Voja & Voja

BlackMusician73

Primećen član
Poruka
579
drasko_385.jpg


Pošto su me radikali ubedili da između DSa i LDPa glasam za LDP onda evo jedne slike koja mi se svidela.
 
Баш добро што си постовао ове фотке јер се ЛЕПО ВИДИ ДА СУ ОБОЈИЦА ПОТПУНО БЕНИГНИ ЛИКОВИ ЈЕР НИ ЈЕДАН НИ ДРУГИ НЕ УМЕЈУ ЧАК НИ ДА ДРЖЕ ПУШКЕ, а камоли да чине оно на шта их ви дрогирани набеђујете.
 
Pa naravno....meni je apsolutno jasno kakva je LDP stranka kad su joj glavni protivnici DS i DSS i kad njih najvishe pljuju.Izmedju radikala i vas nema apsolutno nikakve razlike.
 
Enfroz2891.:
Pa naravno....meni je apsolutno jasno kakva je LDP stranka kad su joj glavni protivnici DS i DSS i kad njih najvishe pljuju.Izmedju radikala i vas nema apsolutno nikakve razlike.

Reče čovek koji je bez ikakvog razloga povezao Čedu i Čekua. I to zbog poređenja Koštunice i Šešelja.

Ti si DSovac ili DSSovac? Čisto da vidim ko uz radikale ovde ubeđuje ljude da glasaju za LDP.
 
BlackMusician73:
drasko_385.jpg


Pošto su me radikali ubedili da između DSa i LDPa glasam za LDP onda evo jedne slike koja mi se svidela.

Komplekis! Seselj je budala i oko toga se svi slazemo, medjutim ne vidim kakve sa danasnjom politikom ima ova slika Kostunice? :-? Drzi covjek automatsku i sta sad? Ne znam gdje je ova slika uzeta medjutim vjerovatno je to bilo prilikom njegove posjete nekoj od prvih linija u Bosni ili mozda Kosovu. Dosao politicar da obidje vojnike koji ratuju.Nista lose u tome. Siguran sam da je i Zoki obisao pozicije VRS prilikom posjete Palama a da je bilo nekog da uslika mozda si ga mogao vidjeti u zagrljaju sa onim "fasistima" iz Sarajevsko-Romanijskog Korpusa a sa topom uperenim na Sarajevo kao pozadinom!
 
Ja sam chovek koji razmishlja svojom glavom.Nisu mi potrebni Toma,Voja,Boris ili Cheda da to rade za mene.I nemam nameru da glasam ni za koga od pomenutih,ni za koga uopshte,o radikalima je sve vec recheno,mislim sve najgore o njima ali su mi Chedisti trenutno na piqu jer su neshto najlicemernije shto se pjavilo na nashoj politichkoj sceni josh od pojave Jul-a.
 
Btw.,dzaba da bilo ko ubedjune neqog da glasa za vas,kad ni cenzus pretji netjete pa mozete da otvorite josh 100000000000000 tema o tome shta/gde je Cheda qaqio,ne vredi,chak ni nash narod nije toliko lud.
 
Enfroz2891.:
Ja sam chovek koji razmishlja svojom glavom.Nisu mi potrebni Toma,Voja,Boris ili Cheda da to rade za mene.I nemam nameru da glasam ni za koga od pomenutih,ni za koga uopshte,o radikalima je sve vec recheno,mislim sve najgore o njima ali su mi Chedisti trenutno na piqu jer su neshto najlicemernije shto se pjavilo na nashoj politichkoj sceni josh od pojave Jul-a.

Uh znači jedan od onih što sede sa strane i kake po svima. Takvi su mi omiljeni.

Ako ne voliš LDP onda bolje da se ne pojavljuješ više jer uz ove radikale mene samo ubeđuješ da glasam za njih. Ja sam pre uključivanja na ovaj forum bio bliži DSu ali kad vidim kakvima je LDP najveći problem ne mogu da odolim da ne glasam za njih.

A ja za razliku od tebe želim da stranka zoranovih saradnika pređe cenzus pa makar ja ne glasao za nju.
 
BlackMusician73:
Pa da... Ko normalan još nije držao kalaš.
Ma svaka sličnost između njih dvojice je slučajna.
To si ti pomenuo, a ne ja. ;)

Ма да....страаааааашшшшшшшнооооооооо... замисли молим те, држи калашњиков а не ШПРИЦ.........ужас један...... :lol: :lol: :lol:
 
BlackMusician73:
Uh znači jedan od onih što sede sa strane i kake po svima. Takvi su mi omiljeni.

Ako ne voliš LDP onda bolje da se ne pojavljuješ više jer uz ove radikale mene samo ubeđuješ da glasam za njih. Ja sam pre uključivanja na ovaj forum bio bliži DSu ali kad vidim kakvima je LDP najveći problem ne mogu da odolim da ne glasam za njih.

A ja za razliku od tebe želim da stranka zoranovih saradnika pređe cenzus pa makar ja ne glasao za nju.
:lol:
A meni su omiljeni stranachki aktivisti koji dodju i predstave se kao "neopredeljeni"simpatizeri koji se "lome"pa ih kao losh uticaj komentara "natera"da "prevagnu"na stranu za koju simpatishu.:lol:
 
Sve je ovo jedna velika zavera kako bi malog pericu enforza predstavili kao nesposobnog...;)

BTW i ja volim stranačke aktiviste koji se predstavljaju kao neopredeljeni jer znaju da su nesposobni da se odbrane kada jednom kažu za koga su.
 
BlackMusician73:
Znači ko nije služio vojsku taj je narkoman. E logiko moja...
U Srbiji su tvorci narko klanova isti oni koji su tvorci paravojski.
Taj zakljucak si sam izveo, svojom suludom "logikom", jer nigde nisam rekao da su svi koji nisu sluzili vojsku narkomani. Rekao sam da nisu normalni (u sta spadaju i narkosi), a da to nekim danasnjim narkomanima ocigledno nije jasno.
Naravno, valjda je jasno da govorim o vremenu, pre "reformi" i tzv. civilnog sluzenja (mada bi moglo da se diskutuje i o tome).
 
BlackMusician73:
Sve je ovo jedna velika zavera kako bi malog pericu enforza predstavili kao nesposobnog...;)

BTW i ja volim stranačke aktiviste koji se predstavljaju kao neopredeljeni jer znaju da su nesposobni da se odbrane kada jednom kažu za koga su.
A pogotovo su ogavni i odvratni stranacki aktivisti koji se predstavljaju kao neopredeljeni, ali eto, kao "iz protesta i inata glasaju za LDP" sektu :roll: .
 
filatelista:
Siguran sam da svi imamo neku fotku koja je greška ili koje se stidimo. Stavljati znak jednakosti između Šešelja i Koštunice je nakaradno. Koštunica drži samo jednom tu pušku. ;)

Nema nikakvog znaka jednakosti koji neko drugi stavlja. Oni su braća po kalašu. ;)
Samo su te dve slike stavljene jedna pored druge, a one same mnogo govore.

Dobro, Šešelj bar ima i drugih slika na kojima se smeje, a Koštunica samo ovu sa puškom.
 
BlackMusician73:
Pa da... Ko normalan još nije držao kalaš.
Ma svaka sličnost između njih dvojice je slučajna.
To si ti pomenuo, a ne ja. ;)

Znaci ko je normalan nije drzao automatsku...Bilo kako bilo to nema nikakve relevantnosti za ocjenjivanje Kostunice kao politicara. Ma u stvari to je takav idiotski argument da nema potrebe uopste da se osvrcem na te tvoje gluposti. Logika ti je ocigledno na nivou LDP generacije. Drzao je automatsku znaci on je fasista. Naravno to sto je u isto vrjeme Ceda bio Ljoticevac nije bitno. Jer molim te iako Kostunica posjecuje vojnike koji na nisanu vjerovatno imaju ili neke nadrogirane manijake iz arapskih zemalja ili razne dobrovoljce koje su neo-nacisticke organizacije pokupile pa poslale u bivsu Jugu, on je ipak i sam fasisticki nastrojen jer...drzi automatsku. Ceda je mladi student ciji je idoloski tata ni manje ni vise nego Nebojsa Pajkic, je demokratski nastrojen politicar zato sto...hmmm...je normalan posto ne drzi automatsku.

Sta sam ja to pomenuo? Seselj drzi automatsku; Kostunica drzi automatsku => Seselj=Kostunica??? :roll: Wow, pa ako cemo tom logikom onda sta reci ako imas sledecu situaciju.

Djindjic podrzava Karadzica; Karadzic rusi Sarajevo, istjeruje Muslimane...Vi ga volite zvati "Fasistom" => Djindjic=Karadzic=Fasista??? :roll:
 
Скроз дебилна тема!Чедица около ,по митинзима прича како му је жао што 5.октобра није погинуло једно 50000 људи,а овде гледамо фотке које не значе ништа,евентуално злоупотребљени фолклор.Ја мислим да би ови што чекају да их неко убеди за кога да гласају,пошто немају своје мишљење,листом требали да оду код Чеде.Другде ионако не користе ничему.:shock:
 
Salvantis:
Pa zaista, svaki normalan muskarac je drzao pusku, dok je sluzio vojsku.
Mada kako bi oni koji drze spric imali bilo kakvog pojma o tome.
Pa najvise narkomana ima u vojsci i kod mene i kod svih koje znam da su sluzili je uvek bilo bar tri komana na jednu spavaonu i to tezih posto su gandzu skoru svi pusili a o sveranoj rakiji i pivu u kantini da ne govorim .Tako da puska i sprici du zajedno ,
 

Back
Top