve moguce ;)
 
Ја сам само присталица националне умерене опције, значи ДСС-овац, а то што сам често груб у расправи, ш'а ћу так'а ми лоша нараФ....... зато се и не бавим политиком, осим виртуелно...

@ filatelista
Никад се не зна, избори су још веома далеко, тако да може да се деси да после 21.јануара ЈЕДЕШ ОВЕ ТВОЈЕ ПОСТОВЕ.......хехехе.......

@ goxy Нисам ја никада ни "тамо" ни "овамо" - само ОНААААМО, 'НАААААМО ЗА БРДА ОНА ГОВОРЕ ............ знаш већ како иде песма.......
 
eremita:
Ја сам само присталица националне умерене опције, значи ДСС-овац, а то што сам често груб у расправи, ш'а ћу так'а ми лоша нараФ....... зато се и не бавим политиком, осим виртуелно...

@ filatelista
Никад се не зна, избори су још веома далеко, тако да може да се деси да после 21.јануара ЈЕДЕШ ОВЕ ТВОЈЕ ПОСТОВЕ.......хехехе.......

@ goxy Нисам ја никада ни "тамо" ни "овамо" - само ОНААААМО, 'НАААААМО ЗА БРДА ОНА ГОВОРЕ ............ знаш већ како иде песма.......
Ja to eremita do dana današnjeg, nisam ja ništa vračao za budućnost 8-) , predsednički, za gradonačelnika, ti mi sve nešto bojkotuješ :lol: :lol: :lol:
 
joca111:
Ja samo znam da je moja tetka zajedno sa tecom bila glasac SPS-a , sada glasaju za LDP , a pricaju kako bi bilo dobro da je velika Srbija!:):):) Strasno
P.S. Tetka izvini!
Ovo je jako. Imam ja takvih primera za pokojnog dedu, priča kako je lepo bilo dok je vladao Tito, nije se znalo koje si nacionalnosti, onda je glasao za Šešelja da razbuca ustaše, balije i šiptare. Kako nam ljudi rezonuju, pa to je fantastično. :lol: :lol:
 
Ja DS,zenu ne interesuju izbori osim ako ima drugi krug a onda glasa protiv SPS/SRS ,keva DSS,cale valjda DS ako uopste izadje,baba ranije redovno za SPS sada nisam siguran,sestra je u dijaspori ali dok je bila ovde nije ni znala gde je izborno mesto,totalno nezainteresovana,zet strani drzavljanin,tazbina za DS jedino zenin brat za SRS ali on je tek postao punoletan,tako da ima vremena preobrazicemo ga do 25-e :lol:
Inace u mojoj porodici se jako retko prica o politici tako da nema ni rasprava.
 

Back
Top