devojke i nova godina

Pa mozda im je posebna, zato sto zele tu noc, da zablistaju...Nemozes svaki dan, da se obuces kao za novu godinu...

To je ta euforija sta obuci, kupiti, pa sminka, frizer...zele, da izgledaju tu noc posebno..Tu su i pokloni, sta kupiti decku..itd..

I jos kad si zaljubljen, voljen i volis.. ;-)


Mislim, da bi muskarci trebali, da vise obrate paznju na neke praznike i cisto, da se sete, da urade nesto lepo devojci, dragim ljudima...ipak su to praznici... :wink:
 
alya:
Pa mozda im je posebna, zato sto zele tu noc, da zablistaju...Nemozes svaki dan, da se obuces kao za novu godinu...

To je ta euforija sta obuci, kupiti, pa sminka, frizer...zele, da izgledaju tu noc posebno..Tu su i pokloni, sta kupiti decku..itd..

I jos kad si zaljubljen, voljen i volis.. ;-)


Mislim, da bi muskarci trebali, da vise obrate paznju na neke praznike i cisto, da se sete, da urade nesto lepo devojci, dragim ljudima...ipak su to praznici... :wink:

Odličan odgovor!!! Stvarno nisam video stvari iz tog ugla!!! 100% si u pravu!
 
Ma ebes praznike...novak,8 mart...euforija oko niokocega...ako su to jedini dani kada treba kupiti jedan drugome poklone,lepo se obuci,nasminkati,srediti friz,opiti se gadno da ne znas za sebe,doci kuci u pola osam ujutru...ebem ti zivot ondak... :|

p.s.Al tje sad da me napadate za 8 mart...qq,nema veze ;)
 
whitenicky:
pa sta treba da joj dam ?!??! ZIVOT :shock: :lol:
Ne,svaki dan po jednu ružu.....

Silent Bob:
Ja, jbote koji moj da bacam pare na neke poklone na neku retard ribu? Ni za NG ni za rodj ni za sve ostalo. Sta, ona da sisa nekom, a ja da joj dajem poklone? E neces kolega, mars iz moje avlije!
Pa zašto si muško nego da plaćaš i poklanjaš.....da *ebe može svako....
 
jaooo...svaki dan jednu ruzu...koja patetika.... :roll: Pa normalno, da se ne daju pokloni samo za praznike...i zasto bas pokloni?...Dovoljna je mala paznja, da uradis nesto lepo za voljenu osobu...
Kakvim tempom danas zivimo i oni koji imaju decu i obaveze...nemozes svaki dan, da dajes partneru paznje koliko mu treba...ipak smo mi ljudi...zato su praznici vise nego dobrodosli.. :wink:

Ja recimo nisam takav tip osobe kojoj trebaju pokloni..pozelnji su nekada, cisto onako, da se seti, neka znacajna sitnica...Ja recimo ne volim, da dobijam za poklone sminku, kreme, parfeme i sl...to ja sama kupujem..
Bitno mi je, da osoba prati sta se meni svidja...kupi mi npr. nesto sto ja vec trazim duze vreme...itd..

Muskarci cesto rade gresku i kupuju svojim damama kozmetiku...To nam ne treba, obicno i ne pogodite sta treba... :roll:
 
Ma da... kako nije uslovljeno... ako ne das poklon za NG, godisnjicu ili ne daj Boze rodjus, odmah sledi fajt... i eventualno posle toga oboje zavrsite u krevetu... doduse, u razlicitim krevetima i pored razlicitih osoba ali... cek... to i nije tako lose...
 
Ma daj bre ja nikad za Ng nisam dobila poklon...niti je u nasoj porodici to praksa...dobijem tu i tamo nesto sto mi treba, sto je korisno..
A rodjendan to je vec nesto drugo...To stvarno nebi smelo, da se zaboravi, bar dok je veza sveza, dok ste sveze zaljubljeni...posle...
Lepo je recimo, da se tokom praznika itd...vise pomogne nego obicno...ode u prodavnicu, baci smece..itd...al bez onog deranja pa sto ja, nemogu...blallalal....gledam ovo, ono...

pomaze se i kad nisu praznici al tada muskarci obicno HULITE.... :wink:
 

Back
Top