Neprezaljena ljubav

Eh, davno, davno bilo...
Ali, ne mogu reci da je neprezaljena ljubav, jer zapravo, drago mi je sto me je ostavio...
Jednostavno, bila sam premlada da se trajno vezem za jednu osobu...
Ipak, lijepo bi bilo ponovo dozivjeti one treptaje, ono drhtanje od samog pogleda, onu strepnju, zudnju pa i onaj strah od gubitka..
 
e, da...nazalost mene jos nije proslo! jos sam vezana za tu osobu iako je sada retko vidjam. inace, to mi je drug iz osnovne sa kojim nikad nisam bila u pravoj vezi, ali znam da je i on bio zaljubljen u mene (ma jos uvek je), ali eto! okolnosti nam ne daju da se volimo...
 
i kad sve pocne da bledi pocnes da vapis.stene potrosilo je more,ja sam potrosio ljubav bez suza i smeha. ne ostavljaj me sad u ponoru bez dna , budi samnom jos mi treba svetlost tvoja,ne ostavljaj me sad dok preklinjem te ja budi samnom da mir sad nadje dusa moja...
 
Bio je moj Bog ljubavi a ja tek devojchica. Eto mushkarac tada deckic koji je primetio da i ja postojim, progovorio koju rech sa mnom i uchinio da zaleprshaju leptirici u stomaku :))) Volela sam ga tako ludo nekih 8 godina a nikada sa njim bila, eh da sam ga samo jednom poljubila.A oni leptirici su se donekle smirili, jer ipak sada sam zaljubljena naravno ne vishe u njega :))
 
Xex. Bas ga pogodi. Sav se ubedacih kada se setih kako me je pogledala onog dana pravo u oci... Covece, tako prodoran, divan pogled. Voleo bih da mogu ponovo da osetim sve ono stosam osecao u tom trenutku...
Iz ociju joj se videlo sta je htela od mene...

Dao sam joj pola svog sendvica...

Za sve koji se smeju,ovo se STVARNO desilo
 

Back
Top