Kvalitet, kvantitet, tehnika...

T-Zex

Veoma poznat
Poruka
13.698
Hajde ovako, znamo svi i vec je 1000 puta prezvakana tema o velicini, debljini, krivini muskosti, ali nesto drugo sam 'teo ovom temom...
Elem, negde sam procitao ili je bilo na TV-u, bemga, da kvalitet polnog organa kod muskarca zavisi od sposobnosti tkiva da primi sto vecu kolicinu krvi (da izostavimo sada psiicki trenutak). A to je je proizvelo zakljucak da su najkvalitetniji oni koji visestruko povecavaju obim i duzinu tokom erekcije... Znaci ne radi se samo o duzini, nego i o tvrdoci, izdrzljivosti...
Devojke, kakva su vasa iskustva po tom pitanju? Jel bolji vizuelni kuronja kome je skoro isti kad je murtav ili ziv, ili "smoki" koji poraste u "kiflu"?
 
Zex:
Znaci ne radi se samo o duzini, nego i o tvrdoci, izdrzljivosti...
Devojke, kakva su vasa iskustva po tom pitanju? Jel bolji vizuelni kuronja kome je skoro isti kad je murtav ili ziv, ili "smoki" koji poraste u "kiflu"?

Naravno da se ne radi samo o dužini. Skroz mi je nebitno kako izgleda mrtav, važno mi je kako se ponaša kada se iz mrtvih probudi.
a048.gif
 
Gazdarica:
Moja iskustva sa nesto manjim kitama su takva da su, umjesto da lakse i brze otvrdu, obicno one te koje su mekse od vecih kita... :?
Nakon takva 2-3 iskustva, izbjegavam manje kite... :?

Ah, neee... Ne kaze se da je kita mala kad se popuni, nego dok kulira, znas... Znaci kad se dignu, priblizni su, cm gore-dole, ali ovaj sto je dugacak dok spava kazu naucnici da je kilaviji od ovog sto se skvrchi dok ne dobije gorivo... Jel...
 
Zex:
A to je je proizvelo zakljucak da su najkvalitetniji oni koji visestruko povecavaju obim i duzinu tokom erekcije... Znaci ne radi se samo o duzini, nego i o tvrdoci, izdrzljivosti...


To i ja kazem.

Bitno je da je tvrd! Kada to mozes da tandaris vise puta bez umora (znaci kvanititet) imas vise sanse da uvezbas i tehniku (kvalitet).
 

Back
Top