ocrtavanje...

stealth

Početnik
Poruka
27
Za tipove - da li nekada volite da ga istaknete na uskim farmerkama, u trenerci..da se vidi sta se ima?...a pitanje za devojke - kako gledate na to kada nam se ocrtava, volite li to ili vam je to totalni promasaj?
 
nego sta nego vole
947d213e-1.jpg


mada ja vishe volim kad se njima ocrta

brrr6fl-1.jpg
 
stealth:
Za tipove - da li nekada volite da ga istaknete na uskim farmerkama, u trenerci..da se vidi sta se ima?...a pitanje za devojke - kako gledate na to kada nam se ocrtava, volite li to ili vam je to totalni promasaj?

Ne verujem da muškarci to namerno rade...da ga istaknu... :lol: E sad mi je smešno. :lol:
 
Zene kako lazete. A kad vidite kitu kako se ocrtava samo vas pogled vuce na nju.

Nije mi jasno da ne volite videti kitu, a volite da se parkira u vas. Stvarno nemate postovanja.

Ti nju hlebom ona tebe kamenom haha
 
stealth:
Za tipove - da li nekada volite da ga istaknete na uskim farmerkama, u trenerci..da se vidi sta se ima?...a pitanje za devojke - kako gledate na to kada nam se ocrtava, volite li to ili vam je to totalni promasaj?


Jedna od stvari koja me najvise lozi kod tipa sa kojim sam jeste upravo kad mu se digne kita i kad to vidim preko farmerki :D
Jako su mi cudno odgovori zena koje sam procitala na ovoj temi... :roll:

A sto se tice mene....cesto mi se desi da mi se ocrta "ona" preko farmerki....posto uglavnom nosim uske farmerke... :razz:

Sad cekam da padnu bombe na moj komentar... :razz: :lol:
 
ne mogu da verujem! :D :D
upravo mi je u kancelariju usao lik sa podignutim farmerkama do grla, aaaaaa, i dzemper je uvukao!
e, ima neku budzu, ali to je 100% dzempercina!... :D :D
 
pa nije zanimljivo videti nekog tipa u skroz uskim pantalonama ali baletani sa druge strane kahm hm, to je vec zanimljiv prizor.
gazdarica je lepo rekla, mada meni mnoge zene izgledaju u fazonu vidite me ja imam sise a imam i dupe, da li ste to primetili???
 

Back
Top