pomoc!!! :)

ajde kako te nije sramota...nije ovo zhenski qtak da razgovaramo o qpovini...zhene su ovisnici izloga...idi njih pitaj de ima da se qpi mleko od tice znatje...pogreshijo si zajednicu...
 
Brate, imam isti problem....
Ebiga.... nema pomoci... Moram da kupim one na koje naidjem a ne one koje mi se svidjaju. I obavezno ih zacjene ... Takva nam sudbnina.
 
Q3.14 patike.



2i23dkx.jpg
 
Druze nemam ja sta da trazim u zenskom delu kutka, ja sam napisao ovde POST ako neko zna gde moze da se nadje i da mi nekako POMOGNE, a ne da se ja nesto prepirem ili nesto tako... i napisao sam ako neko zna neku drugu prodavnicu sem GULIVERA, hvala na odgovorima :)
 
men treba nakurnjak broj dvaesosam
na kurсu ga nosam.
il mogu nanos dga metem dočim izbije kuga il nekaka boles
das ne zakužim sas bakcilima.
dal znate jel ima toga u guliveru dotidem d pogledam
 
kgb.sakal:
muskarci , prijatelji, braco :) pomagajte .. ako neko zna gde ima da se kupe CIPELE velikih brojeva a da to nije GULIVER prodavnica molim vas neka napise ovde, broj 47,48,49 .. hvala
imas radnju sa obucom modernog dizajna, koju prave po narudzbini, u ulici koja sece knez mihajlovu, tamo negde kod kalisa... jbg, stao mi mozak, ne mogu imena radnje da se setim, mali prostor, ima metalnu tablu iznad pa se vidi jos iz kneza... uh, pogledam danas sutra i napisem.
 
muskarci , prijatelji, braco :) pomagajte .. ako neko zna gde ima da se kupe CIPELE velikih brojeva a da to nije GULIVER prodavnica molim vas neka napise ovde, broj 47,48,49 .. hvala


Nemo se zezate..covek ima problem..ne moze da nadje cipele pa cak i ne pravi pitanje koji je broj..neka su i 2-3 broja vece samo da se nadje.. Stvarno ..koji broj nosis??..
 

Back
Top