TEZINA

NekoNesto

Početnik
Poruka
25
Dobar dan. Imam jedno pitanje u vezi tezine. Visok sam 188cm i imam 70kg.Imam 19 godina. Zanima me kako bih mogao da ``nabacim`` jos kilograma. Sta mislite o biomedu 6? Inace se od 6 godine bavim sportom. Hvala unapred.
 
Jos koji kilogram sala ili misica?
Za salo je lako, sedi ispred tv-a jedi cokolagu pi kokakolu hrani se u meku, prekini da se bavis sportom :) Znas vec.

Za misice je vec zajebano :) Najbolje je da krenes u neku teretanu, nadjes neki sistem treninga. Pravilo se zna 5 serija 6-8 ponavljanja s tim sto svako mora da bude do otkaza. Sto ce reci ono poslednje podizanje mora da bude da oces dusu da ispustis pa cak i da partner mora malo da ti pomogne. Ishrane sto se tice, jedi belo pilece meso, curece, jaja (belanca, na tri belanca 1 zumance), voce, povrce, cerealije, musli. Moras da uneses minimum 3 g proteina na kg telesne tezine i 5 g UH. I sve to da rasporedis na 6 obroka. S tim sto bi bilo idealno da obrok pre treninga i obrok posle treninga budu jaci.

PWM (Pot Workout Meel) - obrok neposredno posle treninga u svlacionici, treba da bude tecan, da sadrzi dosta proteina i ugljenih hidrata (dekstroze - kupuje se u prodavnici zdrave hrane). Najbolja varijanta ti je merica Whey-a (dragi dokrori nije u pritanju nikakvav steroid vec protein iz surutke) + 2 merice dekstroze.kako je Whey previse skup a mama i tata misle da je to neki opaki steroid od kog se dobija rak opada kosa, i smanjuju se jaja, precicemo na varijanut br 2.

200 ml obranog mleka (sto manje masti to bolje) - 8 g proteina
5 belanaca - 17,6 g proteina
Na to uzmes 50 g dekstroze
I to ti je to popijes odma posle treninga.

Obrok pred spavanje treba da se sastoji uglavnom od proteina

Trening mora da bude ko sto sam rekao HARDCORE. Dakle da te bole misici 1 dan radis 1 dan odmaras 1 dan radis 1 dan odmaras 1 dan radis 1 dan odmaras. Poslednje ponavljanje ko sto rekoh jos jednom ponavljam mora da bude na ivici izdaha, da se zacrvenis, da izvuces vezbu sa poslednjom trunkom snage.

NARAVNO UVEK VAZI: NACIN IZVODJENJA VEZBI JE NAJBITNIJI - dakle uvek se trudis da odrzis formu vezbe.
 
Vezbanje sa opterecenjem,bez trcanja,jer se od toga mrsavi.
A taj biomed je zivo shit 1000% provereno.Nemoj da bacas pare na to jer ne deluje.
Sastoji se od tinktura nekih biljaka u medu koje bi kao trebale da ti povecaju apetit(ne deluje),
a ne kao na reklami da mozes da dobijes masu od toga.
Bolje te pare potrosi na kvalitetnu hranu.
dosata proteina ima i tunjevina!
ako vezbas obavezno proteinski obrok najkasnije sat posle vezbanja.
 
I da u reklami za biomed kazu da se dobije 3 kg za 6 dana ili tako nekako. TO JE SRANJE!!!!

2 kg kvalitetne mase da dobijes MESECNO, to je mnogo, to je carski, to je da se udaras nogom u dupe i da slavis. To je da si mnogo srecan covek.
 
Aco kod nekih navedene stvari ne poomazu...ja pojedem mnooogo cokolade, jedem bas sve, hamburgere, jaja, pecenje, pomfri, cips...sve ono sto bi trebalo, da goji..
Uz svaki obrok jedem hleb, u supu saspem pahulje od hleba...ugojim se jedva za dve kile...dok imam malo aktivniji dan ( nista nisam vezbala..ili sl. ) te dve kile odose... :-?

Kilaza mi je inace ok, a bilo bi super, da nabacim bar 5 kila vise...

Ja sam kupila taj Biomed 6 i pila ga u pocetku redovito kako i pise...pola sata pre svakog obroka razmutis taj Biomed sa vodom i popijes...i moram, da priznam, da sam dobila na misicnoj masi u roku jedno 14 dana...
Nakon duze upotrebe ( recimo par dana - kod mene taj prvi dan ), poveca se apetit...i ja sam bila zadovoljna bas...nisu toliko bile ni kile bitne, koliko misicna masa...onda sam i vise jela i brzo sam se ugojila za 3 kile...nije mnogo al meni je bilo dosta....uz to jos i vezbaj vezbe za misicnu masu...

Ne trosim vise Biomed, posto sam potrosila a nisam kupila ponovo...kad bude neko isao u Bg, donece mi...kao sto mi uvek donesu neke mirisljave kreme od Bozen kozmetik... ;-)

Kod mene je taj Biomede delovao...bas dobijes apetit i zelju za hranom...jako je bitno, da popijes to pola sata pre svakog obroka, da ne preskaces...

Pokusaj pa ako bude delovalo kod tebe super, ako ne...nije to ni toliko skupo...
 
'Ajde samo malo razmislite! Hoćete mišiće? Unesite proteinsku hranu - to gradi mišiće! To je osnovni gradivni materijal za mišiće. Samo je pitanje kakavu proteinsku hranu - čovek je dizajniran da jede više biljnu hranu, prema tome, proteine iz biljaka.
Nikad nisam uzela u ruke taj biomed, ali čim je med, ne verujem da ima protein, i nelogično je da on može da doprinese izgradnji mišićne mase, a da pritom ostanemo na ranijim prehrambenim navikama.
 
BIOMED 6 pojacava apetit i omogucava efikasniju distribuciju hranljivih materija u misicnu masu cime se povecava telesna masa, za 10 dana 4-6kg. Koristenjem BIOMED 6 dolazi da povecanog unosenja hrane, sto usporava metabolizam i pravilno se razgradjuju hranljive materije koje dolaze direktno u misicnu masu koja se na taj nacin uvecava. BIOMED 6 ne ostavlja za sobom stetne produkte u organizmu, tako da se preporucuje visekratna upotreba.


Meni je pomoglo...al boze moj sto ljudi, sto cudi...ne deluje kod svakoga verovatno...i ovo kazem bas iskreno...
Nije samo med u tom Biomedu, vec ima i nekih trava...malcice je gorko...i cini mi se, da bas zbog tih trava i meda...valjda prava kombinacija, povecava apetit...itd...
 
OK, razumem na koji način radi, ali pojačanje apetita nije dovoljno, (iz razloga koje sam već navela), ukoliko nastavimo da unosimo neodgovarajuću hranu. Kad kazem hranu, mislim na kvalitetnu hranu koja gradi naš organizam, i zaista ga hrani, a ne samo radi toga da se zadovolji apetit i čula!
 
narvno da ne pomaze biomed!..brate sjedi i nakrkaj se slanine i luka, chvaraka i mlijeka i nemoj se brinuti o tezini..sve ce to doci na svoje..samo dobro jedi...
 
NekoNesto:
Dobar dan. Imam jedno pitanje u vezi tezine. Visok sam 188cm i imam 70kg.Imam 19 godina. Zanima me kako bih mogao da ``nabacim`` jos kilograma. Sta mislite o biomedu 6? Inace se od 6 godine bavim sportom. Hvala unapred.

Sta treniras?
Konsultuj se sa trenerom.
 
Evo procitajte sva ne www.biomed.co.yu

Sad se zove Biomed 6 Gain...Megi procitaj, koje trave su u tom proizvodu, pa ces znati zasto i kako dodje do povecanja misicne mase....

Mrsko mi, da pisem dugacke tekstove... :oops:

Ne pravim reklamu, kazem iz svog iskustva...ja sam bila prezadovoljna..

Prvo sam primetila povecani obim nadlaktice....
 
alya:
Evo procitajte sva ne www.biomed.co.yu

Sad se zove Biomed 6 Gain...Megi procitaj, koje trave su u tom proizvodu, pa ces znati zasto i kako dodje do povecanja misicne mase....

Mrsko mi, da pisem dugacke tekstove... :oops:

Ne pravim reklamu, kazem iz svog iskustva...ja sam bila prezadovoljna..

Prvo sam primetila povecani obim nadlaktice....
Sad vec pocinjes da reklamiras, razumem da si zadovoljna ali veliki je broj ljudi koji nije imao tvoje iskustvo,naprotiv potpuno suprotno.
Placebo je inace cudo.
 
Ugljeni hidrati su osnovni energetski izvor koji unosimo hranom
Proteini su gradivna materija
I tu nema diskusije ni dileme.

Zna se kako dolazi do misicnog rasta. I zbog cega dolazi. Zna se tacna uloga i UH i PROTEINA u istom.

Ko misli da ce za 6 dana da dobije 6 kg misica taj se grdno vara. I da vas razocaram to sto ste veci i naduveniji posle tih preparata i zategnutiji to je od vode koju oni navuku.
 
dr:
Sad vec pocinjes da reklamiras, razumem da si zadovoljna ali veliki je broj ljudi koji nije imao tvoje iskustvo,naprotiv potpuno suprotno.
Placebo je inace cudo.

Pa cekaj malo....postavila sam link, da procita onaj koga to interesuje...i rekla svoje MISLJENJE...reklama bi vec malo drugacije izgledala... :wink: onda svi ostali vrse anti- propagandu jel.. :confused: :lol: ipak je ovo forum gde razmenjujemo misljenja..

A Placebo je inace cudo, da ljudi se u svasta ubede, da pomaze...ne samo u Biomed...

Ne javljam se vise na tu temu....izjasnila sam se vec.... :wink:
 
Znate kako je jedan trener u teretani lepo reko: "MORATE DA VOLITE DA VAS BOLI DA BI VAM MISIC RASTAO"

Naravno to ne podrazumeva bol punkutog misica, polomljene koske i slicno nego zdrav bol, morate da osetite napor. Da osetite da ste radili. Da imate upalu misica. MORATE DA UZIVATE U TOM BOLU POSLE TRENINGA DA VAS ISPUNJAVA

Kada radite ona poslednja 2 izbacaja da uzivate u naporu, da se zavrvenite, izdagnete i izbacite teg. Da vam bude lepo STO VAS BOLI MISIC.
 
dr:
Sad vec pocinjes da reklamiras, razumem da si zadovoljna ali veliki je broj ljudi koji nije imao tvoje iskustvo,naprotiv potpuno suprotno.
Placebo je inace cudo.

kad vec dr pomenu placebo da napisem i jedno vlastito iskustvo...naime, ja svaki petak povracam izmedju 18 i 21h vec par godina....navikao organizam na psihoaktivne supstance pa i ako ih uzmem i ako ih ne uzmem povratim..kasnije mi bude ok...jednom prilikom nisam uzimao nista nekoliko mjeseci i uvijek sam povracao...nevjerovatno iskustvo
 
inace sve je okej..jedem ko rudar:) spavam ok, ali kad dodje petak veche bude malo neprijatno nekoliko sati..ali navikao sam vec a i drugovi znaju pa se ne cimaju uopshte:)
 
a sta da ja radim? Imam 19 god visok sam oko 175 cm i nemam ni 60 kg. od ljeta sam omrsavio dobrih 5 kila ako ne i vise. mislim znam u cemu je problem ustanem u 8 i ne jedem do 19:45, 20:00 zavisi kad dodjem s posla, i naravno poslje posla u 21:30 trening do 00:00 nekad ostanem i duže 3x sedmicno. poceo sam se brinuti za svoje zdravlje. primjetio sam da kad jedem jednostavno nakon par zalogaj ne mogu više, jednostavno mi se usta osuše nigdje pljuvačke. ne znam sta da radim, sta da jedem a da se to prim. čega da se nažderem prije spavanja? da li bih vise jeo ako bih isao u teretanu? prijatelj mi je rekao da kad dodje iz teretane bude bas gladan, da dobro jede prije spavanja.
 

Back
Top