Eeee...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

milicaanchy

Veoma poznat
Poruka
14.861
Znam da cje Cjale ovo svoyevremeno da zakljucha,ali moram da pitam

Da li je mogucje da su ljudi postali TOLIKO zaludjeni onim Velikim bratom?Ma vidi ko god je bio skoro na pod4umu TV da svaki dan,meni u inat,otvore bar po des tema o tome.
I ja bih da pitam gosn admina,ko je da je,moze li meni da se dodeli pomocj,odnosno josh jedan moderator na TV-u?
;)
 
Ma nismo mi u globalu takvi nikako.,.,.,.,..a da vish kad krenu da mi prete,to je tek zanimljivo,,,
Mislim nervirati se oko Velikog brata i tih stvari,pa gde je tu mozak
 
@VisionOfDisorder...

Noup! To nije reprezentativni uzorak ljudi jer su imali kriterijume kad su birali ko ce uci u kucu... izabrani su samo drugaciji, po njihovom mishljenju zanimljivi a po mom debilni ljudi...i oni uopshte ne oslikavaju ostatak ljudi u ovoj zemlji!
 
ja sam baš o tome razmišljala danas kad sam se probudila.......da li ukućani predstavljaju nas? ? .....srbe? ? ?i onda sam zaključila da ne,ali ne bih sada da vas smaram svojom obimnom teorijom o tome! :-D
 
Ćale:
Milice...duga trepavice....što otvori ovu temu,živ ti ja?
Sa'će neki fajt...obrati pažnju...
Izgleda da ocje,,,:(
Ma nije mi to bila namera sad da prichamo kakav smo mi narod i te priche,,,nego eto...kako neko moze ti mda bude toliko zaludjen,to me zanimalo...al odgovora nema ;)
 
Ćale:
Milice...duga trepavice....što otvori ovu temu,živ ti ja?
Sa'će neki fajt...obrati pažnju...

...ma nece...samo mala sutka...

fight.jpg
 
Micik,
Ja gledah juče celu noć TV... Neka emisija, spominju Darvina (?), pa se prebacim na B92, pa muziku,... I tako, u krug, jer ja sam antitalenat za gledanje TV-a (da, da), pošto ga gledam svake prestupne godine samo o praznicima :)... sad mi je krivo što je tako, baš bih volela da umem da se zavalim u krevet i pažljivo nešto gledam... :( Nego, šta sam počela... E, da... U tom menjanju kanala, ugledah na B92 jednu opasnu facu... ali mi se baš dopala... Volim oštar muški pogled...
Kakve veze ovo ima sa tobom? Tvoj sugrađanin... :) Lepi ste vi iz drugog dela Srbije... :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top